• Агроінфо
 • Агропомічник
 • Гербіциди від IFAGRI - надійний захист від бур'янів!

Гербіциди від IFAGRI - надійний захист від бур'янів!

Відомо, що при вирощуванні сільськогосподарських культур між культурними рослинами та бур’янами на полях відбувається конкуренція за фактори життя: площу живлення, вологу, сонячне світло і т.п. Також бур’яни є резерваторами накопичення збудників хвороб різного походження та шкідників. 

Для підвищення врожайності та подолання загрози гербокритичного періоду Ваших посівів, компанія "Ерідон" пропонує Вашій увазі ряд високоякісних гербіцидів із відомими діючими речовинами бренду IFAGRI:

Назва   препарату Діюча речовина Зареєстровані культури

Норма витрати, кг/л/га

Упакування
Атландо, РКnew Імазамокс, 40 г/л Соняшник (Clearfield®) 1-1,2 5 л
Соя, горох 0,75-1
Гліфакс 500, РКnew калійна сіль гліфосату у вигляді кислоти, 500 г/л Поля, призначені під посіви с/г культур/Пари/Сади/Виноградники 1,5-4 20 л
Монтевахо, КЕnew S-метолахлор, 960 г/л Кукурудза 1-1,6 5 л
Імазор, РКnew імазапір, 15 г/л + імазамокс, 33 г/л Соняшник (Clearfield®) 1-1,2 5 л
Тайгедер, КЕ Пропізохлор, 720 г/л Соняшник, ріпак, кукурудза, буряк цукровий 2-3 10, 20 л
Дифлейм, СЕ 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л Пшениця, ячмінь, кукурудза 0,4-0,6 5 л
Мезотрекс, КС Мезотріон, 480 г/л Кукурудза 0,2-0,25 5 л
Нікофур Фло, МД Нікосульфурон, 40 г/л Кукурудза 1,25-1,5 5 л
Клетстар, КЕ Клетодим, 120 г/л Буряк цукровий, ріпак, соя, соняшник 0,4-1,8  5 л
Рімастер, ВГ Римсульфурон, 250 г/кг Кукурудза 0,04-0,05 0,5 кг
Піралюкс, ВГ Клопіралід, 750 г/л Пшениця, ячмінь 0,06-0,12 0,5 кг
Буряки цукрові, ріпак 0,12-0,2
Про-Стар 500, КС Прометрин, 500 г/л Соняшник 2-4 5, 20 л
Квістарт, КЕ Хізалофон-П-тефурил, 40 г/л Соя, ріпак, соняшник 1-2 5 л
Азофол, КС Метазахлор, 500 г/л Ріпак 1,2-1,8 5 л
Грейнурон, ВГ Трибенурон-метил, 750 г/л Пшениця озима та яра 0,015-0,025 0,5 кг
Ячмінь озимий та ярий, жито 0,015-0,02
Соняшник (гібриди, стійкі до трибенурон-метилу) 0,02-0,05
Дуофайт, ВГ флорасулам,180 г/кг + трибенурон-метил, 500 г/кг Ячмінь, пшениця 0,02-0,04 0,5 кг
Мезотрекс Ультра, МД мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 30 г/л Кукурудза 1,25-2 10 л; 20 л
Проматріс, КС тербутилазин, 500 г/л Кукурудза 1-3 10 л; 20 л
Соняшник 1-2
Пронтован, КЕ хізалофоп-П-етил, 125 г/л Буряки цукрові, соняшник, соя, ріпак ярий та озимий 0,4-1,2 5 л
Бентатоп, РК бентазон, 480 г/л Соя 1,5-3,0 5, 10, 20 л
Горох 3,0
Старт, КЕ пендіметалін, 330 г/л Кукурудза 6,0 5 л
Фортендо, КС тербутилазин, 187,5 г/л + S-метолахлор, 312,5 г/л Кукурудза 4,0-4,5 5, 10, 20 л
Соняшник 4,0-4,5
Бар'єр, КС метрибузин, 600 г/л Соя 0,5-0,75 5 л
Картопля 0,5-1,5 
Піралюкс Екстра, РКnew клопіралід, 267 г/л + піклорам, 67 г/л Ріпак 0,3-0,35 5 л

 

Перелік та короткий опис гербіцидів від IFAGRI:

системний гербіцид, призначений для контролю однорічних злакових і деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи. Діюча речовина препарату S-метолахлор, 960 г/л із класу хлорацетамідів впливає на поділ клітин, блокуючи початкові стадії мітозу. Діюча речовина проникає переважно через стебло проростка, у злакових бур'янів - переш за все, через колеоптиль, а у дводольних - через сім'ядолі. Найменш фітотоксичний до культури серед усієї групи хлорацетамідів.

