Інсектициди для кукурудзи

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Отримати хороший, високоякісний урожай сільськогосподарських культур без застосування спеціальних засобів захисту від комах, різних патогенних інфекцій та інших шкідників в умовах сучасного життя неможливо. Досвідчені аграрії розуміють, яку важливість мають профілактичні агротехнічні заходи, а тому активно залучають інсектициди для кукурудзи на різних етапах посіву та вирощування цієї культури.

Такі препарати широко застосовні щодо інших культур, інсектицид для соняшника ефективно знищує шкідливих паразитів, котрим культурна рослина виступає основним джерелом їжі.

Користь від використання інсектицидів на кукурудзу

Головна продовольча культура значно слабшає внаслідок нападу комах. Злаки зазвичай атакують такі шкідники:

  • злакова муха: харчуються переважно свіжою поросллю, коли рослина лише входить у початкову фазу вегетації;
  • дротяник: вражає кореневище та насіння зсередини;
  • попелиця: є серйозною загрозою для багатьох культур. Вона швидко розмножується, призводить до деформації листя, а потім їх повного відмирання. Щоб позбавитися цих паразитів, потрібно регулярно застосовувати інсектицид на ріпак і під інші агрокультури.
  • жук діабротика: залишає личинки в листі та на качанах;
  • кукурудзяний метелик: є переносником вірулентних бактерій, які викликають серйозні захворювання плода.

Паразити повністю обволікають собою певну частину рослини (часто стебла або листя) і, харчуючись соком з пагонів, висмоктують із нього всі корисні мікроелементи. Рослини не встигають повністю сформуватися та принести врожай, адже їм не вистачає ресурсу для нормального розвитку. Ефективно протидіяти комахам-шкідникам покликані інсектициди. Вони не тільки нейтралізують ключову проблему, але також допомагають рослині швидко відновитися, підвищують якість та кількість урожаю.

Принцпи дії

На сучасному ринку товарів інсектициди на кукурудзу доступні у широкій різноманітності. Усі існуючі препарати діляться між собою за групами, виходячи із внутрішньо властивих специфічних особливостей. За способом досягнення потрібного ефекту виділяють препарати наступних категорій:

  • Контактні: активна речовина захищає тільки частину рослини, яка була оброблена. При попаданні на комаху хімікат всмоктується в організм шкідника через кишечник або тільце. Примітно, що рослина безпосередньо покриває зверху, але не вбирається в нього;
  • Системні інсектициди для кукурудзи: набули великої популярності серед широкої публіки за рахунок комплексної дії. За судинною системою рослини вони розносяться до найвіддаленіших частин рослини від місця влучення препарату, створюючи цілісний захисний купол-екран.

Швидкість та характер протруювання комах безпосередньо залежать від того, які активні компоненти включені до складу препарату.

Як використовувати інсектициди для протруювання насіння кукурудзи?

Оперативно, а головне благополучно відбити наплив шкідників сьогодні не складе жодних труднощів. Успіх операції залежить від двох змінних: якісних агрохімікатів та своєчасної реакції. Паразити (як наземні, так і ґрунтові) зазвичай атакують рослину в найуразливіший для нього момент, тобто на стадії формування проростків. Щоб не пропустити нашестя паразитів, готуючись до посівів, агрономи застосовують інсектицид для протруювання насіння кукурудзи.

Препарати цієї групи нерідко беруть участь у поєднанні з фунгіцидами - засобами захисту від хвороб. Приступаючи до реалізації процедури, важливо враховувати такі фактори, як:

  • кліматичні та погодні умови;
  • специфіку ґрунту на полі;
  • вологість ґрунту.

Де купити інсектициди на кукурудзу оптом в Україні?

Щоб придбати інсектицид для кукурудзи високої якості за чудовою ціною, зверніться до компанії Eridon. Ми маємо широкий товарний вибір, продукція сертифікована, її дієвість доведена практичним шляхом. У каталозі представлена агрохімія від кращих зарубіжних виробників. Зв'яжіться зі співробітниками нашої компанії для консультації з агрономічних питань прямо зараз. Фахівці докладно дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання і підберуть рішення під ваші потреби.

17 ms. PHP memory: 2097152 (529408)