• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Практичні поради по застосуванню добрив ROSALIQ та ROSASOL

Практичні поради по застосуванню добрив ROSALIQ та ROSASOL

Застосування позакореневих добрив (мікродобрив) не завжди трактується як невід’ємний елемент технології вирощування, а у випадку необхідності в економії на оборотних засобах вони найчастіше першими виключаються з системи застосування добрив.

Зазвичай це пов’язано з нерозумінням ролі позакореневих добрив у формуванні врожаю, відсутності систематичного моніторингу за рівнями врожайностей та продуктовим навантаженням на гектар посівної площі. Такий підхід пов’язаний з меншою контрастністю після внесення позакореневих добрив у порівнянні з яскравими змінами, які відбуваються після внесення засобів захисту рослин (загибель бур’янів та шкодочинних комах, зменшення розповсюдження фітопатогенів). 

Якщо ж уважніше підійти до закладки порівняльних польових дослідів із позакореневими добривами і правильно їх застосувати, то приріст врожаю завжди буде статистично значним.

Наводимо перелік перевірених польовою практикою позакореневих підживлень, які завжди дають ефект:

  • Розалік (Zn, P, N, S) на кукурудзі у фазу 4-7 листка – стимулювання утворення качану та розвиток кореневої системи;
  • Розалік (Mg, Mn, N, S) на соняшнику у фазу 3-4 пари справжніх листків – прискорення проходження рослинами періоду швидкого росту, швидше закриття міжрядь, більш ефективне використання ґрунтової вологи та елементів живлення з ґрунту та добрив;
  • Розалік (PK+МЕ) + Розалік (В) на соняшнику у фазу початку формування кошику ("зірочка") – стимулювання процесів росту генеративних органів (квіток) та пролонгування процесу цвітіння та життєдіяльності пилку.
  • Розасоль 18-18-18-МЕ на озимій пшениці у фазу кущіння та прапорцевого листа – збільшення концентрації елементів живлення у тканинах рослин (стимулювання «нагодованості рослини»), прискорення всіх ростових процесів (вегетативна маса та корені) та збільшення транспорту продуктів фотосинтезу до колосу.

Усі наведені зміни, які відбуваються у рослинах після застосування добрив ROSALIQ та ROSASOL сприяють збільшенню врожаю та покращенню його якості.

Бажаємо зважених рішень у полі та високих прибутків з кожного гектару посівної площі!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН»  
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович | 
(050)-332-57-89

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (522464)