Інсектициди

i Корисна інформація
Об’єкт захисту
Кукурудза

Кукурудза11

Соняшник

Соняшник9

Пшениця озима

Пшениця озима19

Ріпак озимий

Ріпак озимий23

Ячмінь озимий

Ячмінь озимий6

Соя

Соя25

Пшениця яра

Пшениця яра12

Ячмінь ярий

Ячмінь ярий9

Ріпак ярий

Ріпак ярий22

Сорго

Сорго3

Цукровий буряк

Цукровий буряк17

Горох

Горох6

Нут

Нут1

Яблуня

Яблуня35

Картопля

Картопля15

Жито

Жито1

Виноград

Виноград16

Рис

Рис1

Груша

Груша5

Сочевиця

Сочевиця1

Персик

Персик1

Слива

Слива3

Суниця / Полуниця

Суниця / Полуниця1

Віка

Віка1

Морква

Морква1

Томати

Томати14

Огірок

Огірок6

Капуста білокачанна

Капуста білокачанна9

Капуста цвітна

Капуста цвітна1

Цибуля

Цибуля5

Люцерна

Люцерна2

Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Інсектициди - це група хімічних препаратів, які використовуються для боротьби з комахами-шкідниками рослин.

Класифікація інсектицидів

За способом проникнення діючих речовин, компонентів препарату в середину шкідників, інсектициди можна розділити за основними хімічними групами речовин, типами комах і власне хімічним складом препарату. Купити інсектициди оптом в Україні та забезпечити ефективний захист посівів та зберегти врожай можна після правильного підбору та рекомендацій менеджерів компанії Ерідон. Комахи з часом виявляють резистентність до діючих речовин, що використовуються в господарствах та з'являються нові стійкі популяції. У зв'язку з цим класифікації інсектицидів іноді розширюється/змінюється з появою різних новинок. Одні препарати переходять в інші хімічні групи, інші залишаються розширюються, видозмінюються, тощо. Змінюються і вимоги до інсектицидів щодо безпеки для навколишнього середовища. Компанія Ерідон постійно стежить за цими вимогами і пропонує кінцевому споживачеві лише ефективні та безпечні інсектициди, які є в наявності, а також ті, що будуть у портфелі у перспективі.

Види за хімічним складом

За хімічним складом інсектициди та акарициди поділяються на:

 • фосфорорганічні (наприклад, Кілітоп, КЕ від IFAGRI);
 • синтетичні піретроїди (наприклад, Еванс, КЕ від IFAGRI);
 • неонікотиноїди (наприклад, Райнер, ВП або Райнер Стар, РК від IFAGRI);
 • тиазолідини (наприклад, Гексамайт, КЕ від IFAGRI); 
 • авермектини (наприклад, Шерман, КЕ від IFAGRI);
 • комбіновані (наприклад, Джаванто, КС або Катадін, КЕ від IFAGRI).

Види інсектицидів щодо вибірковості дії

 • універсальний тип/суцільної дії (відносяться ті інсектициди, які призводять до летального результату одночасно кілька видів комах);
 • вибіркові інсектициди (дана група знищує комах-шкідників одного виду).

Види за способом дії

Проникають інсектициди у середину шкідників різними шляхами та способами. Від проникнення залежить метод застосування і навіть спосіб дії. Умовно їх можна умовно поділити на:

 • контактні (викликають загибель комах при контакті з будь-якою частиною тіла; ефективно проти комах з колюче-сисним типом ротового апарату);
 • системні (попадаючи на рослини проникають у середину та знищують тих комах, які знаходяться всередині рослини, а також тих, що їм харчуються);
 • кишкові (знищую комах із гризучим типом ротового апарату при попаданні інсектициду разом із їжею);
 • фумігантні (впливають на комах, потрапляючи їм у дихальну систему; ці інсектициди мають універсальну дію і застосовуються проти шкідників різного типу).

У портфелі компанії є безліч інсектицидів, серед яких можна підібрати необхідні Вам препарати і купити інсектициди оптом проти тих шкідників, які присутні саме на ваших посівах (інсектициди від трипсів; інсектициди від совки; інсектициди проти колорадського жука; інсектициди проти попелиці).

Переваги використання інсектицидів від Ерідон

Серед переваг використання інсектицидів слід зазначити такі:

 • відсутність на Ваших полях переносників вірусних захворювань рослин;
 • відсутність шкідливої ентомофауни;
 • збереження якості врожаю;
 • економічна вигода;
 • можливість одержання потенційного врожаю культури.

Застосування інсектицидів для боротьби зі шкідниками

 • Інсектициди проти трипсів

Трипси (ряд бахромчатокрилі) - це шкідники, що смокчуть, які щорічно шкодять польовим і овочевим культурам. Трипси харчуються рослинним соком, через що втрачаються якісні та кількісні показники вирощеної продукції (натура зерна, кількість зерен у колосі). Для надійного контролю даних шкідників використовують потужні системні препарати.

