• Агроінфо
  • Новини
  • Зустрічайте Катадін від IFAGRI - інноваційний двокомпонентний інсектицид

Зустрічайте Катадін від IFAGRI - інноваційний двокомпонентний інсектицид

Компанія "Ерідон" презентує новий двокомпонентний інсектицид Катадін від IFAGRI, який не має аналогів на ринку України.

Препарат представлений у вигляді зручної для застосування рідкої препаративної форми - концентрату емульсії, і призначений для контролю широкого спектру шкідників ряду лускокрилих (Lepidoptera). Катадін містить у своєму складі дві діючі речовини - емамектин бензоат 4.8% та ацетаміприд 6.4%. Зазначені хімічні сполуки доповнюють дію одна одної, забезпечуючи ефективний та тривалий контроль і попереджаючи виникнення резистентності: 

  • Емамектин бензоат належить до хімічного класу авермектинів і направлено діє на шкідників ряду лускокрилих, зокрема характеризується прямою овіцидною дією. Ця сполука була відкрита відносно нещодавно -  у другій половині 1990-х років американською компанією Merck & Co. Емамектин у природі виробляється ґрунтовою бактерією Streptomyces avermitilis і є унікальною речовиною за механізмом впливу на шкідників;
  • Ацетаміприд - це інсектицид широкого спектру дії, який належить до хімічного класу неоникотиноїдів. Варто зазначити, що відомі інсектициди, які належать до цього класу (імідаклоприд, тіаметоксам, клотіанідін) станом на сьогодні заборонені до використання в Європі у відкритому ґрунті, що пов’язано з їх високою токсичністю до бджіл. У цьому відношенні ацетаміприд є виключенням, оскільки для цієї хімічної сполуки Європейським органом з безпеки продуктів харчування (EFSA) було встановлено низький ризик для бджіл.

На сьогоднішній день Катадін отримав реєстрацію для застосування на наступних культурах: яблуні, сої та капусті. У планах розширення реєстрації для:

  • ріпаку  – для контролю капустяної молі, яка є проблемним шкідником;
  • кукурудзи – для контролю стеблового (кукурудзяного) метелика.   

Пресслужба компанії «Ерідон»

7 ms. PHP memory: 2097152 (518128)