• Агроінфо
 • Агропомічник
 • Гербіциди від IFAGRI Ltd. - надійний захист від бур'янів!

Гербіциди від IFAGRI Ltd. - надійний захист від бур'янів!

Відомо, що при вирощуванні сільськогосподарських культур між культурними рослинами та бур’янами на полях відбувається конкуренція за фактори життя: площу живлення, вологу, сонячне світло і т.п. Також бур’яни є резерваторами накопичення збудників хвороб різного походження та шкідників. 

Для підвищення врожайності та подолання загрози гербокритичного періоду Ваших посівів, компанія "Ерідон" пропонує Вашій увазі ряд високоякісних гербіцидів із відомими діючими речовинами від британської фірми IFAGRI Ltd.:

Назва   препарату Діюча речовина Зареєстровані культури

Норма витрати, кг/л/га

Упаковка
Тайгедер, КЕ Пропізохлор, 720 г/л Соняшник, ріпак, кукурудза, буряк цукровий 2-3 10 л
Дифлейм, СЕ 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л Пшениця, ячмінь, кукурудза 0,4-0,6 5 л; 10 л
Мезотрекс, КС Мезотріон, 480 г/л Кукурудза 0,2-0,25 5 л
Нікорн, МД/Нікофур Фло, МД Нікосульфурон, 40 г/л Кукурудза 1,25-1,5 5 л
Нікофур, ВГ Нікосульфурон, 750 г/л Кукурудза 0,05-0,06  0,5 кг
Клетстар, КЕ Клетодим, 120 г/л Буряк цукровий, ріпак, соя, соняшник 0,4-1,8  5 л
Грейнурон, ВГ Трибенурон-метил, 750 г/л Пшениця озима та яра 0,015-0,025 0,5 кг
Ячмінь озимий та ярий, жито 0,015-0,02
Рімастер, ВГ Римсульфурон, 250 г/кг Кукурудза 0,04-0,05 0,5 кг
Піралюкс, ВГ Клопіралід, 750 г/л Пшениця, ячмінь 0,06-0,12 0,5 кг
Буряки цукрові, ріпак 0,12-0,2
Про-Стар 500, КС Прометрин, 500 г/л Соняшник 2-4 5 л
Квістарт, КЕ Хізалофон-П-тефурил, 40 г/л Соя, ріпак, соняшник 1-2 5 л

Перелік та короткий опис гербіцидів від IFAGRI:

 • Тайгедер, КЕ

  гербіцид у вигляді концентрату емульсії, діючою речовиною якого є пропізохлор з хімічного класу хлорацетамідів. Пропізохлор поглинається корінцями та проростаючими паростками чутливих рослин, пригнічуючи поділ клітин шляхом блокування синтезу білка. Препарат не потребує заробки в ґрунт в умовах достатнього зволоження. Проте за відсутності опадів впродовж тривалого часу до сівби культури, заробка в ґрунт підвищує його ефективність. Після внесення препарату слід виключити будь-які механічні обробки ґрунту.
 • Дифлейм, СЕ

  двокомпонентний препарат, препаративною формою якого є суспензійна емульсія. Гербіцид містить дві діючі речовини – 2-етилгексиловий ефір 2,4 Д та флорасулам, які відносяться до різних хімічних класів – похідних арилоксиалканкарбонових кислот та триазолопіримідинів, відповідно. Флорасулам є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, а 2-етилгексиловий ефір 2,4 Д викликає реакцію ауксинового типу. Гербіцид проявляє ефективність проти широкого спектру дводольних бур’янів (підмаренника чіпкого, молочаю лозяного, осоту ромашки). Контролює стійкі форми падалиці соняшнику.
 • Мезотрекс, КС

  діючою речовиною даного гербіциду з хімічного класу трикетонів є мезотріон в концентрації 480 г/л. Препаративна форма – концентрат суспензії. Мезотріон проникає в тканини рослини через листя та коріння, пересувається акропетально і базипетально. Пригнічує біосинтез каротиноїдів. Діюча речовина препарату пригнічує та обмежує ріст проблемного бур’яну сьогодення – ваточника сирійського.
 • Нікорн, МД/Нікофур Фло, МД

