• Агроінфо
 • Агропомічник
 • Інсектициди та акарициди від IFAGRI - ефективна боротьба з шкідниками

Інсектициди та акарициди від IFAGRI - ефективна боротьба з шкідниками

Відомо, що пошкодження сільськогосподарських культур шкідниками призводить до зниження врожаю та його якості, тобто відбуваються як прямі так і непрямі втрати. Окрім самих пошкоджень, на лікування яких рослина витрачає свої пластичні речовини, шкідники поширюють збудників фітопатогенів різної етіології. Особливу увагу в цьому відношенні варто звернути на збудників вірусних захворювань. Захистити врожай від шкідливих комах та кліщів аграрії можуть завдяки використанню інсектицидів та акарицидів.

Компанія «Ерідон» пропонує Вашій увазі ряд високоякісних препаратів з відомими діючими речовинами від IFAGRI:

Назва препарату Діюча речовина Зареєстровані культури Норма витрат, л/кг/га Упаковка
Гексамайт, КЕ Гекситіазокс, 50 г/л Яблуня 0,5 – 0,8 5 л
Соя 0,75 – 1
Джаванто, КСновинка Спіротетрамат, 100 г/л + абамектин, 20 г/л Соя 0,6 – 1,0 1 л
Яблуня 1,5 – 2,25
Томати 0,7-1,0
Еванс, КЕ Лямбда-цигалотрин, 5,0% Пшениця, ріпак 0,15 – 0,2  5 л
Цукровий буряк 0,125 – 0,15
Горох 0,1 – 0,125
Інстрайкер, КЕ Ацетаміприд, 150 г/л + лямбда-цигалотрин, 50 г/л Пшениця, ячмінь, буряк цукровий 0,1 - 0,15 1 л
Соняшник, соя, ріпак 0,15 – 0,25
Кукурудза 0,1 – 0,25
Катадін, КЕ Емамектин бензоат 4,8% + ацетаміприд 6,4% Капуста, яблуня, соя 0,25 – 0,4  1 л
Кіллітоп, КЕ Хлорпірифос, 500 г/л + Циперметрин, 50 г/л Пшениця 0,75 – 1  5 л; 10 л
Ріпак 0,5 – 0,6 
Яблуня 1 – 1,5 
Райнер, ВП Ацетаміприд, 20% Цукровий буряк 0,05 – 0,075 2 кг (5х400 г),  водорозчинні пакети
Яблуня 0,15 – 0,2 
Ріпак, пшениця, ячмінь 0,1 – 0,12 
Райнер Стар, РК Ацетаміприд, 20% Ріпак озимий 0,1 – 0,12  1 л
Шерман, КЕ Абамектин, 20 г/л Соя 0,6 – 1  1 л
Яблуня, виноград 1 – 1,5

 

Перелік, короткий опис інсектицидів та акаридиців від IFAGRI:

 • Гексамайт, КЕ

  акарицид у вигляді концентрату емульсії, діючою речовиною якого є гекситіазокс. Ця хімічна сполука відноситься до класу інгібіторів росту кліщів (група FRAC 10А). Гекситіазокс характеризується трансламінарною дією і проявляє як контактну, так і шлункову активність. Рідка препаративна форма препарату з низькою концентрацією діючої речовини, у поєднанні з нормами його застосування, сприяє рівномірному покриттю робочою рідиною поверхні рослин та надійному утриманню на ній.
 • Джаванто, КСновинка

  двокомпонентний інсектицид з акарицидною дією. Діючі речовини, спіротетрамат з хімічного класу кетоенолів (тетронікові кислоти) та абамектин з хімічного класу авермектини, мають широкий спектр дії проти сисних шкідників, у тому числі, приховано-живучих на сої, томатах та у яблуневих садах. Препарат має довготривалу дію, надійно захищає приріст нових листків, пагонів та кореневої системи; 
 • Еванс, КЕ

