Ґрунтові гербіциди на посівах соняшнику

Не за горами початок посівної компанії соняшнику. Одним з найважливіших елементів в технології вирощування даної культури є надійний контроль бур’янів, в т.ч. особливо злісних. Тому до ґрунтових гербіцидів в посівах соняшнику висувається цілий ряд вимог, найголовнішими серед яких є контроль широкого спектру бур’янів та відсутність фітотоксичності на культуру. З іншої сторони застосування ґрунтових гербіцидів також висуває цілий ряд важливих вимог до технології вирощування. В першу чергу це стосується якості обробітку ґрунту, наявності ґрунтової вологи та правильному підборі норми внесення.

Тому, враховуючи перелічені вище фактори, на посівах соняшнику рекомендуємо використовувати наступні ґрунтові гербіциди, а також їх бакові суміші:

Одним з найбільш проблемним бур’яном є амброзія полинолиста, яка  дуже сильно докучає посівам соняшнику. Серед вище згаданих гербіцидів найбільшою ефективністю саме до амброзії володіє Проман 600 SC, в той час, як до Прометер Актив, КС та Тайгедер, КЕ вона середньо-чутлива. Прометер Актив, КС та Тайгедер, КЕ володіють високою ефективністю до однорічних дводольних і злакових бур’янів. 

Проман 600 SC, КС володіє унікальною властивістю реактивації. Тож варто поєднувати препарати, робити суміші на їх основі, які якнайкраще триматимуть Ваші посіви в чистоті, а культура зможе реалізувати свій селекційно-генетичний потенціал.

До зустрічі в полях!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

10 ms. PHP memory: 2097152 (509976)