Підвищення прибутковості підприємств в садівництві, овочівництві та виноградарстві

region
Область:
Дніпропетровська
date
Дата проведення:
28 березня 2018
tema
Тематика:
плодівництво та овочівництво
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

За ініціативи місцевих фермерів та сприяння МПП Фірми «Ерідон» 28 березня 2018  в м.Апостолове відбувся семінар на тему: «Підвищення прибутковості підприємств в садівництві, овочівництві та виноградарстві».

Захід розпочався із вітального слова керівника Криворізького підрозділу МПП Фірми «Ерідон» Кирила Гапотченко, який привітав учасників та розповів про новий склад у смт Радушне, який значно покращить доступність місцевих сільгоспвиробників до якісних мінеральних добрив, ЗЗР та насіння. Після кількох слів про можливості для розвитку подальшої співпраці, Кирил Гапотченко передав слово провідному менеджеру з розвитку відділу технологічної підтримки - Віктору Сверіді

Формат зустрічі був нетиповим – замість стандартної доповіді відразу почалась дискусія. Присутні відразу поставили багато питань щодо проблем, з якими вони зіштовхнулись протягом минулого року, а також викликів цього сезону. Віктор Сверіда змістовно та аргументовано відповів на всі запитання, підкріплюючи теорію конкретними прикладами з власного досвіду, тож кожен учасник почув варіанти рішень власних "найболючіших" проблем.

Були розглянуті наступні культури: виноград, ожина, черешня, персик та овочі (часник, гарбуз, редька, морква, помідор, картопля, цибуля), а також особливості застосування при їх вирощуванні препаратів та добрив від «Ерідон»:

Дякуємо учасникам за активну участь у семінарі!

Інформацію щодо наступних заходів шукайте на нашому сайті в розділі «Агроінфо»!

6 ms. PHP memory: 2097152 (511432)