• Агроінфо
  • Новини
  • Компанія "Ерідон" прийняла участь у проведенні навчального курсу, організованого Агрохолдингом "МРІЯ"

Компанія "Ерідон" прийняла участь у проведенні навчального курсу, організованого Агрохолдингом "МРІЯ"

Компанія «Ерідон» прийняла участь у проведенні навчального курсу, організованого Агрохолдингом «МРІЯ», за напрямками: «Ґрунтознавство», «Агрохімія», «Засоби захисту рослин. Фітопатологія», «Ентомологія», «Рослинництво».

На конференції Суворов Микита, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії «ЕРІДОН», розповів про комплекс високотехнологічних продуктів та сервісних послуг, які допомагають заощадити час та кошти сільгоспвиробників для досягнення максимальної вигоди для своїх урожаїв.

Аграрії отримали всі відповіді на питання, що стосувались нових гранульованих добрив Росаферт (Rosafert) із трьома формами фосфору та інноваційною гранулою, яка за відносно невеликої вартості для кінцевого споживача, здатна забезпечувати високі коефіцієнти використання елементів живлення та істотно зменшити питомі затрати на систему живлення зі збереження високого врожаю культури.

Серед позакореневих агрохімічних рішень від компанії «Ерідон», великої уваги було приділено новим маркам добрив Розалік (Rosaliq) та ефективні схеми використання добрив Розасоль (Rosasol).

Крім того докладно була розглянути та продискутована тема кислотності ґрунту, кальцієвого живлення та використання ексклюзивного продукту AtriGran (Атрігран).

Також на даному заході досвідом поділились провідні науковці Львівський національний аграрний університет та Подільський державний аграрно-технічний університет, а також представники компаній DuPont, DuPont Pioneer, Syngenta, BASF Crop Protection, Avgust, Bayer, Адама Україна, Monsanto Company та ін.

28 ms. PHP memory: 2097152 (518440)