 • Атландо, РКnew

  системний післясходовий гербіцид, призначений для контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах сої, гороху та соняшнику (виробнича система Clearfileld®). Діюча речовина - імазамокс із хімічного класу імідазолінів діє як інгібітор ацетолактатсинтази. Знищує широкий спектр злакових та дводольних бур’янів у посівах сої та гороху.

 • Гліфакс 500, РКnew

  системний гербіцид суцільної дії, який застосовують до посіву культури проти однодольних та дводольних бур’янів, що вегетують. Містить унікальну формуляцію 500 г/л калійної солі гліфосату у вигляді кислоти, Будь-яку культуру можна висівати через 1-3 дні після обробки. Препарат проникає у рослини через листя та інші зелені частини і переноситься до всіх органів бур’янів, досягаючи кореневої системи. Блокує синтез ароматичних амінокислот, що призводить до ураження точок росту та до повного відмирання надземних та підземних органів. На насіння не діє.

 • Монтевахо, КЕnew

  системний гербіцид, призначений для контролю однорічних злакових та деяких дводольних бур'янів у посівах кукурудзи. Діюча речовина препарату S-метолахлор, 960 г/л з класу хлорацетамідів впливає на поділ клітин, блокуючи початкові стадії мітозу. Діюча речовина проникає переважно через стебло проростка, у злакових бур'янів – насамперед через колеоптиль, а у дводольних – через сім'ядолі. Найменш фітотоксичний до культури серед усієї групи хлорацетамідів.

 • Імазор, РКnew

  системний гербіцид для контролю однорічних дводольних і злакових бур’янів у посівах соняшнику, стійкого до імідазолінів (виробнича система Clearfield®). Імізамокс та імізапір швидко поглинаються через листя та кореневу систему. Діючі речовини потрапляючи через ксилему та флоему в рослину, накопичуються в молодих тканинах, які ростуть, діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтетази (ALS). Імізамокс та імізапір блокують амінокислоти (валін, лейцин, ізолейцин), які необхідні для росту рослинних клітин, що призводить до загибелі бур'янів.

 • Тайгедер, КЕ

  гербіцид у вигляді концентрату емульсії, діючою речовиною якого є пропізохлор з хімічного класу хлорацетамідів. Пропізохлор поглинається корінцями та проростаючими паростками чутливих рослин, пригнічуючи поділ клітин шляхом блокування синтезу білка. Препарат не потребує заробки в ґрунт в умовах достатнього зволоження. Проте за відсутності опадів впродовж тривалого часу до сівби культури, заробка в ґрунт підвищує його ефективність. Після внесення препарату слід виключити будь-які механічні обробки ґрунту.

 • Дифлейм, СЕІмазор, РК - системний гербіцид для контролю однорічних дводольних і злакових бур’янів у посівах соняшнику, стійкого до імідазолінів (виробнича система Clearfield®).

  двокомпонентний препарат, препаративною формою якого є суспензійна емульсія. Гербіцид містить дві діючі речовини – 2-етилгексиловий ефір 2,4 Д та флорасулам, які відносяться до різних хімічних класів – похідних арилоксиалканкарбонових кислот та триазолопіримідинів, відповідно. Флорасулам є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, а 2-етилгексиловий ефір 2,4 Д викликає реакцію ауксинового типу. Гербіцид проявляє ефективність проти широкого спектру дводольних бур’янів (підмаренника чіпкого, молочаю лозяного, осоту ромашки). Контролює стійкі форми падалиці соняшнику.

 • Мезотрекс, КС

  діючою речовиною даного гербіциду з хімічного класу трикетонів є мезотріон в концентрації 480 г/л. Препаративна форма – концентрат суспензії. Мезотріон проникає в тканини рослини через листя та коріння, пересувається акропетально і базипетально. Пригнічує біосинтез каротиноїдів. Діюча речовина препарату пригнічує та обмежує ріст проблемного бур’яну сьогодення – ваточника сирійського.

 • Нікофур Фло, МД

  післясходовий системний гербіцид з широким діапазоном застосування у культури, від 3 до 10 листків, для боротьби з однорічними й багаторічними злаковими та однорічними дводольними бур’янами у посівах кукурудзи. Діюча речовина – нікосульфурон є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот та належить до хімічного класу похідних сульфонілсечовини. Препаративна форма у вигляді масляної дисперсії свідчить про якісну, готову формуляцію, яка не вимагає додавання сурфактантів.

 • Клетстар, КЕ

  концентрат емульсії з діючою речовиною клетодим, що належить до хімічного класу циклогексадіони. Гербіцид проникає через стебла та листя рослин, швидко переноситься по рослині, концентрується в точках росту, блокуючи біохімічні процеси синтезу ліпідів. Ріст чутливих рослин припиняється через кілька годин після обприскування. Випадання опадів через 1 годину після обробки не вливає на ефективність дії препарату.

