Зимові навчання партнерів у м.Львів

region
Область:
Львівська
date
Дата проведення:
8 лютого 2019
tema
Тематика:
Озима пшениця, озимий ріпак, живлення, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

08 лютого було організоване навчання для партнерів компанії "Ерідон" з Львівської області. Хочемо подякувати всім, хто віддав перевагу саме зазначеній події, оскільки в цей день проходило одночасно три заходи на аграрну тематику. Разом з партнерами з Рівненщини та Волині навчання відвідали більше 130 осіб. 

Таку кількість учасників легко пояснити – навчання проводив один з кращих експертів Західної України – Юрій Каній. Розглядали теми вирощування озимої пщениці, ріпаку та інші актуальні для агровиробників питання. Доповідь про озиму пшеницю розпочалась з опису стадій розвитку озимої пшениці та особливостей живлення цієї культури. Численні дослідження продемонстрували ефективність добрив Росаферт 16-14-07, використання яких дозволяє розраховувати на високий рівень врожайності (планова врожайність 8,5-9 т/га). Схема захисту у такому випадку виглядає так:

  • Перше внесення (у стадію кущення)

Розалік Mg Mn N S, який покращить фотосинтез, гербіциди Камео або Грейнурон – щоб прибрати проблему дводольних бур’янів, гербіцид Паллас та інсектицид Еванс – проти наявних шкодочинних об'єктів, Голдер Супер від кореневих гнилей та борошнистої роси, а також Міллерплекс (регулятор росту з високим вмістом цитокініну).

  • Друге внесення (фаза 31-32)

Спрей-Ейд для підкислення, регулятори росту Ретацел, Моддус, фунгіциди Вето, Таліус, біостимулятор Терра-Сорб Фоліар та за необхідності гербіцид Квелекс (при другій хвилі падалиці соняшнику)

  • Третє внесення (фаза 37-39 по прапорцевому листку) 

Фунгіцид Скайвей®Xpro – проти комплексу хвороб та піренофорозу, фунгіциди Абакус або Кларк, інсектицид Еванс, біостимулятор Терра-Сорб Фоліар – підвищує фертильність квіток, ад’ювант МультиМастр – для кращого прилипання, змочування, захисту від дощу та випаровування.

  • Четверте внесення (61 фаза)

Фунгіцид Букат – проти фузаріозу, альтернаріозу та ін., фунгіцид Альто – септоріоз колосу, інсектицид Вантекс – проти комплексу наявних шкідників, ад’юванти Сіліксан 106 та МультиМастр – для максимального покриття та кращого засвоювання діючої речовини фунгіциду.

Застосування зазначених продуктів дасть змогу надійно захистити ваш врожай від шкідників, хвороб та бур’янів і вийти на заплановані кількісні, якісні та економічні показники. 

Ми цінуємо Вашу довіру та дякуємо за співпрацю!

15 ms. PHP memory: 2097152 (512104)