Гербіциди для озимої пшениці

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

На сучасному ринку с/г продукції гербіциди для пшениці озимої користуються величезним попитом. Це не дивно, адже зерно сьогодні використовується в різних виробничих цілях. З цієї сировини виготовляють продукти харчування, лікарські препарати, напої та інші товари. Саме тому агрономи дуже дбають про врожайність пшениці. Найбільшу шкоду вказаній зерновій культурі здатні завдати бур'яни.

Пшениця - унікальна рослина, яка відрізняється інтенсивністю фотосинтезу. Коли бур'ян закриває світло, культура перестає рости та продукує слабкий урожай. Однак виправити проблему нескладно, потрібно тільки купити гербіцид для пшениці від надійного виробника.

Товарний каталог компанії Eridon відрізняється варіативністю та повнотою, включає безліч цікавих, а головне корисних позицій. Зазвичай замовники прагнуть купити гербіциди для ріпаку оптом. Також високим попитом користуються гербіциди під інші культури: кукурудзу, соняшник, сою, ячмінь тощо.

Принцип використання гербіцидів для озимої пшениці

Перш ніж купити гербіцид для озимої пшениці від IFAGRI, потрібно попередньо провести невеликі дослідницькі роботи/знати видовий склад бур'янів на своїх полях:

  • визначити тип бур'яну, проти якого будуть проводитися пестицидні обробки — тільки в такому разі, дія агрохімікатів проявиться максимально;
  • виявити клас ґрунту в полі — чим родючіша земля, тим більше препарату потрібно;
  • позначити площу обробки — цей момент враховується для того, щоб згодом правильно розрахувати необхідну дозу препарату.

Закуповуючи гербіциди для озимої пшениці оптом, Ви заощаджуєте власні тимчасові та грошові ресурси, при цьому отримуєте якісний товар вчасно і не втрачаєте часу на сезон.

Виробники рекомендують використовувати гербіциди для ярої пшениці не рідше 2-3 разів за повний цикл розвитку рослини. Первинна обробка здійснюється двома способами - обприскування проводять безпосередньо ґрунт доходово або після отримання сходів. Також надзвичайно важливо скористатися пестицидами у період, коли культура входить у фазу цвітіння з подальшим дозріванням. Саме в цей час вона найбільш уразлива перед різноманітними побічними факторами: від бур'янів та комах до температурних стрибків. Препарати відрізняються системним впливом на джерело проблеми та тривалим ефектом – результативно знищують наступні хвилі проростання бур'яну.

Де купити гербіциди для захисту пшениці озимої оптом в Україні?

Клієнти обирають компанію Eridon за професіоналізм, оперативність та комплексний підхід. Головне завдання нашої команди максимально точно задовольнити вихідні вимоги замовника. Саме тому в основу корпоративної культури Eridon було покладено принцип клієнтоорієнтованості. Оголошена клієнту вартість гербіцидів для озимої пшениці у процесі оформлення замовлення формується поступово, обумовлюється розміром партії та специфікою вибраного продукту.

8 ms. PHP memory: 2097152 (531128)