Гербіциди для озимого ріпаку

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Культура належить до найбільш популярних серед сільгоспвиробників в Україні, оскільки її рентабельність при належному догляді покриває всі недоліки ріпаку, який є досить вимогливим до умов вирощування. Основними причинами пошкодження культури в період зимівлі є шкідники та хвороби. Але з настанням періоду вегетації, своє місце у боротьбі за поживні речовини та вологу намагаються відвоювати бур'яни.

Листова маса рослини дозволяє обмежувати зростання бур'янів і вигравати у засвоєнні поживних речовин із ґрунту, проте на початковій стадії зростання рослині потрібна стимуляція, оскільки бур'яни можуть заглушити її, що позначиться на якості та кількості врожаю. Для ефективної обробки в цей період використовують гербіцид на ріпак, який діє за таким же принципом, як і гербіцид для соняшника або іншої культури.

Як правильно використовувати гербіциди для ріпаку?

Перша стадія обробки проводиться по ґрунту, до появи паростків. Гербіциди для озимого ріпаку вносяться на ґрунт, забезпечуючи тривалий захист до декількох тижнів, що дозволяє стримати дві і більше хвилі бур'янів. Для ріпаку ключовим етапом розвитку є перші 2-3 тижні вегетації, тому вирішивши купити гербіцид для ріпаку, потрібно виходити з цих умов.

Нарощена листова маса надалі забезпечить ефективний захист від появи нових бур'янів. Багаторічні види бур'янів краще усувати до їх цвітіння, коли рух соку ще в активній фазі. Це дозволить рослині абсорбувати отруту, знищуючи як наземну, а й підземну частина. Вибираючи засоби від бур'янів, уважно вивчіть його склад, оскільки він не повинен пошкодити саму культурну рослину.

Підбираючи гербіциди для озимого ріпаку, слід звернути увагу на такі характеристики:

  • різновид бур'янів;
  • період внесення препарату та погодні умови;
  • період дії активної речовини, кратність обробки;
  • вплив препарату на культурну рослину;
  • екологічна безпека засобу, норми внесення.

ЗЗР можуть діяти як у широкому спектрі, знищуючи відразу кілька різновидів бур'янів, так і вузькоспрямовано, ефективно усуваючи окремі види рослин.

Де купити якісні гербіциди для озимого ріпаку оптом в Україні?

Якщо потрібен кращий гербіцид для кукурудзи, ріпаку, соняшника чи іншого виду, на сайті Ерідон представлені ефективні препарати зарубіжного виробництва від таких компаній як IFAGRI, BASF, Bayer, Sharda, Summit-agro та інших. Вся продукція сертифікована та поставляється з необхідною супроводжуючою документацією, що дозволить внести препарат своєчасно та у необхідному дозуванні. Якщо ви хочете купити оптом гербіциди для ріпаку, ціна може бути чималою, проте ці витрати покриються врожайністю культури.

На сайті можна вибрати найбільш зручну форму випуску та обсяг ЗЗР, виробника та діючу речовину: як для великих посівних площ, так і для невеликих господарств, від цих показників може залежати ціна на гербіциди для ріпаку. Зручною формою випуску є концентрати, які зручні у транспортуванні та забезпечують швидкодію при роботі зі свіжим робочим розчином.

6 ms. PHP memory: 2097152 (528712)