Конференція "Секрети успіху!" на тему: Як підвищити прибутковість агровиробництва на 100 $/га у м. Одеса
Дата публікації: 5 березня 2018
Переглянуло: 106 осiб
- Область:ОдеськаДата проведення:2 лютого 2018Тематика:Підвищення прибутковості агровиробництваОрганізатор:МПП Фірма "Ерідон"
2-ого лютого, в м.Одеса відбулася перша в цьому році конференція «Секрети успіху» на тему «Як підвищити прибутковість агровиробництва на 100 $/га», яка зібрала сто партнерів компанії «Ерідон» з південних областей – Одеської, Миколаївської та Херсонської.
Сергій Різанов, керівник відділу технологічної підтримки компанії «Ерідон» під час першої доповіді розповів про основні способи та методи підвищення прибутковості підприємства. Серед них були розглянуті як схеми, які потребують додаткових капіталовкладень, так і абсолютно безкоштовні для підприємства і пов’язані з оптимізацією вже наявних схем, матеріальної бази та технологій. Щоб бути готовим до підвищення витрат у майбутньому – потрібно вже сьогодні працювати з ґрунтом та розробити для себе власний план поетапного підвищення прибутковості. Ближче до кінця доповіді були також розглянуті актуальні питання щодо вологи, стану озимої пшениці та запропоновані різні варіанти технології під різну очікувану врожайність.
Другим доповідачем на тему озимого ріпаку, посівні площі якого в трьох південних областях займають 18% від загальної кількості в нашій країні, був Святослав Нереуцький – представник відділу технологічної підтримки «Ерідон» в південному регіоні. В його доповіді були розкриті 5 напрямків основних технологічних заходів, які необхідно в різних ситуаціях застосувати в весняному сезоні 2018. Ці напрямки – це оцінка стану рослин до початку вегетації, необхідність застосування регуляторів росту, система азотного живлення, діагностика пошкоджень посівів морозами та захист від шкідників, хвороб та бур’янів. В кінці доповіді була розглянута технологія, яку Святослав особисто впроваджує у господарствах партнерів з південного регіону.
Остання доповідь на тему соняшнику від Сергія Різанова розкрила біологічні, фізіологічні та технологічні аспекти розвитку цієї культури. Були розглянуті приклади впливу БлекДжек та Келпак на розвиток кореневої системи. Також розглянули структуру врожайності соняшнику, основні хімічні засоби боротьби з шкідниками та вимоги до посіву.
Після лекційної частини гості перемістились на дружній обід, де на них чекало багато приємних сюрпризів, гумористична програма та унікальний музичний колектив «Горлиця-APT», в складі якого виступає одна з найкращих цимбалісток сьогодення, народна артистка України Наталія Павловська.
Дякуємо всім партнерам, які завітали та бажаємо розвивати нашу співпрацю, яка неодмінно гарантує успіх!