• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Насіння гібридів кукурудзи від компанії DSV: асортимент, врожайність, характеристика.

Насіння гібридів кукурудзи від компанії DSV: асортимент, врожайність, характеристика.

Історія комерційного виходу на ринок гібридів кукурудзи від ДСВ в Україні бере свій початок ще із сезону 21/22, коли був презентований перший гібрид - Пятов. Започаткування цього напрямку було вивіреним та ретельно підготовленим рішенням після тривалого процесу випробування гібридів у різних ґрунтово-кліматичних зонах. Для запуску на ринок обрали найкращий гібрид, який демонстрував найвищі показники урожайності в умовах України. Поява гібриду Пятов стала візитівкою для кукурудзи ДСВ в Україні, тож станом на сьогодні асортимент розширився до чотирьох гібридів, два з яких стануть новинками у сезоні вирощування 2024 року:

Пропонуємо переглянути карту врожайності гібридів кукурудзи ДСВ за результатами випробувань, демонстраційних і товарних посівів у 2021-2022 рр. (ц/га):

Розглянемо детальніше характериску цих гібридів:

  • Пропульс (ФАО 330)

Гібрид Пропульс об’єднав в своєму геномі ряд найбільш цінних господарських ознак, які забезпечують йому стабільно високі результати урожайності в різних ґрунтово-кліматичних умовах. Швидкий початковий ріст та розвиток сприяє активному закриттю поверхні ґрунту, а утворення сильного листового апарату забезпечить збереження вологи та активний фотосинтез. Потужна коренева система гібриду дає можливість висівати гібрид при різних способах основного обробітку ґрунту.

  • Бадіанnew (ФАО 340)

Новий гібрид кукурудзи зернового напрямку використання, що максимально відповідає сучасним умовам ведення господарства. Гібриду характерна адаптивність до різних ґрунтово-кліматичних умов, яка забезпечується потужною кореневою системою та високою посухостійкістю, а еректоїдне розміщення верхнього шару листків забезпечує активний процес фотосинтезу. Високий потенціал врожайності даного гібриду і його швидка вологовіддача в період дозрівання дають можливість збирати зерно з меншою вологістю, що забезпечує високу економічну ефективність вирощування культури.

  • Пятов (ФАО 350)

Гібрид належить до середньостиглої групи, яка є найбільш поширеною в Україні. За результатами випробувань 2020 року, який для кукурудзи був одним із найскладніших років протягом останнього десятиліття, Пятов увійшов в число лідерів урожайності серед гібридів у демонстраційних посівах. Гібрид продемонстрував свій високий потенціал урожайності та пластичність в різних ґрунтово-кліматичних умовах та при різних способах обробітку ґрунту (традиційний, мінімальний та No-Tillage).

Офіційний дистриб'ютор насіння гібридів кукурудзи ДСВ в Україні - ТОВ "Фірма Ерідон". Для замовлення необхідно звернутися до свого менеджера з продажу або телефоном найближчого підрозділу.

ДСВ - Інновації для Вашого успіху!

Де придбати?

13 ms. PHP memory: 2097152 (521528)