• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Новий препарат акарицидної дії – Шерман, к. е.

Новий препарат акарицидної дії – Шерман, к. е.

На ринку пестицидів з’явився новий препарат акарицидної дії – Шерман, к. е.  Діюча речовина препарату Шерман – абамектин (1,8%) відноситься до групи авермектинів.

Авермектини – це речовини акарицидної та інсектицидної дії, що отримують з ґрунтових бактерій Streptomyces avermitilis, конкретно абамектин є продуктом природного бродіння цієї бактерії

Характерною особливістю препарату Шерман є його трансламінарна активність та пролонгована кишкова дія на кліщів. 

Діюча речовина абамектин є високочутливою до ультрафіолетового випромінювання, негативний вплив якого може значно знизити ефективність та тривалість захисної дії препарату. Враховуючи цю особливість, рекомендується використовувати акарицид Шерман разом з ад’ювантом МультиМастр (д. р. пінолін, 96%). МультиМастр під дією ультрафіолетового випромінювання, дуже швидко полімеризується та захищає препарат Шерман, подовжуючи таким чином його дію. Додатковою перевагою у використанні ад’юванту МультиМастр є захист нанесених препаратів від змивання з поверхні рослин. 

Іншою особливістю препаратів, що містять д. р. абамектин, є їхнє відношення до рН робочого розчину (оптимальним є кисле середовище). Саме тому є доцільним використання кондиціонеру води Спрей-Ейд (д.р. фосфат алкілефіру поліетиленгліколю, 75%), що підкислює і стабілізує рН робочого розчину. 

Рекомендована бакова суміш з препаратом Шерман на яблуню та виноград:

Рекомендована бакова суміш з препаратом Шерман на сою:

Бажаємо Вам високих врожаїв!

Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (522048)