 • Інсектициди від совки

Совка – небезпечний шкідник, який завдає значної шкоди посівам культурних рослин, таких як ріпак, буряк, кукурудза, соняшник, картопля, капуста та інші. Гусениці совки підгризають рослини в ділянці кореневої шийки. Щоб не допустити цього, використовують інсектициди, діючі речовини яких відносяться до піретроїдів, неонікотиноїдів та фосфорорганічних сполук. Серед діючих речовин це дельтаметрин, лямбда-цигалотрін, циперметрин, хлорпірифос, тіаклоприд, диметоат, ацетаміприд, емамектин бензоат.

 • Інсектициди від жужелиці

Кошти, що дозволяють захистити культурні рослини від жужелиці, розробляються на основі діючих речовин, серед яких: біфентрин, дельтаметрин, диметоат, імідаклоприд, лямбда-цигалотрін, тіаклоприд, циперметрин. Ці речовини можна знайти серед продуктів на нашому сайті.

 • Інсектициди від попелиці

Попелиця – небезпечна комаха-шкідник, яка харчується соками культурних рослин, що може призвести до втрат пшениці, проса, ячменю, соняшнику, кукурудзи, буряків, плодових дерев та ін. Діючі речовини, що входять до препаратів від попелиці, мають різні механізми дії, а саме порушення функцій нервової системи шкідника, блокування рецепторів, порушення мітохондріального дихання. Інсектицид діє відразу після потрапляння в організм комахи - уражаються рухові центри, настає параліч комахи і загибель. Інсектициди проти попелиці забороняється використовувати під час цвітіння культур. Для того, щоб не виникало звикання комах-шкідників до препаратів, їх необхідно регулярно змінювати. У нас ви можете купити інсектициди від попелиці.

 • Інсектициди проти колорадського жука

Основним шкідником на картоплі є колорадський жук. Личинки та дорослі особини поїдають листя і можуть знищити рослини аж до скелетних пагонів. Також можуть вражати томати та баклажани. Даний шкідник надзвичайно швидко формує резистентність до засобів захисту, тому якщо поєднувати речовини, що діють, потрібно вибирати діючі речовини з різних класів. Найбільш дієвими препаратами є поєднання діючих речовин: хлорантраніліпрол, хлорпіріфос, хлорантраніліпрол з лямбда-цигалотрин, хлорпірифос з циперметрином, ацетаміприд та ін.

 • Інсектициди для боротьби з плодожеркою

Яблунева плодожерка – один із найпоширеніших шкідників саду. Найчастіше вона вражає яблуні, але неврожайний рік також може мешкати на грушах, сливах, абрикосах, персиках. Вражені плодожеркою плоди не тільки втрачають свій товарний вигляд, а й обсипаються, ще не дозрівши. Також вона розносить на собі віруси та бактерії, сприяючи цим розвитку різних захворювань садових дерев. У разі розвитку великої популяції плодожерки додатково проводять обробку крони інсектицидами. Ефективні препарати: на основі діючих речовин – ацетаміприд та емамектину бензоат, циперметрин та хлорпірифос, хлорантраніліпрол, ацетаміприд, пірипроксифен, диметоат, фозалон, імідаклоприд та бета-цифлутрин, тефлубензу. Обприскування проводять у період масової появи гусениць із яєць, тобто через 10-15 днів після піку літа метеликів.

 • Інсектициди для боротьби з гусеницями

Гусениці – харчуються листям, бутонами, квітками, зав'язями понад 300 видів рослин. Листя скелетує, обгризає з країв, прогризає дірки. Забарвлення гусениць зеленувато-жовте або зелене. У разі перевищення гусеницями совки-гами та іншими гусеницями листогризучих совок порога шкідливості – 2-3 екземпляри на квадратний метр рекомендується проводити обробки інсектицидами. У такому випадку рекомендовано застосувати інсектициди з діючими речовинами: хлорантраніліпрол і лямбда-цигалотрін, хлорпірифос і циперметрин, альфа-циперметрин, диметоат і гамма-цигалотрін, хлорпірифос і біфентрін, тіаклоприд і дельтаметрин.

Де купити якісні інсектициди оптом в Україні?

Купити інсектициди для озимої пшениці, а також інсектициди для озимого ріпаку можна у компанії Ерідон. У портфелі компанії є безліч інсектицидів і акарицидів, серед яких можна підібрати потрібні Вам препарати. Ви зможете купити інсектициди оптом саме проти тих шкідників, які присутні на ваших посівах. Купити інсектициди оптом в Україні можна в регіональних представництвах компанії Ерідон, які розміщені по всій території України.

10 ms. PHP memory: 2097152 (546192)