• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Актуальні позакореневі добрива. Травень 2018

Актуальні позакореневі добрива. Травень 2018

Якщо Вам поталанило і Ви працюєте на території України, де після рясних опадів 07.05.2018-15.05.2018 з’явились сходи пізніх ярих культур, таких як кукурудза, соняшник та соя, то для Вас настав період застосування позакореневих добрив.

  • Так, на посівах кукурудзи невід’ємним елементом позакореневого живлення у фазу 3-5 листків є застосування рідкого добрива Розалік Zn, P, N, S у нормі 2-3 л/га. Застосування даного продукту забезпечує стимуляцію синтезу гормону ауксину за рахунок синергічної дії фосфору та цинку, що забезпечує стрімкий ріст та розвиток кореневої системи. Крім того, цинк, який міститься у добриві позитивно впливає на закладку качану кукурудзи у найвищій точці.
  • Рістoстимулюючий ефект кореневої системи після застосування Розалік Zn, P, N, S спостерігається і на посівах соняшнику. Фаза застосування – 1-2 пари справжніх листків. Норма – 2-3 л/га.
  • За умови обробки насіння кукурудзи та соняшнику добривом Розалік Zn, P, N, S гарною альтернативою при позакореневому внесенні є застосування добрива Розалік РК+МЕ (2-3 л/га).
  • Розалік РК+МЕ є неперевершеним баковим партнером при застосуванні на кукурудзі (3-5 лист) з страховими гербіцидами (Нікіт+Логано або гербіциди на основі тіфенсульфурон-метилу, римсульфурону, амідосульфурону, нікосульфурону).
  • Після появи сходів сої (2-3-тій трійчастий листок) та гороху (2-3 лист) важливо застосувати позакореневе добриво Розалік B, Mo, S. Даний продукт є кращим, порівняно з звичайними продуктами (моно Бор) за рахунок комплексного впливу на розвиток генеративних органів (В), посиленню споживання азоту з ґрунту та внесених добрив (Mo) та стимуляції синтезу сірковмісних амінокислот (S) (метіонін, цистин та цистеїн). Саме тому застосування Розалік B, Mo, S у нормі 1,0-1,2 л/га є більш ефективним порівняно з продуктами на основі моно Бору.

Необхідною передумовою отримання гарних врожаїв сої є застосування перед посівом спеціального основного добрива AtriGran (Атрігран) у нормі 50 кг/га. Гарних врожаїв! 


Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин
СУВОРОВ Микита Олексійович |
(050)-410-16-14

Де придбати?

7 ms. PHP memory: 2097152 (521672)