Фунгіциди від IFAGRI

У портфелі компанії «Ерідон» представлені шість високоефективних фунгіциди від IFAGRI

Назва препарату Діюча речовина Зареєстровані культури Норма витрати Упаковка
Баскайд, КСновинка піраклостробін, 128 г/л + боскалід, 252 г/л Соя, соняшник, ріпак 0,5-0,6 л/га 5 л
Піраклін, КЕновинка піраклостробін, 250 г/л Соняшник, кукурудза, пшениця, ріпак, соя 0,4-0,6 л/га 5 л
Флутрол, КСновинка флутріафол, 500 г/л Пшениця, ячмінь, ріпак 0,25 л/га 5 л
Цукровий буряк     0,125 л/га
Кларк, ВГ азоксистробін, 500 г/кг Буряк цукровий, виноград, пшениця, ріпак, соняшник, соя, ячмінь 0,25 – 0,4 кг/га 1 кг
Букат 500, КС тебуконазол, 500 г/л Пшениця, ріпак 0,5 л/га 5 л
Вето 250, КЕ пропіконазол, 250 г/л Зернові колосові (пшениця, ячмінь), ріпак 0,5 л/га 5 л
Соя 0,75 л/га

Перелік і короткий опис фунгіцидів від IFAGRI

  • Баскайд, КС

фунгіцид представлений у вигляді концентрату суспензії з комбінацією діючих речовин піраклостробін та боскалід, для захисту посівів сої, соняшнику та рiпаку від збудників поширених хвороб. Дані діючі речовини відносяться до різних хімічних груп: стробілуринів та піридинкарбоксамідів, відповідно. Поєднання різних хімічних класів розширює ефективність препарату та зменшує ймовірність до резистентності збудників. Даний фунгіцид – це обов'язковий елемент у технології вирощування ріпаку, сої та соняшнику для отримання стабільних та якісних врожаїв.

  • Піраклін, КЕ

фунгіцид у вигляді концентрат емульсії, з трансламінарним розподілом у рослині, призначений для контролю хвороб соняшнику, кукурудзи, пшениці, ріпаку та сої. Містить діючу речовиною піраклостробін, 250 г/л, яка відноситься до хімічної групи стробілуринів. Ця діюча речовина характеризується тривалим захисним та озеленюючим ефектом. Даний препарат проти широкого спектру збудників хвороб може застосовуватися як соло так і в бакових сумішах з фунгіцидами-партнерами.

  • Флутрол, КС

системний фунгіцид представлений у вигляді концентрату суспензії, з вмістом флутріафолу 500 г/л. Дана діюча речовина, з широким спектром дії належить до хімічної групи триазолів, яка володіє пролонгованою профілактичною та лікувальною дією. При використанні в бакових сумішах з фунгіцидами-партнерами, надає сільгоспвиробникам широкі можливості для захисту культур. Підвищена концентрація діючої речовини зменшує гектарну норму використання фунгіциду та оптимізує логістичні витрати.

  • Кларк, ВГ

представлений у вигляді гранул, що диспергуються у воді, та містить підвищену концентрацію азоксистробіну — діючої речовини з класу стробілуринів. Азоксистробін є добре відомим на ринку фунгіцидом системної та локально-системної дії з широким спектром контролю, який характеризується тривалим захисним та озеленюючим ефектом. Кларк, ВГ надає сільгоспвиробникам широкі можливості застосування у бакових сумішах з фунгіцидами-партнерами, а підвищена концентрація діючої речовини у препараті зменшує його гектарну норму використання і дозволяє заощадити на складських та логістичних витратах

  • Букат 500, КС

представлений у вигляді концентрату суспензії, який містить 500 г/л тебуконазолу. Ця добре відома діюча речовина широкого спектру дії належить до групи триазолів та характеризується захисними, лікувальними та викорінюючими властивостями. Завдяки високій активності тебуконазолу вже через кілька годин після застосування спостерігається покращення фітосанітарного стану рослин. Варто зауважити, що у складі препаративної форми фунгіциду Букат 500, КС відсутні продукти нафтопереробки, які входять у склад концентратів емульсії та можуть спричиняти фітотоксичні прояви. Як і у випадку з попереднім препаратом, підвищена концентрація діючої речовини зменшує гектарну норму використання фунгіциду та оптимізує логістичні витрати.

  • Вето 250, КЕ

містить пропіконазол — іншу діючу речовину з хімічного класу триазолів і являється високоякісним європейським аналогом вже представлених на українському ринку подібних препаратів. Вето 250, КЕ також надає широкі можливості застосування у бакових сумішах з фунгіцидами-партнерами та, відповідно до наших рекомендацій, є найкращим вибором для сільгоспвиробників у співвідношенні ціна – якість.  

Бажаємо Вам щедрих та якісних врожаїв з препаратами IFAGRI ! 

Де придбати?

6 ms. PHP memory: 2097152 (525704)