Herbicides

i Корисна інформація
Об’єкт захисту
Кукуруза

Кукуруза44

Подсолнечник

Подсолнечник54

Пшениця озимая

Пшениця озимая21

Рапс озимый

Рапс озимый35

Ячмень озимый

Ячмень озимый13

Соя

Соя49

Пшениця яровая

Пшениця яровая15

Ячмень яровой

Ячмень яровой17

Рапс яровой

Рапс яровой30

Сорго

Сорго5

Сахарная свекла

Сахарная свекла31

Горох

Горох21

Нут

Нут1

Гречка

Гречка1

Яблоня

Яблоня4

Картошка

Картошка16

Просо

Просо4

Рожь

Рожь5

Овес

Овес5

Черешня

Черешня2

Виноград

Виноград3

Рис

Рис7

Груша

Груша2

Вишня

Вишня2

Чечевица

Чечевица2

Персик

Персик2

Абрикос

Абрикос2

Слива

Слива3

Морковка

Морковка8

Буряк столовый

Буряк столовый8

Буряк кормовой

Буряк кормовой9

Томат

Томат9

Огурец

Огурец3

Кабачок

Кабачок1

Баклажан

Баклажан1

Перец

Перец1

Капуста белокачаная

Капуста белокачаная10

Капуста цветная

Капуста цветная5

Лук

Лук14

Чеснок

Чеснок4

Тыква

Тыква1

Кормовые травы

Кормовые травы2

Люцерна

Люцерна4

Лен

Лен11

Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Where to buy?

Корисна інформація
Гербіциди - це хімічні речовини, які використовуються для знищення бур'янів/небажаної рослинності або пригнічення її розвитку. У це число входять і бур'яни, які ускладнюють ріст і розвиток інших культур. Це полягає в першу чергу в тому, що бур'яни використовують органічні і мінеральні речовини з ґрунту, які призначені для живлення культурних рослин. Якщо не боротися з подібною рослинністю, урожай буде помітно меншим або його зовсім не буде. Купити гербіциди оптом в Україні та їх подальше використання є найефективнішим способом усунення бур'янів. Особливо це стосується великих полів/площ, де вручну прополоти культурні рослини/всю землю буде важко.

Для яких культур застосовуються гербіциди?

Перед тим як купити гербіциди, слід врахувати різновиди бур'янів, що загрожують посівам/які конкурують з культурними рослинами, а також класифікацію рослинності, яка шкодить сільськогосподарським культурам:
 • тривалість життєвого циклу. Бур'яни, що ростуть один рік або так звані однорічні бур'яни. Вони діляться на ефемери, ярі, пізні, озимі або зимуючі. Також існують багаторічні бур'яни, які потрібно усувати регулярно;
 • спосіб харчування. Паразитні, напівпаразитні, непаразитні;
 • спосіб розмноження. Вегетативний, насіннєвий.
Великий каталог гербіцидів дозволить розібратися з усіма перерахованими різновидами бур'янів. Вартість усіх подібних засобів окупиться завдяки збільшенню врожайності за рахунок відсутності конкуренції за поживні речовини, а також відсутності джерел збудників захворювань культурних рослин. Гербіциди від IFAGRI та інших виробників розроблені виключно для боротьби зі шкідливою рослинністю/бур'янами. Кожен з гербіцидів відрізняється складом (концентрацією діючих речовини). У нас найбільш затребуваними засобами для усунення бур'янів є гербіциди на наступних культурах:
 • озимий та ярий ріпак;
 • озима і яра пшениця;
 • картопля;
 • кукурудза;
 • цукровий буряк;
 • соняшник;
 • соя;
 • озимий і ярий ячмінь
Купити гербіцид недорого в Україні можна досить просто завдяки поширеності культур, зазначених вище.. У портфелі нашої компанії і каталозі IFAGRI доступний широкий спектр хімічних засобів для використання на полях проти бур'янів.

