• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Гранульоване добриво Росаферт PK 0-23-24 - нове слово у мінеральному живленні та економічній ефективності удобрення

Гранульоване добриво Росаферт PK 0-23-24 - нове слово у мінеральному живленні та економічній ефективності удобрення

Компанія "Ерідон" розпочала продаж інноваційного безазотного фосфорно-калійно-сірчаного гранульованого добрива Росаферт PK 0-23-24 від бельгійської компанії Rosier.

Це спеціальне добриво є наступним кроком на шляху оптимізації технології вирощування основних сільськогосподарських культур України: озимих пшениці та ріпаку, кукурудзи, соняшнику, сої, ячменю та гороху. Росаферт PK 0-23-24 – є логічним продовженням технології ROSAFERT. Новий продукт увібрав в себе всі технологічні особливості попередніх продуктів у лінійці, а саме:

  • пролонговане забезпечення сільськогосподарських культур на необхідні елементи живлення;
  • збільшений коефіцієнт використання фосфору з добрива, який сягає 80%. Для порівняння коефіцієнт використання фосфору з загальнопоширеного добрива Амофос (NP 12:52) дуже рідко перевищує 30%;
  • вирівняний вміст елементів живлення у кожній гранулі добрива;
  • висока якість гранул та мінімальний вміст пилу, що покращує лежкість продукту, транспортабельність та забезпечує високий рівень зручності при внесенні сівалкою разом з посівом.

Відсутність у складі Росаферт PK 0-23-24 азоту дозволяє агрономам господарств чітко контролювати норму азотних добрив при вирощуванні культур та забезпечувати оптимальний рівень витрат на добрива. Даний аспект є особливо важливим при вирощуванні таких стратегічних культур як кукурудза та соняшник. Для них, в умовах 2022 року, точна норма азоту на гектар є важливим фактором отримання запланованого врожаю з найменшими витратами на гектар.

На даний момент аналогів добрива Росаферт PK 0-23-24 в Україні немає.

Запрошуємо всіх Вас скористатись можливістю спробувати абсолютну новинку в удобренні на Ваших полях та на власний досвід переконатись у високій ефективності спеціальних добрив від "Ерідон"!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (518440)