• Агроінфо
 • Агропомічник
 • Гербіциди від IFAGRI Ltd. - надійний захист від бур'янів!

Гербіциди від IFAGRI Ltd. - надійний захист від бур'янів!

Відомо, що при вирощуванні сільськогосподарських культур між культурними рослинами та бур’янами на полях відбувається конкуренція за фактори життя: площу живлення, вологу, сонячне світло і т.п. Також бур’яни є резерваторами накопичення збудників хвороб різного походження та шкідників. 

Для підвищення врожайності та подолання загрози гербокритичного періоду Ваших посівів, компанія "Ерідон" пропонує Вашій увазі ряд високоякісних гербіцидів із відомими діючими речовинами від британської фірми IFAGRI Ltd.:

Назва   препарату Діюча речовина Зареєстровані культури

Норма витрати, кг/л/га

Упакування
Тайгедер, КЕ Пропізохлор, 720 г/л Соняшник, ріпак, кукурудза, буряк цукровий 2-3 10, 20 л
Дифлейм, СЕ 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л Пшениця, ячмінь, кукурудза 0,4-0,6 5 л
Мезотрекс, КС Мезотріон, 480 г/л Кукурудза 0,2-0,25 5 л
Нікофур Фло, МД Нікосульфурон, 40 г/л Кукурудза 1,25-1,5 5 л
Нікофур, ВГ Нікосульфурон, 750 г/л Кукурудза 0,05-0,06  0,5 кг
Клетстар, КЕ Клетодим, 120 г/л Буряк цукровий, ріпак, соя, соняшник 0,4-1,8  5 л
Рімастер, ВГ Римсульфурон, 250 г/кг Кукурудза 0,04-0,05 0,5 кг
Піралюкс, ВГ Клопіралід, 750 г/л Пшениця, ячмінь 0,06-0,12 0,5 кг
Буряки цукрові, ріпак 0,12-0,2
Про-Стар 500, КС Прометрин, 500 г/л Соняшник 2-4 5, 20 л
Квістарт, КЕ Хізалофон-П-тефурил, 40 г/л Соя, ріпак, соняшник 1-2 5 л
Азофол, КС Метазахлор, 500 г/л Ріпак 1,2-1,8 5 л
Грейнурон, ВГ Трибенурон-метил, 750 г/л Пшениця озима та яра 0,015-0,025 0,5 кг
Ячмінь озимий та ярий, жито 0,015-0,02
Соняшник (гібриди, стійкі до трибенурон-метилу) 0,02-0,05
Дуофайт, ВГ флорасулам,180 г/кг + трибенурон-метил, 500 г/кг Ячмінь, пшениця 0,02-0,04 0,5 кг
Мезотрекс Ультра, МД мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 30 г/л Кукурудза 1,25-2 10 л; 20 л
Проматріс, КС тербутилазин, 500 г/л Кукурудза 1-3 10 л; 20 л
Соняшник 1-2
Пронтован, КЕ хізалофоп-П-етил, 125 г/л Буряки цукрові, соняшник, соя, ріпак ярий та озимий 0,4-1,2 5 л
Бентатоп, РК бентазон, 480 г/л Соя 1,5-3,0 5, 10, 20 л
Горох 3,0
Старт, КЕ пендіметалін, 330 г/л Кукурудза 6,0 5 л
Фортендо, КС тербутилазин, 187,5 г/л + S-метолахлор, 312,5 г/л Кукурудза 4,0-4,5 5, 10, 20 л
Соняшник 4,0-4,5

 

Перелік та короткий опис гербіцидів від IFAGRI:

Бажаємо Вам чистих посівів, на яких рослини зможуть реалізувати свій врожай!

 • Тайгедер, КЕ

  гербіцид у вигляді концентрату емульсії, діючою речовиною якого є пропізохлор з хімічного класу хлорацетамідів. Пропізохлор поглинається корінцями та проростаючими паростками чутливих рослин, пригнічуючи поділ клітин шляхом блокування синтезу білка. Препарат не потребує заробки в ґрунт в умовах достатнього зволоження. Проте за відсутності опадів впродовж тривалого часу до сівби культури, заробка в ґрунт підвищує його ефективність. Після внесення препарату слід виключити будь-які механічні обробки ґрунту.

 • Дифлейм, СЕ

  двокомпонентний препарат, препаративною формою якого є суспензійна емульсія. Гербіцид містить дві діючі речовини – 2-етилгексиловий ефір 2,4 Д та флорасулам, які відносяться до різних хімічних класів – похідних арилоксиалканкарбонових кислот та триазолопіримідинів, відповідно. Флорасулам є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, а 2-етилгексиловий ефір 2,4 Д викликає реакцію ауксинового типу. Гербіцид проявляє ефективність проти широкого спектру дводольних бур’янів (підмаренника чіпкого, молочаю лозяного, осоту ромашки). Контролює стійкі форми падалиці соняшнику.

