Протруєння насіння озимої пшениці

Осінній захист озимої пшениці від хвороб та шкідників в цьому році має свої особливості. Насамперед, це пов’язано з ризиками погіршення якості насіння, отриманого в поточному році та фітосанітарного стану полів через тривале збирання врожаю, перенасиченістю сівозмін зерновими або технічними культурами.

Особливої уваги потребує підготовка посівного матеріалу. Волога погода під час достигання і збирання врожаю колосових культур сприяла зараженню насіння збудниками пліснявіння та чорного зародку, грибами з родів Аlternaria, Helminthosporium i Fusarium

В умовах посівної поточного сезону з огляду на широкорозповсюджений багатовидовий склад насіннєвої та ґрунтової інфекції найдоцільнішим є застосування препаратів великого спектру фунгітоксичної дії.

Для вибору оптимальної та економічно-ефективної схеми захисту насіння озимої пшениці, підвищення його енергії проростання, швидкого розвитку на початковому етапі росту, необхідно застосовувати одну з двох схем протруєння:

Слід зазначити, що єдиною діючою речовиною, яка здатна контролювати в умовах виробництва карликову сажку (Tilletia controversa) є Дифеноконазол. Дифеноконазол належить до триазолів, проте має низьку розчиність та рухливість у рослинні. Для ефективного контролю Карликової сажки норма Дифеноконазола на 1 тонну насіння повинна складати не менше 50 гр/тонну.

Вдалих Вам врожаїв!


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН» 
ГРИГОРЕНКО Ярослав Вікторович
(095)-280-02-79  

Де придбати?

21 ms. PHP memory: 2097152 (516736)