• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Ефективні агрохімічні рішення для забезпечення швидкого старту та високого врожаю сої

Ефективні агрохімічні рішення для забезпечення швидкого старту та високого врожаю сої

Для ефективного вирощування сої важливим елементом технології є забезпечення оптимального азотного живлення. Вагомим етапом забезпечення рослин сої на азот є вчасна обробка насіння азотфіксуючими мікроорганізмами (інокуляція). Для забезпечення якісного заселення кореневої системи сої азотфіксуючими бактеріями, компанія «Ерідон» пропонує високоефективний інокулянт Легум Фікс (Преміум Інокулянт). Основою даного продукту є штам бактерій Bradyrhizobium japonicum (532 С). Титр життєздатних бактерій складає 2 х 109 КУО/г – такої кількості цілком достатньо для якісного заселення культури корисними бактеріями.

Окрім ефективного азотного живлення слід звертати увагу на кислотність ґрунту, а саме рН (сольове), яке при значенні нижче 5,5-5,7 на ґрунтах середньосуглинкового гранулометричного складу зумовлює зниження врожайності на 10-20% та на ґрунтах супіщаного гранулометричного складу – на 5-10%. Ефективним продуктом, який здатний швидко та безпечно знизити рН ґрунту та забезпечити оптимальні умови росту рослин сої є меліорант AtriGran (Атрігран). Максимальний ефект для локального зниження кислотності ґрунту навесні досягається внесенням перед посівом AtriGran (Атрігран) у кількості 50 кг/га, що забезпечить рослини доступними формами кальцію та магнію. Останні, в синергії з азотом, забезпечують кращий азотний обмін та посилення здібності рослин до опору негативним факторам навколишнього середовища. Фунгіцидний захист рослин сої, забезпечений доступними формами кальцію з добрив, є більш ефективним.

Основою гарного старту будь-якої культури, в тому числі сої, є фосфорне живлення. В пошуку ефективних стартових добрив (припосівних) слід віддавати перевагу тим маркам, які містять декілька форм фосфору. Прикладом такого добрива є Росаферт 16-14-07 та Росаферт 12-24-12. Фосфор у формах моно-, діамоній фосфату та монокальцій фосфату забезпечує дружню появу сходів культури та здатний забезпечувати живлення рослин цим елемент протягом 2-х місяців. Це є невід’ємним фактором для розвитку потужної кореневої системи та створення об’єктивних умов для кращого забезпечення сої вологою в період наливу врожаю, тобто під час наливу бобів.

Застосування основного мінерального добрива AtriGran (Атрігран) разом з спеціальними гранульованим добривом Rosafert забезпечує якісний результат та є гарантом отримання високих врожаїв. 


Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин
СУВОРОВ Микита Олексійович |
(050)-410-16-14

Де придбати?

12 ms. PHP memory: 2097152 (523008)