 • Мезотрекс, КС

  діючою речовиною даного гербіциду з хімічного класу трикетонів є мезотріон в концентрації 480 г/л. Препаративна форма – концентрат суспензії. Мезотріон проникає в тканини рослини через листя та коріння, пересувається акропетально і базипетально. Пригнічує біосинтез каротиноїдів. Діюча речовина препарату пригнічує та обмежує ріст проблемного бур’яну сьогодення – ваточника сирійського.

 • Нікофур Фло, МД

  післясходовий системний гербіцид з широким діапазоном застосування у культури, від 3 до 10 листків, для боротьби з однорічними й багаторічними злаковими та однорічними дводольними бур’янами у посівах кукурудзи. Діюча речовина – нікосульфурон є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот та належить до хімічного класу похідних сульфонілсечовини. Препаративна форма у вигляді масляної дисперсії свідчить про якісну, готову формуляцію, яка не вимагає додавання сурфактантів.

 • Нікофур, ВГ

  гербіцид з класу похідних сульфонілсечовин, представлений у вигляді гранул, що диспергуються у воді. Містить 750 г/л нікосульфурону. Ця діюча речовина блокує фермент ацетолактатсинтазу (АЛС), який бере участь у синтезі незамінних амінокислот з розгалуженим ланцюгом. Препарат має системну дію, швидко проникає в рослини бур’янів та зупиняє їх ріст вже через 4-6 годин після обробки. Цей гербіцид необхідно застосовувати сумісно з ад’ювантами (Тенеріс 90), які сприяють його проникненню в тканини рослин через воскову поверхню листкового апарату. Підвищена концентрація діючої речовини в препаративній формі зменшує гектарну норму використання і дозволяє заощадити на складських та логістичних витратах.

 • Клетстар, КЕ

  концентрат емульсії з діючою речовиною клетодим, що належить до хімічного класу циклогексадіони. Гербіцид проникає через стебла та листя рослин, швидко переноситься по рослині, концентрується в точках росту, блокуючи біохімічні процеси синтезу ліпідів. Ріст чутливих рослин припиняється через кілька годин після обприскування. Випадання опадів через 1 годину після обробки не вливає на ефективність дії препарату.

 • Грейнурон, ВГ

  препаративна форма у вигляді гранул, що диспергуються у воді з діючою речовиною трибенурон-метил (хімічний клас похідних сульфонілсечовин). Гербіцид є інгібіторам синтезу ферменту ацетолактатсинтази (ALS), що бере участь в утворенні незамінних амінокислот. Трибенурон-метил швидко (протягом 3-х годин) зупиняє поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого їх ріст припиняється, вони не конкурують з культурними рослинами за елементи живлення, воду та світло. Видимі симптоми дії з’являються через 5-8 днів, а повна загибель бур’янів настає через 10-25 днів.

 • Рімастер, ВГ

  представник хімічного класу похідних сульфонілсечовин, у вигляді гранул, що диспергуються у воді. Діюча речовина – римсульфурон, 250 г/кг. Цей гербіцид проникає в рослини в основному через листя, швидко переміщується до точок росту, де блокує фермент ацетолактатсинтазу, необхідний для синтезу незамінних амінокислот - валіну, лейцину та ізолейцину.

 • Піралюкс, ВГ

  – системний гербіцид, що поглинається листками, переноситься в точки росту, легко переміщується в рослині, порушуючи процес поділу клітин, тим самим зупиняє ріст чутливих бур’янів. Препаративна форма - гранули, що диспергуються у воді. Діюча речовина препарату – клопіралід з класу хлорпохідних піридинів і є синтетичною формою ростових гормонів. Цей гербіцид знищує надземну частину та кореневу систему осотів. Ідеальний партнер для бакових сумішей, особливо, з препаратами на основі фенмедифаму та десмедифаму.

 • Про-Стар 500, КС

  гербіцид у вигляді концентрату суспензії, діючою речовиною якого є прометрин з хімічного класу триазинів. Препарат поглинається як проростками, так і корінням проростаючих бур’янів при застосуванні його до сходів. На бур’яни, які зійшли, діє через листя. Діюча речовина блокує процес фотосинтезу в рослинах бур’янів. Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними і злаковими бур’янами на посівах соняшнику. Ідеальний партнер для бакових сумішей, особливо, з препаратами з хімічного класу хлорацетамідів.

 • Квістарт, КЕ

  системний протизлаковий гербіцид, який дуже швидко поглинається листками та іншими надземними частинами бур'янів і транспортується до точок росту пагонів і кореневищ. Препаративна форма - концентрат емульсії. Діюча речовина препарату – хізалофоп-П-тефурил з класу похідні 2-(4-арилоксифенокси) пропіонові кислоти. Гербіцид порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі рослин. Препарат не проникає через ґрунт та не впливає на бур’яни, які з’явилися після обробітку посівів, а діє лише на вегетуючі бур’яни на час обприскування.

