Інсектициди для соняшнику

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Щоб зібрати хороший та якісний урожай із посівів сільськогосподарських культур, потрібно грамотно продумати систему контролю над популяцією комах-шкідників та шкідливих об'єктів загалом. У ході боротьби проти небезпечних мікроорганізмів, здатних завдати серйозної шкоди культурним насадженням, доцільно використовувати інсектициди на соняшник. Спеціальні препарати в комплексі з інтегрованими агротехнічними, фізичними, механічними та іншими процедурними операціями допоможуть вчасно запобігти кризі врожайності, що насувається.

Завчасно купити засоби захисту рослин в Україні оптом чи в роздріб за доступною ціною, можна на сайті компанії Eridon. Каталог товару відрізняється повнотою та варіативністю. Кожна позиція була підібрана фахівцями компанії, а препарати відповідають загальноприйнятим сертифікатам безпеки та якості. Корисність та ефективність препаратів підтверджено експериментальним шляхом.

Як правильно використовувати інсектициди для соняшника?

Захист від комах-шкідників має велике значення при організації локальної системи моніторингу врожайності, адже всі шкідливі об'єкти взаємопов'язані між собою. Нерідко жуки та інші мошки виступають переносниками патогенних інфекцій, які можуть завдати серйозної шкоди рослині або призвести до її загибелі.

Помітивши перші ознаки появи шкідників, негайно використовуйте інсектициди для соняшника. Препарати мають тривалий термін дії, можуть бути використані на різних етапах розвитку рослини. Стандартно обробку здійснюють 2-3 рази за весь вегетаційний період, в одну з наведених нижче фаз:

  1. Перед посівом. У цьому випадку обробка проводиться двома шляхами: обприскується ґрунт або безпосередньо насіння. Практика показує, що інсектицид для протруювання насіння соняшника сприяє швидкому зростанню культури. Під впливом додаткових засобів паростки набирають сили, стають міцними та стійкими перед агресивними факторами зовнішнього середовища;
  2. Під час реалізації посівних робіт. Препарати закладаються в ґрунт на певній відстані. Вони створюють захисний бар'єр по всьому периметру поля та поступово насичують рослини корисними мінералами, водою та іншими мікроелементами;
  3. Протягом вегетації. Коли насіння починає сходити і у паростків формується перша пара листя, а потім з'являються 12-18 листків, вони особливо привертають увагу цілого ряду шкідників. Відбити напад комах-паразитів стає можливим лише застосовуючи інсектициди для соняшнику під час вегетації від компанії IFAGRI.

Серед комах, які становлять загрозу соняшнику, варто виділити: дротяника, кукурудзяного метелика, паршу, бавовняну совку та інших. Отримати видимий результат у протидії цим паразитам вдасться, лише якщо інсектициди для захисту соняшнику будуть використані вчасно.

Переваги інсектицидів для захисту соняшника від Eridon

Не потрібно прагнути купити інсектицид для обробки насіння соняшнику будь-якого виду та типу дії. Займатися підбором протруйників варто серйозно, враховуючи всі фактори, пов'язані зі справою: від специфіки ґрунту та погодних умов у день обробки до групи паразитів, яких належить знищити. Як правило, насіння соняшника поставляється вже протруєним якісним інсектицидом.

Асортимент компанії Eridon складають товари виняткової якості, які вигідно відрізняються від інших аналогів:

  • комплексною дією з пролонгованим ефектом — до того ж, інсектицид системної дії для соняшника є економічним у витраті;
  • сумісністю з іншими препаратами — інтегральний вплив на осередок проблеми сприяє швидкому її викоріненню;
  • високою результативністю та оперативністю - позитивні зміни помітні в найкоротші терміни.

Де купити інсектицид для обробки насіння соняшника оптом в Україні?

Щоб купити інсектицид для соняшника хорошої якості з мінімальними витратами, зв'яжіться з представниками Eridon за вказаними контактами. Співпраця з нашою компанією принесе Вам певні переваги:

  • швидке обслуговування в індивідуальному порядку;
  • наявність широкого вибору альтернатив;
  • демократичні ціни та вигідні знижки;
  • оперативне надання експертної допомоги.

У Eridon комунікація з клієнтами ґрунтується на принципах ексклюзивності та гнучкості. Вибудовуємо партнерські відносини лише з перевіреними компаніями-виробниками, які мають високий попит, як на вітчизняному, так і світовому сільськогосподарському ринках.

Замовляючи у нас інсектициди для кукурудзи оптом, Ви не тільки отримуєте у власне розпорядження високотехнологічний товар, але також заощаджуєте значну грошову суму. Для оформлення замовлення зверніться безпосередньо до представників Eridon.

10 ms. PHP memory: 2097152 (533320)