Види гербіцидів

Ціни гербіцидів залежать не тільки від виробника, хімічного складу і кількості діючих речовин. Ці засоби поділяються за характером дії на рослини, від чого також залежить вартість. Існують наступні типи:
 • суцільної дії;
 • контактної дії;
 • системної дії. Вони призначені для знищення всіх рослин, які присутні на полі. Після використання такого засобу можна позбутися всієї рослинності. Саме тому такі хімікати / засоби захисту рідко використовуються на полях. Найчастіше подібний гербіцид оптом купують для прибирання будівельних майданчиків, залізничних переїздів, а також там, де рослинність взагалі не потрібно (наприклад, між плитками), а також у якості десиканту. Найпоширеніші засоби суцільної дії виготовляються на основі диквату і гліфосату. Вони проникають всередину через листя, після чого знищують небажану рослинність/бур'яни;
 • вибіркової дії. Вартість гербіцидів даного типу буде помітно вища через більш складні формули та суміщення декількох діючих речовин і більш широкої можливостей для агрономів. Їх використання дозволяє позбутися від бур'янів, не завдаючи шкоди сільськогосподарським культурам навколо. Головне у цьому випадку правильно дотримуватися дозування. При перевищенні оптимальної дози хімічні засоби згубно діють і на культури, які слід захистити, у зв'язку з чим проявляється фітотоксичність на культурних рослинах, яка згубно впливає на врожайність.
Найбільш затребувані такі гербіциди для соняшника, картоплі, кукурудзи, сої, пшениці, ріпаку, полуниці і підтримки газону без небажаної рослинності. Використання гербіцидів може не знадобитися у випадках, коли обробляється невелика територія на земельній ділянці. У такій ситуації можна прополоти все самостійно. Але при великій площі придбати гербіциди суцільної дії оптом буде кращим виходом для отримання запланованого врожаю. Також засоби діляться за характером дії:
 • системні. Вони викликають порушення росту і ділення клітин, тканин. Діючі речовини призводять до деформації листя, стебел. Додатково існують системні без типової рістрегулюючої дії. Вони проникають всередину рослин через листя, блокуючи нормальний розвиток, впливаючи на фотосинтез і інші процеси;
 • контактні. Викликають опіки на листках, руйнуючи хлорофіл. Це призводить до в'янення рослин. Купити гербіциди оптом можна для використання на більшості поширених видів бур'янів. Важливо лише виключити прямий контакт зі шкірою людини і дихальними шляхами.
Хімічні засоби також класифікуються по термінам використання:
 • досходові. Наносяться прямо на ґрунт, перешкоджаючи росту бур'янів. Ефективність таких гербіцидів залежить від вологості, типу ґрунту, а також її структурних особливостей і температури повітря;
 • післясходові. Їх потрібно вносити у певній фазі розвитку культур і бур'янів поряд. Якщо потрібно купити гербіциди у Києві, скористайтеся саме післясходовими варіантами. Такі препарати можна використовувати в комбінації з іншими хімікатами. Також вони після завершення дії розпадаються на неотруйні складові частини.

Як застосовувати гербіциди?

Після придбання хімічних засобів захисту рослин від бур'янів слід дотриматися методики використання:
 • обробляти тільки ті бур'яни, які активно ростуть;
 • використовувати препарати при температурі в 15-25 градусів, а ґрунт повинен прогрітися хоча б до 12 градусів;
 • вносити точну норму препаратів.
Рекомендується виконувати обробку приблизно через три години після поливу рослин або дощу, але не до випадання опадів. Це зведе ефективність практично до нуля. Купити засоби захисту рослин в Україні буде особливо корисно тим, кому потрібно позбутися від бур'янів з сильною кореневою системою. При використанні гербіцидів рекомендують для кращого проникнення препаратів в рослини сумісно застосовувати карбамід у бакових сумішах. Після обробки гербіцидами для зняття стресу та можливого фітотоксичного впливу рекомендуємо застосовувати регулятори та стимулятори росту Терра-Сорб фоліар або Терра-сорб Комплекс, БлекДжек, Ерайз.

Які переваги застосування гербіцидів для боротьби з бур'янами?

Наважуючись купити гербіциди в Україні, врахуйте їх переваги:
 • швидкодія;
 • мінімальну фітотоксичну дію (або повна відсутність) на культури;
 • одночасне знищення вегетативної маси і кореневої системи;
 • виключення появи другої хвилі бур'янів;
 • можливість використовувати з іншими засобами захисту рослин.
Головним фактором у застосуванні гербіцидів є правильне дозування, яке не зашкодить рослинам і людині, який розбризкує хімікати. Після руйнівної дії на бур'яни можна безпечно перебувати поблизу рослин.

Де купити гербіциди за вигідною ціною в Україні?

Якщо ви шукали, де можна купити гербіциди, компанія «Eridon» допоможе у виборі. У нашому каталозі є безліч найменувань від відомих виробників. Ефективність дії гарантується при дотриманні всіх дозувань. Ціна гербіцидів в Україні є доступною для всіх виробників сільськогосподарських культур і агрономів. Ми працюємо з виробниками напряму, що виключає ймовірність потрапляння до вас підробки. Обробляйте землю і свої посіви безпечно і ефективно завдяки якісним гербіцидам.
8 ms. PHP memory: 2097152 (552720)