  інсектицид піретроїдної групи у вигляді концентрату емульсії, діючою речовиною якого є лямбда-цигалотрин. Препарат характеризується контактною та кишковою дією, низькими нормами застосування та широким спектром активності. Діючи контактно, інсектицид швидко проникає в організм шкідливих комах через кутикулярний шар, вражаючи їх нервову систему. Дія препарату призводить до паралічу шкідників, внаслідок якого вони припиняють харчуватися вже протягом декількох хвилин після обробки і зрештою гинуть. 
 • Інстрайкер, КЕ

  двокомпонентний системно-контактний інсектицид з рідкою препаративною формою у вигляді концентрату емульсії. Діючими речовинами препарату є ацетаміприд у концентрації 150 г/л та лямбда-цигалотрин у концентрації 50 г/л . Ці речовини належать до різних хімічних класів, неонікотиноїдів та піретроїдів відповідно, і доповнюють дію одна одної, забезпечуючи ефективний та тривалий контроль широкого спектру шкідників на цілому ряді польових культур. Також, поєднання цих діючих речовин попереджує виникнення резистентності.
 • Катадін, КЕ

  двокомпонентний інсектицид, який характеризується системною та трансламінарною діями. До складу препарату входять діючи речовини з різних хімічних класів, емамектин бензоат та ацетаміприд, які належать до авермектинів та неонікотиноїдів відповідно. Ацетаміприд блокує нікотинозалежні рецептори ацетилхоліну в нервовій системі, що призводить до надмірного збудження та подальшої загибелі комах. Емамектин бензоат характеризується трансламінарною (локально-системною) дією. Через декілька годин після застосування препарату шкідники припиняють харчуватися і гинуть протягом 2-4 днів після обробки. Даний інсектицид не має на сьогодні аналогів на українському ринку. Має високу біологічну ефективність проти шкідників ряду лускокрилих. Характеризується попередженням виникнення резистентності та наявною овіцидною дією.
 • Кіллітоп, КЕ

  двокомпонентний інсектицид у вигляді концентрату емульсії. Містить такі діючі речовини як хлорпірифос з класу фосфорорганічних сполук та циперметрин, який відноситься до класу синтетичних піретроїдів. Поєднання цих сполук забезпечує синергетичний ефект, результатом якого є покращена та подовжена дія. Завдяки фумігантному ефекту інсектицид знищує шкідників у важкодоступних місцях. Препарат також характеризується акарицидною дією.
 • Райнер, РП

  інсектицид у вигляді водорозчинного порошку, діючою речовиною якого є ацетаміприд. Цей препарат належить до хімічного класу неонікотиноїдів і характеризується системною та трансламінарною діями, завдяки чому поглинається рослиною та поширюється її тканинами. У результаті ефект від застосування цього інсектициду проявляється також і на необроблених ділянках листкової поверхні. Препарат вражає нервову систему шкідливих комах, що призводить до їх загибелі від надмірного нервового збудження і паралічу. Результати дії інсектициду спостерігаються вже через годину після застосування.
 • Райнер Стар, РК

  інсектицид на основі діючої речовини ацетаміприд у концентрації 200 г/л, що має зручну для використання рідку препаративну форму у вигляді водорозчинного концентрату та чистоту діючої речовини ≥ 99%. Ацетаміприд знищує комах контактно-шлунковим способом, характеризується системним переміщенням в тканинах рослини і належить до інсектицидів з групи неонікотиноїдів
 • Шерман, КЕ

  акарицид у вигляді концентрату емульсії, діючою речовиною якого є абамектин, що належить до хімічного класу – авермектини. Абамектин проявляє як акарицидну так і інсектицидну дію і являється натуральним ферментом, який виробляє бактерія Streptomyces avermitilis. Препарат контролює шкідливих кліщів, трипсів та мінерів, вражаючи їх нервову систему, що викликає параліч, що призводить до їх загибелі.

Бажаємо Вам високих та якісних врожаїв без пошкоджень шкідниками!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

8 ms. PHP memory: 2097152 (537768)