Гербіциди для соняшника

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

У сучасних агротехнічних операціях боротьба з бур'янами є одією з головних. Бур'яни можуть суттєво вплинути на кількість та якість урожаю, тому їх знищення має першочергове значення. Гербіциди для соняшника – це хімічні речовини, основне призначення яких – знищення небажаної рослинності у місцях вирощування культурних сортів та гібридів рослин. Правильно підібрані захисні компоненти дозволяють збільшити врожайність у кілька разів, суттєво заощадивши закупівлю різних добрив.

Застосовуючи гербіцид для соняшника можна забезпечити стабільно високу концентрацію корисних речовин у ґрунті, захистити культуру від затінювання та надати їй достатньо вільного місця для розвитку. Відсутність необхідної агрохімії в потрібний період розвитку рослин може бути причиною втрати більше половини врожаю.

Навіщо потрібні гербіциди для соняшника?

Захисні засоби, гербіциди, розробляються на основі діючих речовин та високоефективних складових препарату, які впливають на кореневу та вегетативну систему бур'янів, пригнічуючи її, забезпечуючи таким чином культурній рослині достатньо простору та поживних елементів для повноцінного розвитку, формування зав'язей та врожайності. Особливість засобів захисту рослин (ЗЗР) у тому, що вони знищують чужорідні рослини, не надаючи негативного впливу культуру. Багато аграріїв вважають за краще купити гербіциди для соняшника для запобігання засміченню полів та втрати врожаю. Посіви соняшника найбільше страждають від таких видів бур'янів.

 • осот. Злісний бур'ян, частини коріння якої можуть відновлюватися навіть після видалення надземної частини;
 • пирій. Бур'ян, стійкий до великої кількості гербіцидів, потребує спеціальних засобів;
 • амброзія. Рослина, що відрізняється високим зростанням, що шкідливо для посівів культурної рослини та потребує своєчасної обробки;
 • а також мишій та щириця, які поширені на полях України та для знищення яких потрібні спеціальні ЗЗР.

Правильно підібране дозування дозволяє не тільки знищити бур'яни, що зійшли, але й ефективно запобігти другій хвилі зростання. Такі речовини безпечні для навколишнього середовища, оскільки час розпаду на нетоксичні елементи мінімальний, а спільне використання з іншими засобами дозволить зменшити кратність обробок і підвищити ефективність. Препаративні форми, представлені на ринку зручні у використанні, і мають високу результативність.

Різновид гербіцидів для соняшника

Всі засоби проти бур'янів поділяються на дві великі групи:

 • ґрунтові;
 • післясходові.

Ґрунтові гербіциди для соняшника ефективні за рахунок впливу на насіння бур'янів. За допомогою таких гербіцидів/пестицидів можна результативно контролювати кількість багатьох різновидів одно- та дворічних бур'янів, дводольних та злакових. Особливість таких речовин у тому, що вони блокують проростання бур'янів за рахунок токсичності діючої речовини. Деякі засоби здатні ефективно захистити культуру після внесення до самого збирання врожаю.

Вирішивши купити ґрунтовий гербіцид для соняшника, слід враховувати, що їхня ефективність залежить від вологості ґрунту. Їх доцільно вносити відразу після посіву, поки є ґрунтова волога, так як їх внесення на пересохлий ґрунт недоцільне і неефективне. Ґрунтові засоби захисту можуть промиватися рясними опадами і цим негативно впливати на культурні рослини, бути токсичними. Для запобігання такому згубному впливу необхідно використовувати ад'ювант МультиМастр від компанії AVENTRO.

Післясходовий (страховий) гербіцид для соняшника відрізняється більш високою ефективністю порівняно з першою групою препаратів. Агроном візуально визначає кількість та видову приналежність бур'янів, які зійшли і відповідно до цього підбирає необхідну речовину речовину або їхню комбінацію. До складу багатьох післясходових препаративних форм включаються допоміжні речовини, що сприяє пригніченню бур'янів і захищає від хвороб.

Багато сільгоспвиробників вважають за краще купити післясходовий гербіцид для соняшника завдяки таким перевагам:

 • тривала дія;
 • збереження якісних характеристик після тривалого зберігання;
 • стійкість до низьких температур;
 • стійкість до псування.

На ринку сьогодні можна знайти безліч продукції від різних виробників, тому щоб зробити правильний вибір та купити гербіциди для соняшнику в Україні, потрібно вивчити склад та знати особливості діючих речовин, а також мати надійного постачальника.

Коли потрібно застосовувати ґрунтові гербіциди для соняшника

Застосовувати передпосівний гербіцид для соняшника бажано з урахуванням усіх особливостей ґрунту, культури та складу протруйника. Рослині необхідно забезпечити хороший стартовий розвиток, тому ця група має особливе значення, оскільки він може контролювати зростання бур'янів тривалий час.

На результативність обробки впливають такі фактори:

 • кислотність ґрунту. Чим менша кислотність ґрунту, тим швидше вбирається препарат;
 • якість та склад ґрунту. Ґрунти з високим вмістом гумусу та глини краще поєднуються з хімічними речовинами;
 • вологість ґрунту. При вологості ґрунту від 50% та вище дієвість активної речовини підвищується;
 • якість обробітку поля. Великі грудки ґрунту знижують ефект від дії хімікатів.

Визначаючи досходовий гербіцид для соняшника, основа суміші відіграє важливу роль. Найбільш затребувані гербіциди з вмістом ацетохлору, пропізохлору, металу або прометрину, тербутилазину. Кожен з них має свій ефект та особливості застосування.

Для того, щоб отримати очікуваний результат, мало купити ґрунтовий гербіцид на соняшник і внести його в ґрунт. Важливою умовою результативності є своєчасність внесення. Ґрунтові гербіциди вносяться після посівної до сходів протягом одного-двох тижнів. Ці терміни оптимально розраховані для знищення бур'янів до появи паростків культури та забезпечення необхідною кількістю поживних речовин, світла та вологи.

Обробка також може проводитися восени з метою знищення кореневищ багаторічних бур'янів, які можуть прорости навесні

Страхові гербіциди для соняшника застосовують після сходів культури. Вони відрізняються тривалою дією, застосовуються при різних температурах і можуть виступати регуляторами росту. Істотним недоліком є те, що він не може стримувати наступні хвилі зростання бур'янів та його слід застосовувати неодноразово.

Вносити можна шляхом обприскування вегетуючих посівів соняшника.

Де придбати ґрунтові гербіциди в Україні?

У каталозі компанії Eridon представлені найкращі агрохімікати для обробки ґрунту та посівів культурних рослин. У нас можна купити ад'юванти для пшениці озимої, насіння ріпаку оптом або в роздріб, ґрунтові гербіциди для соняшника в Україні від компанії IFAGRI, а також безліч іншої продукції. Серед переваг співпраці з нами: доступні ціни; можливість доставки у будь-яке місто України; оптові поставки у будь-яких обсягах; оригінальна та сертифікована продукція; високоякісний сервіс та консультації з вирощування. Якщо виникли труднощі з вибором, наші менеджери нададуть необхідну допомогу, проконсультують у будь-якому питанні вибору та застосування продукту. Компанія пропонує вигідні пропозиції та програму лояльності для постійних клієнтів.

8 ms. PHP memory: 2097152 (539608)