• Агроінфо
  • Новини
  • Відкриття нового офісно-складського комплексу «Ерідон» на Чернігівщині

Відкриття нового офісно-складського комплексу «Ерідон» на Чернігівщині

Компанія «Ерідон» прагне бути ближче до агровиробників у кожному регіоні України, тому продовжує розширювати свою логістичну мережу. Новий дистриб’юторський центр по зберіганню і реалізації насіння, засобів захисту рослин та добрив відкрито на Чернігівщині. 

Доступність та зручне розташування регіонального підрозділу для партнерів-агровиробників – є важливим фактором, тому новий комплекс розташований на під’їзді до м. Чернігів з боку Києва. Це допоможе покращити логістичні процеси, а саме дозволить мінімізувати строки постачання продукції та досягти нового рівня сервісу.

Тест

У складі комплексу побудовано комфортний офіс площею 315 м2, адже тут працює велика команда з 17 співробітників, а також високотехнологічний склад площею 998 мна 1 040 палетомісць, що дорівнює 48 вантажним автомобілям одночасного зберігання. Він обладнаний системою WMS, яка при формуванні рейсу автомобіля швидко знаходить товар на складі та інформацію про місце, а також кількість необхідного відвантаження. 

1

Новозбудований склад дозволяє підтримувати сталу температуру в приміщенні, що забезпечить ідеальні умови зберігання продукції, а також відповідає сучасним стандартам якості, безпечності та енергоощадження. Зокрема, тут була реалізована система опалення та кондиціонування за допомогою теплового насоса. Подібні системи були застосовані і у нещодавно збудованому комплексі на Волині та інших новозбудованих об'єктах минулих років.

Щиро запрошуємо наших партнерів та колег на екскурсію до нового офісу за адресою: с. Іванівка, вулиця Дружби, 87, Чернігівська область.
Місце розташування на Google Maps

Нагадуємо, що в структурі Чернігівського регіонального підрозділу функціонує ще й офіс та склад у м. Ічня, що забезпечує додаткові переваги для агровиробників південної частини Чернігівської області.

Продовжуємо оновлюватись для вас!
 

11 ms. PHP memory: 2097152 (522288)