Конференція з питань вирощування цукрових буряків м. Київ

region
Область:
Київська
date
Дата проведення:
11 грудня 2018
tema
Тематика:
цукрові буряки, технологія вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

Основний шлях розвитку сучасного буряківництва полягає не в збільшенні посівних площ, а в поліпшенні їх використання. Виробництво бурякосировини зростає переважно за рахунок використання високопродуктивних гібридів. У сучасному буряківництві – це найдоступніший спосіб збільшення виробництва як цукросировини, так і цукру. Саме так можна озвучити спільну думку виробників цукру та цукросировини, які взяли участь у спеціалізованій конференції, що відбулася 11 грудня 2018 року з ініціативи МПП Фірма "Ерідон".

Відкрив роботу конференції з вітальним словом, керівник відділу технологічної підтримки фірми "Ерідон", Сергій Різанов зазначив, що на сьогодні, компанія "Ерідон" пропонує аграріям України сучасне покоління гібридів цукрових буряків, які мають не лише високий потенціал збору цукру з гектара, а ще й стійкі до багаточисельних хвороб коренеплоду та асиміляційного апарату.

Продакт-менеджер з цукрових буряків, кандидат сільськогосподарських наук, Михайло Якусик , розпочав свою доповідь з історії селекційної компанії Hilleshog, насіння якої "Ерідон" ексклюзивно представляє на теренах України. З 1907 року компанія "Хіллесхьог" веде успішну селекцію та насінництво цукрових буряків.

Слід зазначити, що саме селекціонери «Хіллесхьог» першими в Європі створили генетично одноростковий сорт цукрових буряків з інбредної лінії SLC-101

Він прокоментував результати демонстраційних та промислових досліджень гібридів Hilleshog у господарствах розташованих у різних природно-кліматичних зонах бурякосійного поясу України. Рекордсменами зі збору цукру стали гібриди:

На сьогодні компанія створила гібриди, які зарекомендували себе як найбільш стійкі, із зареєстрованих в Україні, до гнилей коренеплоду – Аскета та Протекта. А також стійкі до нематоди – Атак та Лаудата.

Почесним гостем та доповідачем конференції став директор ПП «Агропрогрес» (Харківська обл.), заслужений працівник сільського господарства України, Хвесик А.Є. Спочатку Андрій Єрмійович коротко ознайомив усіх присутніх з технічним оснащенням підприємства та технологією вирощування цукрових буряків у своєму господарстві, угіддя якого становлять понад 6000 га. Він зауважив, що значних успіхів у виробництві цукросировини упродовж останніх трьох років йому вдалось досягти завдяки гібридам селекції "Хіллесхьог". Це гібриди: Окка, Аттак, Алегра, Борута. Надзвичайною стійкістю до натиску кореневих гнилей відзначився гібрид Протекта.

У кінці заходу своєю думкою стосовно співпраці з компанією "Ерідон" поділились всі присутні на семінарі представники сільськогосподарських підприємств, агрохолдингів та цукрових заводів.

7 ms. PHP memory: 2097152 (511480)