День поля "Ерідон" на базі ТОВ "Берестівець"

region
Область:
Черкаська
date
Дата проведення:
21 червня 2019
tema
Тематика:
озима пшениця
org
Організатор:
Ерідон
point
Назва господарства:
ТОВ "Берестівець"

Одним із завдань Демонстраційно-випробувального центру "Ерідон", який знаходиться на поля ТОВ "Берестівець" (с. Берестівець, Уманського р-ну, Черкаської обл.) є практична демонстрація сортів та гібридів сільськогосподарських культур. З цією метою, 21 червня 2019 року був проведений День поля в якому взяло участь близько 80-ти сільгоспвиробників з Черкаської, Київської, Вінницької, Кіровоградської областей.

З вітальним словом захід відкрив керівник ТОВ "Берестівець" Василь Іванович Чекаленко. Він зазначив, що на сьогодні компанія "Ерідон" пропонує аграріям України широкий та різнобічний асортимент сортів та гібридів сільськогосподарських культур, в тому числі і пшениці озимої як одного з найрезультативніших чинників у зростанні урожайності культури. За словами Василя Івановича, минуло 10 років з початку співпраці з компанією "Ерідон" і 7 років, як він став єдиним постачальним оборотних засобівУманський підрозділ компанії забезпечує господарство не лише насінням, добривами та засобами захисту рослин, а й повним технологічним супроводом. Довіра агропідприємства настільки велика, що агрономом господарства фактично є "Ерідон".

Директор Уманського підрозділу, Олег Кумановський, ознайомив присутніх з ексклюзивними технологіями від "Ерідон" по вирощуванню пшениці озимої, ріпаку озимого, кукурудзи та соняшнику, які вже не перший рік застосовуються на полях ТОВ "Берестівець".

Лінійку озимої пшениці представив менеджер з розвитку відділу технологічної підтримки "Ерідон", Михайло Якусик. Гостям заходу були продемонстровані наступні сорти: 

До нових зустрічей!

11 ms. PHP memory: 2097152 (511776)