  післясходовий системний гербіцид з широким діапазоном застосування у культури, від 3 до 10 листків, для боротьби з однорічними й багаторічними злаковими та однорічними дводольними бур’янами у посівах кукурудзи. Діюча речовина – нікосульфурон є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот та належить до хімічного класу похідних сульфонілсечовини. Препаративна форма у вигляді масляної дисперсії свідчить про якісну, готову формуляцію, яка не вимагає додавання сурфактантів.
 • Нікофур, ВГ

  гербіцид з класу похідних сульфонілсечовин, представлений у вигляді гранул, що диспергуються у воді. Містить 750 г/л нікосульфурону. Ця діюча речовина блокує фермент ацетолактатсинтазу (АЛС), який бере участь у синтезі незамінних амінокислот з розгалуженим ланцюгом. Препарат має системну дію, швидко проникає в рослини бур’янів та зупиняє їх ріст вже через 4-6 годин після обробки. Цей гербіцид необхідно застосовувати сумісно з ад’ювантами (Тенеріс 90), які сприяють його проникненню в тканини рослин через воскову поверхню листкового апарату. Підвищена концентрація діючої речовини в препаративній формі зменшує гектарну норму використання і дозволяє заощадити на складських та логістичних витратах.
 • Клетстар, КЕ

  концентрат емульсії з діючою речовиною клетодим, що належить до хімічного класу циклогексадіони. Гербіцид проникає через стебла та листя рослин, швидко переноситься по рослині, концентрується в точках росту, блокуючи біохімічні процеси синтезу ліпідів. Ріст чутливих рослин припиняється через кілька годин після обприскування. Випадання опадів через 1 годину після обробки не вливає на ефективність дії препарату.
 • Грейнурон, ВГ

  препаративна форма у вигляді гранул, що диспергуються у воді з діючою речовиною трибенурон-метил (хімічний клас похідних сульфонілсечовин). Гербіцид є інгібіторам синтезу ферменту ацетолактатсинтази (ALS), що бере участь в утворенні незамінних амінокислот. Трибенурон-метил швидко (протягом 3-х годин) зупиняє поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого їх ріст припиняється, вони не конкурують з культурними рослинами за елементи живлення, воду та світло. Видимі симптоми дії з’являються через 5-8 днів, а повна загибель бур’янів настає через 10-25 днів.
 • Рімастер, ВГ

  представник хімічного класу похідних сульфонілсечовин, у вигляді гранул, що диспергуються у воді. Діюча речовина –римсульфурон, 250 г/кг. Цей гербіцид проникає в рослини в основному через листя, швидко переміщується до точок росту, де блокує фермент ацетолактатсинтазу, необхідний для синтезу незамінних амінокислот - валіну, лейцину та ізолейцину.
 • Піралюкс, ВГ

  – системний гербіцид, що поглинається листками, переноситься в точки росту, легко переміщується в рослині, порушуючи процес поділу клітин, тим самим зупиняє ріст чутливих бур’янів. Препаративна форма - гранули, що диспергуються у воді. Діюча речовина препарату – клопіралід з класу хлорпохідних піридинів і є синтетичною формою ростових гормонів. Цей гербіцид знищує надземну частину та кореневу систему осотів. Ідеальний партнер для бакових сумішей, особливо, з препаратами на основі фенмедифаму та десмедифаму.
 • Про-Стар 500, КС

   гербіцид у вигляді концентрату суспензії, діючою речовиною якого є прометрин з хімічного класу триазинів. Препарат поглинається як проростками, так і корінням проростаючих бур’янів при застосуванні його до сходів. На бур’яни, які зійшли, діє через листя. Діюча речовина блокує процес фотосинтезу в рослинах бур’янів. Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними і злаковими бур’янами на посівах соняшнику. Ідеальний партнер для бакових сумішей, особливо, з препаратами з хімічного класу хлорацетамідів.
 • Квістарт, КЕ

  системний протизлаковий гербіцид, який дуже швидко поглинається листками та іншими надземними частинами бур'янів і транспортується до точок росту пагонів і кореневищ. Препаративна форма - концентрат емульсії. Діюча речовина препарату – хізалофоп-П-тефурил з класу похідні 2-(4-арилоксифенокси) пропіонові кислоти. Гербіцид порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі рослин. Препарат не проникає через ґрунт та не впливає на бур’яни, які з’явилися після обробітку посівів, а діє лише на вегетуючі бур’яни на час обприскування.

Бажаємо Вам чистих посівів, на яких рослини зможуть реалізувати свій врожай!

Де придбати?