• Агроінфо
  • Новини
  • Відкриття нового офісно-складського комплексу «Ерідон» на Волині!

Відкриття нового офісно-складського комплексу «Ерідон» на Волині!

Компанія "Ерідон" постійно розширює свою потужну логістичну мережу та продовжує реалізацію стратегії "Бути ближче до клієнта".

Обираючи місце під будівництво нового офісно-складського приміщення на Волині, спеціалісти компанії "Ерідон" орієнтувалися, перш за все, на доступність та зручність розташування регіонального підрозділу для партнерів-агровиробників. Новий комплекс розташований на автошляху «Устилуг-Луцьк-Рівне», в с. Гаразджа, неподалік м. Луцьк. Це допоможе покращити логістичні процеси, дозволить мінімізувати строки поставки продукції та підвищити загальну якість сервісу.

У складі комплексу побудовано комфортний офіс та високотехнологічний склад площею 1 000 м.кв. на 1 000 палетомісць. Стінове огородження складу виконане сендвіч панелями товщиною 160 мм від провідного європейського виробника, що дозволить зберігати сталу температуру в приміщенні та забезпечить ідеальні умови зберігання продукції.

 

Комплекс був запроектований і побудований з дотриманням сучасних стандартів якості, безпечності та енергозаощадження.
 
Щиро запрошуємо наших партнерів та колег на екскурсію до нового офісу та складу за адресою: с. Гаразджа, вул. Київська, 144Б, Волинська область.
Місце розташування на Google Maps: https://g.page/EridonVolyn?share

14 ms. PHP memory: 2097152 (516824)