• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Боротьба з бур’янами на початкових етапах росту та розвитку озимого ріпаку

Боротьба з бур’янами на початкових етапах росту та розвитку озимого ріпаку

Сезон посіву озимого ріпаку розпочався рано, подекуди в першій декаді серпня. 

Це пов’язано з бажанням виробників використати наявну вологу в ґрунті та з метою отримання повноцінних сходів, тому посів озимого ріпаку розпочався раніше оптимальних строків. 

Однією із основних та найбільш важливих технологічних операцій при вирощуванні озимого ріпаку є боротьба з бур’янами, що особливо актуально на  початкових етапах росту. Особливу увагу слід звернути на ґрунтові схеми контролю однорічних дводольних та злакових бур’янів. Враховуючи особливості цьогорічних погодних умов, достатньої кількісті вологи в посівному шарі ґрунту та високій температурі повітря, слід очікувати значного тиску зі сторони великої кількості сходів та вже пророслих бур’янів в посівах культури. 

Однією з найбільш оптимальних та економічно ефективних ґрунтових схем захисту посівів озимого ріпаку від бур’янів на початкових етапах росту та розвитку є:

Зазначена схема забезпечує повний контроль однорічних дводольних та злакових бур’янів, без наявної фітотоксичності до культури, а наявність препарату Мультимастр забезпечить подовження періоду ґрунтової дії перелічених вище гербіцидів.

Вдалих Вам врожаїв!


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН» 
ГРИГОРЕНКО Ярослав Вікторович |
 (095)-280-02-79  

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (518552)