Гербіциди для ярої пшениці

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Зернові є головними продовольчими культурами, які широко використовуються у виробництві різних харчових і лікарських продуктів. Згідно зі статистикою, щороку втрати врожаю зернових культур варіюються від 20 до 60%. Головною причиною зниження врожайності є бур'яни, які поглинають з ґрунту живильні мікроелементи та воду, створюють тінь, перешкоджаючи, таким чином, фотосинтезу. Швидко та безпечно позбутися бур'яну допоможуть гербіциди для ярої пшениці IFAGRI.

Асортиментний ряд нашої компанії постійно розширюється та доповнюється високофункціональними новинками. Не можете самостійно вирішити який купити протруйник для насіння? Зверніться до співробітників компанії Eridon для індивідуальної консультації. Швидку експертну допомогу гарантовано.

Навіщо застосовуються гербіциди для ярої пшениці?

Гербіциди для ярої пшениці мають широкий спектр дії. Вони не тільки сприяють очищенню поля від небажаної рослинності, але й надають профілактичний ефект основній культурі. Також препарати:

  • знижують трудомісткість боротьби проти бур'янів - характеризуються ретельною вибірковістю по відношенню до культурних рослин;
  • збільшують додатковий продукт як мінімум на 15-20%;
  • покращують якість урожаю;
  • роблять культурні рослини несприйнятливими до впливу патогенів та інших агресивних чинників довкілля.

Щоб якісні препарати завжди були під рукою у потрібний момент, замовляйте гербіциди для ярої пшениці оптом від Ерідон.

Де купити гербіциди для захисту ярої пшениці оптом в Україні?

Компанія Eridon - провідний постачальник продукції для сільгоспвиробництва на український ринок. За роки роботи ми здобули репутацію чесних та відповідальних партнерів. Активно працюємо над покращенням якості клієнтського обслуговування, у професійній діяльності орієнтуємося на принципи ефективності, ексклюзивності та порядності. Організовуємо співпрацю в індивідуальному порядку, побажання та вимоги замовника завжди ставимо у пріоритет.

У команду компанії входять лише досвідчені фахівці, які допоможуть Вам купити гербіцид для ярої пшениці в Україні від компанії IFAGRI з відмінним співвідношенням ціни та якості. Продукція, включена у перелік товарів повною мірою відповідає світовим стандартам якості та чинним нормам безпеки.

9 ms. PHP memory: 2097152 (528920)