Інсектициди для озимої пшениці

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Пшениця є однією з найпоширеніших культур, на яку припадає суттєвий відсоток засіяних площ у країні. Отримання високого врожаю пшениці неможливе без захисту посівів від комах-шкідників та різних патогенних організмів. Втрати врожаю від комах можуть досягати від 5 і до 40% і більше, що становить значний обсяг, оскільки шкідники не тільки впливають на рослину, але й переносять збудників вірусних та грибних захворювань. Багато сільгоспвиробників сьогодні обирають купити інсектицид для пшениці, ЗЗР оптом, оскільки це оптимальне рішення для збереження врожаю та його збільшення.

Шкідники, від яких інсектицид захищає пшеницю

Інсектициди для пшениці – це препарати, застосування яких не дає можливості шкідникам завдати якоїсь істотної шкоди рослині. Виробники сьогодні пропонують широкий спектр засобів захисту рослин, кожен з яких відрізняється за своїм складом і підходить для конкретного виду шкідників, тому в першу чергу слід визначити від яких комах слід захищати посіви. Діюча речовина дозволяє ефективне усунення великої кількості шкідників, таких як:

 • озима совка;
 • хлібний турун;
 • попелиці;
 • шведська, чорна, гессенська мухи;
 • хлібний жук;
 • пильщик (трач) хлібний.

Для того, щоб внести інсектицид на пшеницю та не допустити заподіяння значної шкоди, слід спостерігати за станом посівів на наявність шкідників.

Застосування та принцип дії інсектициду для пшениці

ЗЗР діють по-різному, залежно від діючої речовини, що входить до їх складу.

Залежно від методу впливу на комах виділяють кілька видів препаратів:

 • системні. Проникають всередину рослини і поширюються по ній, роблячи її отруйною для шкідника, при поїданні комахи гинуть;
 • шлункові. Накопичуються на наземних частинах культури та потрапляють до шкідника при спробі його з'їсти;
 • контактні. Впливають на комаху, проникаючи через покрив тіла та вбиваючи її.

Дія препарату на шкідника полягає у порушенні його нервової системи, блокуванні проходження нервових імпульсів та постсинаптичних рецепторів. Крім того, порушується мітохондріальне дихання, синтез хітину пригнічується і через деякий час комаха паралізується та гине.

Використовуючи інсектициди на озиму пшеницю, слід враховувати, що якісний препарат повинен відповідати наступним вимогам:

 • забезпечувати максимальну ефективність у перші години після оприскування;
 • бути результативним при використанні за різних погодних умов, як у спеку, так і в холод;
 • впливати на шкідників, що ховаються;
 • гарантувати тривалий системний ефект;
 • бути безпечним у бакових сумішах.

Інсектицид на пшеницю може бути у вигляді гранул, порошку, рідкого розчину, залежно від способу внесення та виду шкідника.

Особливості та користь інсектициду для пшениці

Більшість засобів захисту розрахована на широкий спектр найпоширеніших шкідників, а характеристики продукту дозволяють при правильному застосуванні в найкоротші терміни отримати очікуваний результат.

На сайті компанії Ерідон представлені препарати від кращих виробників засобів захисту на ринку за доступною вартістю, у тому числі інсектициди оптом. Препарати відрізняються тривалою дією, результативністю, а також можливістю ефективного використання разом з іншими ЗЗР. У нас можна придбати системний інсектицид для пшениці з доставкою, вигідними умовами передоплати або кредитування. При необхідності наші менеджери нададуть необхідну допомогу та допоможуть обрати потрібний препарат.

9 ms. PHP memory: 2097152 (529464)