• Агроінфо
  • Агропомічник
  • IFAGRI розширює портфель засобів захисту рослин

IFAGRI розширює портфель засобів захисту рослин

Бренд IFAGRI розширив портфель засобів захисту рослин, а також додає реєстрації на інші культури для існуючих препаратів. 

Серед новинок варто звернути увагу на гербіцид Дуофайт, ВГ та інсектицид Райнер Стар, ВР, а гербіцид Грейнурон, ВГ (трибенурон-метил, 750 г/л) відтепер зареєстрований на соняшник (гібриди стійкі до трибенурон-метилу) з нормою застосування 0,02-0,05 кг/га.

Під час вегетації сільськогосподарських культур між ними та бур’янами на полях відбувається конкуренція за фактори життя: площу живлення, вологу, сонячне світло і т.п. Бур’яни, в свою чергу є резерваторами накопичення збудників хвороб різної етіології та шкідників. Також посівам докучають шкідники, які призводить до зниження врожаю та його якості, прямих та не прямих втрат. Крім самих пошкоджень, шкідники поширюють збудників фітопатогенів. Особливу увагу варто звернути на збудників вірусних захворювань.

Для уникнення загрози гербокритичного періоду та захисту від шкідників Ваших посівів і підвищення їх врожайності, компанія "Ерідон" пропонує ряд нових високоякісних препаратів з відомими діючими речовинами від бренду IFAGRI:

Назва препарату Діюча речовина Зареєстровані культури Норма витрати Упаковка
Азофол, КС метазахлор, 500 г/л Ріпак 1,2-1,8 л/га 5 л
Грейнурон, ВГ трибенурон-метил, 750 г/л Пшениця озима та яра 0,015-0,025 кг/га 0,5 кг
Ячмінь озимий та ярий, жито 0,015-0,02 кг/га
Соняшник (гібриди, стійкі до трибенурон-метилу) 0,02-0,05 кг/га
Дуофайт, ВГ флорасулам,180 г/кг + трибенурон-метил, 500 г/кг Ячмінь, пшениця 0,02-0,04 кг/га 0,5 кг
Мезотрекс Ультра, МД мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 30 г/л Кукурудза 1,25-2 л/га 10 л; 20 л
Нікофур Фло, МД нікосульфурон, 40 г/л Кукурудза 1,25-1,5 л/га 5 л
Проматріс, КС тербутилазин, 500 г/л Кукурудза 1-3 л/га 10 л; 20 л
Соняшник 1-2 л/га
Пронтован, КЕ хізалофоп-П-етил, 125 г/л Буряки цукрові, соняшник, соя, ріпак ярий та озимий 0,4-1,2 л/га 5 л
Райнер Стар, ВР ацетаміприд – 20 % Ріпак 0,1-0,12 л/га 1 л
Бентатоп, РК бентазон, 480 г/л Соя 1,5-3,0 5, 10, 20 л
Горох 3,0
Фортендо, КС тербутилазин, 187,5 г/л + S-метолахлор, 312,5 г/л Кукуруза 4,0-4,5 5, 10, 20 л
Соняшник 4,0-4,5
  • Азофол, КС – гербіцид у вигляді концентрату суспензії, діючою речовиною якого є метазахлор з хімічного класу хлорацетамідів. Метазахлор поглинається гіпокотілем та коренями бур'янів, проникає в рослину бур'янів під час проростання ще до появи сходів. Препарат не потребує заробки в ґрунт в умовах достатнього зволоження, проте за недостатньої вологості ґрунту після внесення рекомендується провести заробку гербіциду для отримання найвищої ефективності. Після внесення препарату слід виключити будь-які механічні обробки ґрунту.
  • Дуофайт, ВГ – двокомпонентний препарат, у вигляді гранул, що диспергуються у воді. Гербіцид містить дві діючі речовини – флорасулам та трибенурон-метил, які відносяться до різних хімічних класів - триазолпіримідини та сульфонілсечовини. Флорасулам і трибенурон-метил є інгібіторами синтезу ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь в утворенні незамінних амінокислот. Найкраща ефективність препарату досягається при обробці дводольних бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку. Широке вікно застосування препарату, від фази двох листків до появи прапорцевого листка культури в температурному вікні від 8 до 25 °С. Не рекомендується проводити обробку в дні, коли прогнозують нічні приморозки і після них.
  • Мезотрекс Ультра, МД – двокомпонентний препарат, у вигляді масляної дисперсії. Готова до використання формуляція не вимагає додавання сурфактантів. Гербіцид містить дві діючі речовини мезотріон та нікосульфурон, які належать до різних хімічних класів – трикетони та сульфонілсечовини. Мезотріон проникає в рослини через листя та коріння, пересувається акропетально і базипетально, а також пригнічує біосинтез каротиноїдів. Нікосульфурон є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Препарат має широке вікно застосування, контролює ваточника сирійського. Не має фітотоксичного впливу на культуру при пізньому застосуванні.
  • Нікофур Фло, МД – препаративна форма у вигляді масляної дисперсії свідчить про якісну, готову формуляцію, яка не вимагає додавання сурфактантів. Діюча речовина – нікосульфурон є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот та належить до хімічного класу похідних сульфонілсечовини. Післясходовий системний гербіцид з широким діапазоном застосування у культури, від 3 до 10 листків, призначений для боротьби з однорічними й багаторічними злаковими та однорічними дводольними бур’янами у посівах кукурудзи.
  • Проматріс, КС – гербіцид у вигляді концентрату суспензії. Діюча речовина – тербутилазин пошкоджує хлоропласти та блокує процес фотосинтезу, належить до хімічного класу триазинів. Бур’яни гинуть у момент проростання. Препарат забезпечує надійний контроль хрестоцвітних бур’янів у посівах кукурудзи та соняшнику. Гербіцид застосовується як для досходового внесення, так і для внесення на ранніх фазах культури. Має тривалу захисну дію, яка запобігає появі наступних хвиль бур’янів.
  • Пронтован, КЕ – гербіцид у вигляді концентрату емульсії. Діюча речовина – хізалофоп-П-етил, 125 г/л належить до хімічного класу похідних 2-(4-арилоксифенокси) пропіонові кислоти. Гербіцид швидко поглинається лише надземною частиною бур'янів, не проникає через ґрунт. Діюча речовина порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі бур'янів. Впливає тільки на однодольні бур'яни, що вегетують на момент обробки і не впливає на бур'яни, які проросли після обприскування. Не рекомендується обробляти гербіцидом культури в стані стресу внаслідок приморозків, пошкодження шкідниками, недостатнього живлення та ін.
  • Райнер Стар, ВР – інсектицид у вигляді водного розчину. Діюча речовина –  ацетаміприд, яка належить до хімічного класу неонікотиноїдів і характеризується системною та трансламінарною діями, завдяки чому поглинається рослиною і поширюється її тканинами. Інсектицидна дія препарату проявляється шляхом впливу на нервову систему комах, що призводить до загибелі комах від надмірного нервового збудження та паралічу. У результаті ефект від застосування цього інсектициду проявляється також і на необроблених ділянках листкової поверхні. Безпечний для бджіл та джмелів та корисної ентомофауни - може використовуватися у період цвітіння. Результати дії інсектициду спостерігаються вже через годину після застосування.

Бажаємо Вам чистих посівів для реалізації потенціалів врожайності!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

23 ms. PHP memory: 2097152 (530304)