Інсектициди для озимого ріпаку

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Світовий попит на олію продовжує стрімко зростати. У зв'язку з цим, спостерігається підвищення інтересу агровиробників до олійних культур, особливо ріпаку. Це абсолютно невибаглива рослина, яка не вимагає створення додаткових умов для врожаю. Однак у процесі вирощування цієї культури доцільно використовувати інсектициди для ріпаку від компанії IFAGRI, оскільки основну загрозу врожайності становлять комахи (ріпаковий квіткоїд, пильщик, хрестоцвітна блішка та інші комахи).

Бажаєте оформити оптове замовлення на засоби захисту рослин в Україні, заощадивши при цьому значну суму? У такому разі зв'яжіться з представниками компанії Eridon. Кваліфіковані фахівці допоможуть розібратися у процедурних нюансах та правильно визначитись у виборі.

Принцип використання інсектицидів для озимого ріпаку

На сучасному сільськогосподарському ринку інсектициди для озимого ріпаку представлені у широкому асортименті. Препарати демонструють високу ефективність і результативність, у яку б фазу розвитку рослини не була проведена обробка. Зазвичай аграрії схиляються до:

  • обприскування зерна перед посівом, але насіння ріпаку часто оброблене інсектицидом від заводу-виробника;
  • на початку вегетації рослини;
  • у фазі бутонізації - на початкових етапах цвітіння культура особливо вразлива до дії шкідливих організмів, тому потребує додаткового захисту.

Головне, перед тим як розпочати практичні дії, ознайомитися з інструкцією від виробника. Максимізувати ефект агрохімікатів вдасться лише шляхом невідступного дотримання зазначених правил.

Незважаючи на те, що препарати відрізняються тривалою дією, перешкоджають різним шкідникам протягом багатьох тижнів, сільгоспвиробники вважають за краще закуповувати інсектициди на озимий ріпак оптом.

Де купити інсектициди для озимого ріпаку оптом в Україні?

Щоб придбати інсектициди для озимого ріпаку в Україні від IFAGRI за вигідною ціною, зверніться до Eridon. Наша компанія заслужила репутацію професійного та відповідального партнера. Ми вибудовуємо ексклюзивні відносини з кожним клієнтом, пропонуємо до уваги замовників широкий вибір високотехнічної продукції. Маючи намір купити інсектициди оптом - оберіть їх на нашому сайті, Вам потрібно лише підбрати необхідну діючу речовину. Вирішення всіх наступних завдань співробітники Eridon візьмуть на себе.

10 ms. PHP memory: 2097152 (529096)