Спеціальні та мікродобрива для соняшнику

i Корисна інформація
Назва добрива
Виробник

Калькулятор добрив
для ґрунтового внесення
Вплив pH ґрунту Де придбати?

 
Корисна інформація

Наявність в рослинах необхідних елементів живлення забезпечується завдяки оптимальному поєднанню в ґрунті важливих речовин, до яких відносяться бор, мідь, цинк та інші елементи. Їх поєднання важливе на кожному етапі росту олійної культури, тому мікродобрива для соняшника застосовують на етапах розвитку, що включає як передпосівну обробку, і обробку після появи сходів культури.

Різновиди та особливості мікродобрив соняшника

Отримання високих та стабільних урожаїв неможливе без правильного та збалансованого живлення. Значну частину необхідних мікроелементів легко забезпечити, якщо купити мікродобрива для соняшника. Динаміка засвоєння основних макроелементів, виглядає так, що азот рівномірно потрібний рослині протягом усього періоду вегетації, калій частково затребуваний до цвітіння, частково після, а фосфор повністю використовується до фази цвітіння.

Позакореневе підживлення дає можливість накопичити рослині необхідну вологу, а також важливі мікроелементи, що дозволить прискорити біологічні процеси, підвищити їх життєздатність, покращити схожість і активізувати ріст коренів та стебел. Позакореневі обробки передбачають внесення добрив під час активного росту культури шляхом обприскування листя.

Найважливіші мікродобрива для соняшника:

  • азот. Найбільше впливає на врожай, але вносити його потрібно у суворій відповідності до потреб. Надлишок або нестача негативно позначаються на розвитку;
  • фосфор. Сприяє кращому засвоєнню інших добрив, розвитку кореневої системи;
  • калій. Відіграє важливу роль у формуванні в зернах належної кількості білка та водного балансу.

Особливості кореневої системи соняшника дозволяють засвоювати корисні речовини із глибоких шарів ґрунту, які іншим культурам недоступні. Перед внесенням добрив слід провести детальний аналіз ґрунту для визначення вмісту мікроелементів у ґрунті, надалі від цього залежатиме кількість внесених добрив.

Вибір мікродобрива в Україні не просте завдання, оскільки багато виробників надають недостовірну інформацію про свій продукт, що може негативно вплинути на врожай. Тому мікродобрива для соняшнику в Україні слід замовляти у перевірених та надійних постачальників.

Коли потрібно застосовувати мікродобрива для соняшнику?

Потреба у певних мікроелементах може виражатися у погіршенні загального стану рослин. Найбільш важливим є бор, тому його вміст слід постійно контролювати. Для отримання стабільного врожаю слід заповнювати нестачу бору у ґрунті, що можна зробити позакореневими обробками. Рослину можна забезпечувати необхідними елементами двома способами: з метою профілактики, вносячи мікродобрива для зміцнення імунітету паростків соняшнику, а також по факту виникнення проблеми, коли ознаки хвороби вже виявляються.

Краще не чекати на прояв дефіциту, а вносити борні мікродобрива заздалегідь, оскільки явні ознаки хвороби свідчать про втрату частини врожаю. Для найбільш повноцінного визначення стану ґрунту його потрібно піддавати аналізу, що дає можливість визначити доступний запас бору.

Ознаки нестачі бору:

  • пухирчасті викривлення на листі;
  • розтріскування стебла і поява на ньому тріщин;
  • порушення формування суцвіть або їх нерозкриття.

Ці ознаки є показником до вжиття термінових заходів та внесення до ґрунту позакореневого підживлення.

Мікродобрива для насіння соняшника із вмістом калію та фосфору вносяться на передпосівному етапі. Надалі під час культивації потрібна обробка добривами із вмістом азоту. При цьому, для покращення ефекту ґрунт слід обробити глибоко, поряд із посівним матеріалом. Наступний етап обробки припадає під час появи першого листя. У будь-якому випадку необхідно постійно контролювати стан пагонів та у разі виявлення відхилень – вносити відповідні елементи.

Більшість сільгоспвиробників вважають за краще купувати мікродобрива для соняшнику оптом, що дає можливість вчасно та в необхідному обсязі внести потрібний продукт, забезпечивши таким чином хорошу врожайність та мінімальний догляд за посівами.

Результати використання мікродобрив для соняшника

Внесення добрив має проводитися відповідно до регламенту та рекомендацій виробника, в іншому випадку очікуваний ефект не настане. Багато сільгоспвиробників обробляють посіви розчинами з низькою концентрацією активної речовини, якої недостатньо для досягнення ефекту, занижують норми внесення препаратів, або використовують дешеві продукти, які не містять набір необхідних мікроелементів у достатній кількості.

Грамотно застосовуючи рідкі мікродобрива для соняшника, досягається такий ефект:

  • покращується цвітіння та запилення, скорочується відсоток незапиленого насіння;
  • підвищується натура насіння, зменшується кількість порожнистих насінин;
  • питома вага врожаю збільшується;
  • збільшується олійність.

Використовуючи якісні мікродобрива на соняшник, дотримуючись технології обробки та термінів їх внесення, позитивний ефект від підживлення дасть про себе знати.

Компанія Ерідон пропонує комплексні препарати для обробки різноманітних сільськогосподарських культур від провідних виробників. Бор, який є основою підживлення соняшника, може відрізнятися за складом, тому ціна мікродобрив для соняшника з необхідним вмістом активної речовини може бути вищою за аналоги, але й ефект від застосування таких препаратів буде значно кращим.

Переваги співпраці з нами:

  • продаж добрив оптом;
  • вигідні умови співпраці для постійних клієнтів;
  • конкурентні ціни та прямі поставки від виробників.

За потреби наші менеджери нададуть професійну консультацію та супровід із будь-якого питання.

6 ms. PHP memory: 2097152 (514336)