Ґрунтові гербіциди на посівах соняшнику

Незабаром розпочнеться початок посівної кампанії соняшнику. Одним із найважливіших елементів у технології вирощування цієї культури є надійний контроль бур’янів, зокрема особливо злісних. Тому до ґрунтових гербіцидів в посівах соняшнику висувається цілий ряд вимог, найголовнішими серед яких є контроль широкого спектру бур’янів та відсутність фітотоксичності на культуру. З іншої сторони застосування ґрунтових гербіцидів також висуває цілий ряд важливих вимог до технології вирощування. У першу чергу це стосується якості обробітку ґрунту, наявності ґрунтової вологи та правильному підборі норми внесення. Враховуючи перелічені вище фактори ми рекомендуємо застосування препаратів, а також їх бакові суміші.

Ґрунтові гербіциди для соняшнику в сезоні 2023:

Вибір досходових гербіцидів для посівів соняшнику в залежності від виду бур'янів

Одним з найбільш проблемних бур’янів є амброзія полинолиста, яка дуже сильно докучає посівам соняшнику. Серед вищезгаданих гербіцидів найбільшою ефективністю саме проти амброзії володіє Метобер Пауер, КС, у той час, як до Прометер Актив, КС / Про-Стар 500, КС та Тайгедер, КЕ вона середньо-чутлива. Прометер Актив, КС / Про-Стар 500, КС та Тайгедер, КЕ володіють високою ефективністю проти однорічних дводольних і злакових бур’янів. Фортендо, КС та Старт, КЕ контролює однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни. Для контролю дводольних бурянів необхідно використовувати Проматріс, КС.

Метобер Пауер 600 SC, КС володіє унікальною властивістю реактивації. Тож варто поєднувати препарати, робити суміші на їх основі, які якнайкраще триматимуть Ваші посіви в чистоті, а культура зможе реалізувати свій селекційно-генетичний потенціал.

Допоміжні препарати для ефективного внесення ґрунтових гербіцидів на соняшник

Для досягнення максимальної ефективності застосування ґрунтових гербіцидів рекомндуємо також застосовувати мультифункціональний ад’ювант МультиМастр. Цей препарат при застосуванні у нормі 0,5 л/га разом з ґербіцидами: 

  • зменшує промивання гербіцидів у кореневу зону культурних рослин - як із загортанням, так і без;
  • обмежує знесення гербіциду під час внесення;
  • захищає гербіциди від ультрафіолетового випромінювання та випаровування;
  • покращує адгезію з ґрунтом і обмежує міграцію гербіциду за межі зони обробки.

До зустрічі в полях!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН»  
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович | 
(050)-332-57-89

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (522184)