День поля "Ерідон" та DSV в Монастирищі

region
Область:
Черкаська
date
Дата проведення:
7 червня 2018
tema
Тематика:
Озимий ріпак, озима пшениця, добрива, системи живлення, вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", DSV
point
Назва господарства:
ПП "ЛЮВАЙС"

7 червня 2018, в місті Монастирище та на базі господарства ПП «ЛЮВАЙС» був проведений спільний день поля компаній «Ерідон» та DSV. На захід завітала значна кількість партнерів Уманського підрозділу. Його директор, Кумановський Олег Анатолійович, подякував всім присутнім за плідну співпрацю, побажав вдалих погодних умов і високих врожаїв озимих.

Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії «Ерідон», Микита Суворов, розповів про актуальну систему живлення озимих зернових колосових та ріпаку на осінь цього року, зокрема описав переваги застосування добрив Росаферт від бельгійської компанії Rosier та меліоранту AtriGran від фінського виробника Nordkalk. Тарасюк Петро Григорович, менеджер по роботі з ключовими клієнтами компанії ДСВ Україна, описав фізіологічні переваги гібридів озимого ріпаку від DSV над конкурентами та коротко розповів історію еволюції їх генетики.

Не менш цікавою виявилась польова частина, де відвідувачі побачили посіви озимої пшениці (сорти Арктіс, Самурай, Патрас) та озимого ріпаку (гібриди Марафон, Династі, Популар, Рафінесс, Далтон). Ярослав Григоренко, регіональний експерт відділу технологічної підтримки «Ерідон»,  надав рекомендації по технологічних  прийомах, які здатні допомогти в отриманні гарних результатів в полі. Наприклад, про підвищення ефективності роботи засобів захисту рослин при застосуванні ад’юванта Спрей-Ейд.

Дякуємо за участь у заході та високий інтерес до Дня поля. До нових зустрічей!
 

16 ms. PHP memory: 2097152 (511688)