 • Азофол, КС

  гербіцид, діючою речовиною якого є метазахлор з хімічного класу хлорацетамідів. Метазахлор поглинається гіпокотілем та коренями бур'янів, який ще до появи сходів (під час проростання) проникає в рослину бур'янів. Азофол не потребує заробки в ґрунт в умовах достатнього зволоження, проте за недостатньої вологості ґрунту після внесення рекомендується провести заробку гербіциду для отримання найвищої ефективності. Після внесення препарату слід виключити будь-які механічні обробки ґрунту.

 • Дуофайт, ВГ

  Двокомпонентний гербіцид у вигляді гранул, що диспергуються у воді, на основі двох діючих речовин з різних хімічних класів – флорасулам (триазолпіримідини) та трибенурон-метил (сульфонілсечовини). Флорасулам і трибенурон-метил є інгібіторами синтезу ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь в утворенні незамінних амінокислот. Найкраща ефективність препарату досягається при обробці дводольних бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку. Особливістю препарату є широке вікно застосування - від фази двох листків до появи прапорцевого листка культури, у температурному вікні від 8 до 25 °С. Не рекомендується проводити обробку в дні, коли прогнозують нічні приморозки і після них.

 • Мезотрекс Ультра, МД

  двокомпонентний гербіцид у вигляді масляної дисперсії. Готова до використання формуляція не вимагає додавання сурфактантів. Мезотрекс Ультра містить дві діючі речовини мезотріон та нікосульфурон, які належать до різних хімічних класів – трикетони та сульфонілсечовини. Мезотріон проникає в рослини через листя та коріння, пересувається акропетально і базипетально, а також пригнічує біосинтез каротиноїдів. Нікосульфурон є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Препарат має широке вікно застосування, контролює ваточника сирійського. Не має фітотоксичного впливу на культуру при пізньому застосуванні.

 • Проматріс, КС

  гербіцид у вигляді концентрату суспензії з діючою речовиною тербутилазин (хімічний клас триазинів), яка пошкоджує хлоропласти та блокує процес фотосинтезу. Бур’яни гинуть у момент проростання. Проматріс забезпечує надійний контроль хрестоцвітних бур’янів у посівах кукурудзи та соняшнику. Препарат астосовується як для досходового внесення, так і для внесення на ранніх фазах культури. Має тривалу захисну дію, яка запобігає появі наступних хвиль бур’янів.

 • Пронтован, КЕ

  гербіцид у вигляді концентрату емульсії. Діюча речовина препарату Пронтован хізалофоп-П-етил, 125 г/л належить до хімічного класу похідних 2-(4-арилоксифенокси) пропіонові кислоти. Гербіцид швидко поглинається лише надземною частиною бур'янів, не проникає через ґрунт. Діюча речовина порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі бур'янів. Впливає тільки на однодольні бур'яни, що вегетують на момент обробки і не впливає на бур'яни, які проросли після обприскування. Не рекомендується обробляти гербіцидом культури в стані стресу внаслідок приморозків, пошкодження шкідниками, недостатнього живлення та ін.

 • Бентатоп, РК

  контактний гербіцид, що поглинається переважно зеленими частинами бур'янів. Діюча речовина препарату бентазон належить до хімічного класу бензотіадіазинони. Має зручну для використання рідку препаративну форму у вигляді водорозчинного концентрату. Бентатоп порушує процес фотосинтезу. Оптимально застосовувати препарат лише після появи сходів бур’янів у початкові, ранні фази їх розвитку. Поглинання препарату відбувається переважно через листкову поверхню.

 • Старт, КЕ

  гербіцид у вигляді концентрату емульсії. Діюча речовина препарату Старт – пендиметалін, 330 г/л належить до хімічного класу динітроанілінів. Пендиміталін інгібує кореневу меристему, порушує пізні стадії мітозу, блокує утворення білку. Старт, КЕ активний до насіння яке проростає тому застосовується тільки для ґрунтового внесення. Препарат не потребує заробки в ґрунт в умовах достатнього зволоження. Проте за відсутності опадів впродовж тривалого часу до сівби культури, заробка в ґрунт підвищує його ефективність, після чого будь-які механічні обробки ґрунту не допускаються.

 • Фортендо, КС

  двокомпонентний гербіцид, у вигляді концентрату суспензії, на основі двох діючих речовин з різних хімічних класів – S-метолахлор (хлорацетаміди) та тербутилазин (триазини). Тербутилазин блокує процес фотосинтезу, S-метолахлор впливає на поділ клітин. Не рекомендуються, будь-які механічні обробки ґрунту. При застосуванні Фортендо, КС під час вегетації препарат поглинається сходами та частково кореневою системою, переміщується по рослині, викликаючи загибель бур’янів. Повна відсутність резистентності та значне подовження гербіцидного ефекту досягається за рахунок двох діючих речовин препарату. Препарат застосується на гібридних посівах кукурудзи. Тривала захисна дія, що запобігає появі наступної хвилі бур’янів.


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

6 ms. PHP memory: 2097152 (574048)