 • Грейнурон, ВГ

  препаративна форма у вигляді гранул, що диспергуються у воді з діючою речовиною трибенурон-метил (хімічний клас похідних сульфонілсечовин). Гербіцид є інгібіторам синтезу ферменту ацетолактатсинтази (ALS), що бере участь в утворенні незамінних амінокислот. Трибенурон-метил швидко (протягом 3-х годин) зупиняє поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого їх ріст припиняється, вони не конкурують з культурними рослинами за елементи живлення, воду та світло. Видимі симптоми дії з’являються через 5-8 днів, а повна загибель бур’янів настає через 10-25 днів.

 • Рімастер, ВГ

  представник хімічного класу похідних сульфонілсечовин, у вигляді гранул, що диспергуються у воді. Діюча речовина – римсульфурон, 250 г/кг. Цей гербіцид проникає в рослини в основному через листя, швидко переміщується до точок росту, де блокує фермент ацетолактатсинтазу, необхідний для синтезу незамінних амінокислот - валіну, лейцину та ізолейцину.

 • Піралюкс, ВГ

  – системний гербіцид, що поглинається листками, переноситься в точки росту, легко переміщується в рослині, порушуючи процес поділу клітин, тим самим зупиняє ріст чутливих бур’янів. Препаративна форма - гранули, що диспергуються у воді. Діюча речовина препарату – клопіралід з класу хлорпохідних піридинів і є синтетичною формою ростових гормонів. Цей гербіцид знищує надземну частину та кореневу систему осотів. Ідеальний партнер для бакових сумішей, особливо, з препаратами на основі фенмедифаму та десмедифаму.

 • Про-Стар 500, КС

  гербіцид у вигляді концентрату суспензії, діючою речовиною якого є прометрин з хімічного класу триазинів. Препарат поглинається як проростками, так і корінням проростаючих бур’янів при застосуванні його до сходів. На бур’яни, які зійшли, діє через листя. Діюча речовина блокує процес фотосинтезу в рослинах бур’янів. Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними і злаковими бур’янами на посівах соняшнику. Ідеальний партнер для бакових сумішей, особливо, з препаратами з хімічного класу хлорацетамідів.

 • Квістарт, КЕ

  системний протизлаковий гербіцид, який дуже швидко поглинається листками та іншими надземними частинами бур'янів і транспортується до точок росту пагонів і кореневищ. Препаративна форма - концентрат емульсії. Діюча речовина препарату – хізалофоп-П-тефурил з класу похідні 2-(4-арилоксифенокси) пропіонові кислоти. Гербіцид порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі рослин. Препарат не проникає через ґрунт та не впливає на бур’яни, які з’явилися після обробітку посівів, а діє лише на вегетуючі бур’яни на час обприскування.

 • Азофол, КС

  гербіцид, діючою речовиною якого є метазахлор з хімічного класу хлорацетамідів. Метазахлор поглинається гіпокотілем та коренями бур'янів, який ще до появи сходів (під час проростання) проникає в рослину бур'янів. Азофол не потребує заробки в ґрунт в умовах достатнього зволоження, проте за недостатньої вологості ґрунту після внесення рекомендується провести заробку гербіциду для отримання найвищої ефективності. Після внесення препарату слід виключити будь-які механічні обробки ґрунту.

 • Дуофайт, ВГ

  Двокомпонентний гербіцид у вигляді гранул, що диспергуються у воді, на основі двох діючих речовин з різних хімічних класів – флорасулам (триазолпіримідини) та трибенурон-метил (сульфонілсечовини). Флорасулам і трибенурон-метил є інгібіторами синтезу ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь в утворенні незамінних амінокислот. Найкраща ефективність препарату досягається при обробці дводольних бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку. Особливістю препарату є широке вікно застосування - від фази двох листків до появи прапорцевого листка культури, у температурному вікні від 8 до 25 °С. Не рекомендується проводити обробку в дні, коли прогнозують нічні приморозки і після них.

 • Мезотрекс Ультра, МД

  двокомпонентний гербіцид у вигляді масляної дисперсії. Готова до використання формуляція не вимагає додавання сурфактантів. Мезотрекс Ультра містить дві діючі речовини мезотріон та нікосульфурон, які належать до різних хімічних класів – трикетони та сульфонілсечовини. Мезотріон проникає в рослини через листя та коріння, пересувається акропетально і базипетально, а також пригнічує біосинтез каротиноїдів. Нікосульфурон є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Препарат має широке вікно застосування, контролює ваточника сирійського. Не має фітотоксичного впливу на культуру при пізньому застосуванні.

