• Агроінфо
  • Новини
  • Нові гербіциди від бельгійської компанії Belchim Crop Protection

Нові гербіциди від бельгійської компанії Belchim Crop Protection

В поточному сезоні в портфелі гербіцидів компанії «Ерідон» з’явився ряд досить цікавих, нових та перспективних продуктів для ринку України.

Це гербіциди від бельгійської компанії Belchim Crop Protection. Наразі на сьогодні для сільгоспвиробників доступні наступні продукти:

  • Проман 600 - досходовий системний гербіцид для захисту посівів соняшнику, сої та картоплі від однорічних дводольних та деяких злакових бур`янів

Діюча речовина гербіциду Проман 600 (метобромурон) порушує процес фотосинтезу бур’янів. Препарат досить ефективно і надійно контролює такі бур’яни, як амброзія полинолиста та гірчаки, не має фітотоксичності на культурні рослини, мало вимогливий до вологості ґрунту. Дозволяється його використання на піщаних ґрунтах. 

Норма витрати препарату на посівах соняшнику та картоплі становить 1,7 – 3,3 л/га, на посівах сої 1,7 – 2,5 л/га; на піщаних ґрунтах 2 л/га. Норма витрати робочої рідини 200 – 400 л/га. 

Для досягнення найкращого результату Проман 600 рекомендується використовувати в бакових сумішах з препаратами на основі прометрину або ацетохлору:
Проман 600 2 л/га + Прометер Актив 2 л/га;
Проман 600 2 л/га + Ацетер Супер 1,5 л/га

  • Лентагран 600 ЕС - післясходовий селективний гербіцид контактної дії для захисту посівів кукурудзи від дводольних та однорічних злакових бур`янів

Діюча речовина гербіциду Лентагран 600 ЕС (піридат) порушує процес фотосинтезу бур’янів. Препарат контролює такі бур’яни, як амброзія, лобода, щириця та лутига розлога, а також широкий спектр інших дводольних бур`янів, має швидку дію після застосування (7 - 10 днів) та підсилює ефект застосування в суміші з трикетонами (Мезотрекс). Фітотоксичність на культурні рослини відсутня.

Норма витрати препарату на посівах кукурудзи становить від 0,75 – 1 л/га (при його застосуванні в баковій суміші з гербіцидом Мезотрекс до 1,5 л/га. Очікується реєстрація препарату Лентагран 600 ЕС на нуті з нормою витрати 1,5 – 2 л/га. На посівах кукурудзи Лентагран 600 ЕС застосовується у фазі 2-8 листків у культури в ранні фази розвитку бур'янів, на посівах нуту - післясходово, в фазу 2 - 4 листків у бур`янів. Норма витрати робочої рідини 200 – 300 л/га.

Для досягнення максимальної ефективності найкраще використовувати бакову суміш:
Лентагран 600 ЕС 0,75 л/га + Мезотрекс 0,17 л/га + МультиМастр 0,24 л/га

15 ms. PHP memory: 2097152 (521472)