Спеціальні та мікродобрива для кукурудзи

i Корисна інформація
Назва добрива
Виробник

Калькулятор добрив
для ґрунтового внесення
Вплив pH ґрунту Де придбати?

 
Корисна інформація
Цариця полів – одна з найпопулярніших культур на аграрному ринку країни, тому її вирощуванню приділяється особлива увага. Численні фактори негативно впливають на рослину, до яких відносять:
  • погодні та кліматичні умови;
  • негативний вплив комах-шкідників та хвороб;
  • особливості ґрунту.

Добрива для кукурудзи забезпечують рослину необхідним набором поживних речовин, серед яких азот, фосфор, калій, сірка, кальцію, бор, цинк, мідь та інші.

Умови для вирощування кукурудзи

Оптимальні умови для проростання насіння та хорошого плодоношення створюються у ґрунті з високим вмістом цинку. Цей мікроелемент відіграє особливу роль, оскільки його нестача порушує внутрішні процеси формування глюкози та знижує рівень гормону росту. Все це може спричинити зниження врожаю. Також важлива наявність у достатньому обсязі бору, марганцю, азоту, кобальту та міді.

Кожен елемент має важливе значення для рослин:

  • бор, марганець, молібден і мідь впливають на швидкість дозрівання качанів, збільшують вміст сухої речовини в урожаї, а також активізують зростання листової маси, розвиток та фотосинтез;
  • цинк сприяє зростанню коріння та допомагає краще поглинати вологу;
  • брак бору виявляється у появі кореневої гнилі та зупинці формування молодого листя;
  • мідь сприяє асиміляції та синтезу білка;
  • дефіцит марганцю виявляється у пожовтенні листя та появі смуг.

Які купити мікродобрива залежить від характеру ґрунту та вмісту в ньому інших елементів, тому для здійснення правильного вибору слід детально проаналізувати місцевість.

Багато хто воліє купити мікродобрива для кукурудзи, оскільки це дозволяє суттєво підвищити ефективність ґрунту, на якому росте культура та створити максимально придатні для повноцінного розвитку умови. Форма випуску препарату може бути різною, залежно від потреб ґрунту та посівів. Найбільш ефективним вважають внесення добрив на етапі 3-4 листя, коли дотримується оптимальне співвідношення цинку та азоту.

Етапи та призначення підживлення кукурудзи

Кошти для обробки культурних рослин можуть вноситися декількома способами, серед яких:

  • обробка насіння. Таким способом вносяться мікродобрива для обробки насіння кукурудзи. Підвищують стійкість до посух, активізує зростання;
  • обробка листя. Підвищує стресостійкість культури;
  • застосування спільно з фунгіцидами та інсектицидами. Покращує ефект захисних засобів та добрив.

Позакореневе підживлення проводиться перед висадкою насіння в ґрунт, оскільки посів у перші тижні вимагає багато поживних речовин, про наявність яких потрібно подбати заздалегідь. Достатня кількість необхідних мікроелементів на початковому етапі забезпечує стійкість до хвороб та патогенних мікроорганізмів.

Поява 8-9 листя на рослині свідчить про те, що можна вносити позакореневе підживлення, оскільки починається формування стебла, кореневої системи культури, а також генеративних органів, які відповідають за якість та кількість врожаю надалі. У цей час вона здатна абсорбувати поживні речовини з різних джерел, тому підживлення може проводитися як кореневим способом, так і розпилення добрива на листя.

Комплексні мікродобрива для кукурудзи вносяться, дотримуючись таких рекомендацій:

  • засоби з вмістом азоту вносять у ґрунт до посіву та після закінчення 35-40 діб після першого внесення;
  • фосфор доцільно вносити спочатку розвитку, оскільки він добре стимулює початковий зростання пагонів і подальший розвиток зеленої маси. Для вирощування культури на зерно потребує більше фосфору, ніж рослин на силос;
  • калій найбільше потрібно у фазі викидання мітлу, коли формуються генеративні органи.

Мікродобрива для кукурудзи в Україні більшість виробників вносять з використанням прилипачів, які забезпечують утримання активної речовини на стеблі та листі протягом тривалого часу, достатнього для абсорбції активної речовини та впливу на шкідників або хвороби. Важливо дотримуватися фази розвитку рослини, оскільки занадто маленькі рослини гірше вбирають мікроелементи, добрива краще проводити до формування 8-10 листків. Всі роботи з внесення агрохімікатів краще проводити вранці або ввечері і в похмуру погоду, крім впливу прямих сонячних променів, що може призвести до опіків листя.

Переваги використання мікродобрив для кукурудзи

Якщо використовувати хелатовані мікродобрива для кукурудзи можна отримати здорові рослини протягом усього періоду вегетації. Крім того, такі засоби покращують стійкість до фітопатогенів, покращують процес утворення зерен у качанах, підвищують урожайність, а також активізують обмін речовин.

Використовуючи мікродобрива для насіння кукурудзи, можна істотно підвищити врожайність культури, крім того, серед ключових переваг використання є:

  • підвищення стійкості до посухи, перепадів температури, комах та хвороб;
  • покращення процесу утворення зерен;
  • збільшення врожаю;
  • активізація схожості та проростання;
  • зростання кореневої та інших систем.

Мікродобрива кукурудзи застосовуються як у великих полях (агрохолдинги, великі господарства), і маленьких ділянках. Сільгоспвиробники купують добрива оптом, для своєчасної обробки всіх площ, що гарантує не тільки гарний та якісний результат, але й повну окупність усіх витрат.

Спеціальні та мікродобрива для кукурудзи за ціною від виробника можна вибрати на сайті та купити в Ерідон. Ми надаємо:

  • якісну сертифіковану продукцію;
  • низькі ціни для оптових покупців;
  • оперативність у обробці замовлень.

Наш менеджер за необхідності проконсультує та допоможе оформити замовлення. Продаж мікродобрив на кукурудзу від нашої компанії – це зручно та вигідно. Є доставка до регіонів, різні форми оплати, а також вигідні умови співпраці для постійних клієнтів.

11 ms. PHP memory: 2097152 (518432)