 • Проматріс, КС

  гербіцид у вигляді концентрату суспензії з діючою речовиною тербутилазин (хімічний клас триазинів), яка пошкоджує хлоропласти та блокує процес фотосинтезу. Бур’яни гинуть у момент проростання. Проматріс забезпечує надійний контроль хрестоцвітних бур’янів у посівах кукурудзи та соняшнику. Препарат астосовується як для досходового внесення, так і для внесення на ранніх фазах культури. Має тривалу захисну дію, яка запобігає появі наступних хвиль бур’янів.

 • Пронтован, КЕ

  гербіцид у вигляді концентрату емульсії. Діюча речовина препарату Пронтован хізалофоп-П-етил, 125 г/л належить до хімічного класу похідних 2-(4-арилоксифенокси) пропіонові кислоти. Гербіцид швидко поглинається лише надземною частиною бур'янів, не проникає через ґрунт. Діюча речовина порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі бур'янів. Впливає тільки на однодольні бур'яни, що вегетують на момент обробки і не впливає на бур'яни, які проросли після обприскування. Не рекомендується обробляти гербіцидом культури в стані стресу внаслідок приморозків, пошкодження шкідниками, недостатнього живлення та ін.

 • Бентатоп, РК

  контактний гербіцид, що поглинається переважно зеленими частинами бур'янів. Діюча речовина препарату бентазон належить до хімічного класу бензотіадіазинони. Має зручну для використання рідку препаративну форму у вигляді водорозчинного концентрату. Бентатоп порушує процес фотосинтезу. Оптимально застосовувати препарат лише після появи сходів бур’янів у початкові, ранні фази їх розвитку. Поглинання препарату відбувається переважно через листкову поверхню.

 • Старт, КЕ

  гербіцид у вигляді концентрату емульсії. Діюча речовина препарату Старт – пендиметалін, 330 г/л належить до хімічного класу динітроанілінів. Пендиміталін інгібує кореневу меристему, порушує пізні стадії мітозу, блокує утворення білку. Старт, КЕ активний до насіння яке проростає тому застосовується тільки для ґрунтового внесення. Препарат не потребує заробки в ґрунт в умовах достатнього зволоження. Проте за відсутності опадів впродовж тривалого часу до сівби культури, заробка в ґрунт підвищує його ефективність, після чого будь-які механічні обробки ґрунту не допускаються.

 • Фортендо, КС

  двокомпонентний гербіцид, у вигляді концентрату суспензії, на основі двох діючих речовин з різних хімічних класів – S-метолахлор (хлорацетаміди) та тербутилазин (триазини). Тербутилазин блокує процес фотосинтезу, S-метолахлор впливає на поділ клітин. Не рекомендуються, будь-які механічні обробки ґрунту. При застосуванні Фортендо, КС під час вегетації препарат поглинається сходами та частково кореневою системою, переміщується по рослині, викликаючи загибель бур’янів. Повна відсутність резистентності та значне подовження гербіцидного ефекту досягається за рахунок двох діючих речовин препарату. Препарат застосується на гібридних посівах кукурудзи. Тривала захисна дія, що запобігає появі наступної хвилі бур’янів.

 • Бар'єр, КС

  cелективний системний гербіцид ґрунтової дії з діючою речовиною метрибузин із хімічного класу 1,2,4-триазинони, який пизначений для боротьби проти однорічних дводольних і деяких злакових бур'янів. Препарат поглинається як листям, так і корінням проростаючих бур’янів. Діюча речовина досягає хлоропластів та пригнічує процес фотосинтезу, блокуючи транспорт електронів в клітині бур'янів. Максимальні норми вносять на важких за механічним складом ґрунтах, мінімальні – на легких.

 • Піралюкс Екстра, РКnew

  Системний гербіцид для контролю однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах ріпаку. Грамініцид містить дві діючі речовини - клопіралід і піклорам (похідні піридинкарбонової кислоти). Діючі речовини гербіциду поглинаються надземною вегетативною масою бур'янів і транспортуються всією рослиною (розповсюдження відбувається як по ксилемі, так і по флоемі), переносяться в точки росту, коріння і кореневища. Порушуюється процес поділу клітин, після чого зупиняється ріст бур'янів та відбувається їх загибель. Препарат має широке вікно застосування забезпечує очищення полів від найбільш проблемних для ріпаку бур’янів, у тому числі підмаренника чіпкого.

Бажаємо Вам чистих посівів, на яких рослини зможуть реалізувати свій врожай!

Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН»  
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович | 
(050)-332-57-89

Де придбати?

10 ms. PHP memory: 2097152 (611280)