• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Знайомтесь з новими та перспективними фунгіцидами від британської компанії IFAGRI Ltd

Знайомтесь з новими та перспективними фунгіцидами від британської компанії IFAGRI Ltd

У 2019 сезоні в портфелі компанії «Ерідон» з’явилися три нових і перспективних фунгіциди від британської компанії IFAGRI Ltd.

Назва препарату Діюча речовина Зареєстровані культури Норма витрати Упаковка
Кларк 50%, ВГ Азоксистробін, 500 г/кг Буряк цукровий, виноград, пшениця, ріпак, соняшник, соя, ячмінь 0,25 – 0,4 кг/га 1 кг
Букат 500, КС Тебуконазол 500 г/л Пшениця, ріпак 0,5 л/га 5 л
Вето 250, КЕ Пропіконазол 250 г/л Зернові колосові (пшениця, ячмінь), ріпак 0,5 л/га 5 л
Соя 0,75 л/га
  • КЛАРК представлений у вигляді гранул, що диспергуються у воді, та містить підвищену концентрацію азоксистробіну — діючої речовини з класу стробілуринів. Азоксистробін є добре відомим на ринку фунгіцидом системної та локальносистемної дії з широким спектром контролю, який характеризується тривалим захисним та озеленюючим ефектом. КЛАРК  надає господарникам широкі можливості застосування у бакових сумішах з фунгіцидами-партнерами, а підвищена концентрація діючої речовини в препараті зменшує його гектарну норму використання і дозволяє заощадити на складських та логістичних витратах
  • БУКАТ представлений у вигляді концентрату суспензії, який містить 500 г/л тебуконазолу. Цей добре відомий системний фунгіцид  широкого спектру дії належить до групи триазолів та характеризується захисними, лікувальними та викорінюючими властивостями. Завдяки високій активності тебуконазолу вже через кілька годин після застосування спостерігається покращення фітосанітарного стану рослин. У складі препаративної форми фунгіциду БУКАТ відсутні продукти нафтопереробки (які входять у склад концентратів емульсії), наявність яких може спричиняти фітотоксичні прояви. Як і у випадку з попереднім препаратом, підвищена концентрація діючої речовини зменшує гектарну норму використання фунгіциду БУКАТ і дозволяє заощадити на складських та логістичних витратах.
  • ВЕТО містить пропіконазол — іншу діючу речовину з хімічного класу триазолів і являється високоякісним європейським аналогом вже представлених на українському ринку подібних препаратів. ВЕТО також надає широкі можливості застосування у бакових сумішах з фунгіцидами-партнерами та, відповідно до наших рекомендацій, є найкращим вибором для сільгоспвиробників у співвідношенні ціна – якість.  

Бажаємо Вам щедрих та якісних врожаїв з новими препаратами IFAGRI Ltd