Угода користувача

Я даю згоду ТОВ «ФІРМА ЕРІДОН», зареєстрованому за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Чопилки, вул. Богдана Хмельницького, 35 що є власником сайту www.eridon.ua, та компанії чи особі, яка опублікувала вакансію, свою письмову безумовну та безвідкличну згоду на обробку моїх Персональних даних (які містяться в моєму резюме та/або будь-яких інших подібних листах, розміщених на сайті www.eridon.ua), що включає вчинення будь-яких дій та/або сукупності дій, що пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширеннями (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням моїх Персональних даних з метою мого працевлаштування.

Обсяг моїх Персональних даних, щодо яких здійснюється процес обробки моїх Персональних даних, та які можуть бути включені до бази персональних даних резюме, визначається як будь-яка інформація про мене (яка міститься в моєму резюме та/або будь-яких інших подібних листах, розміщених на сайті www.eridon.ua), що стала відома ТОВ «ФІРМА ЕРІДОН», а також будь-яким третім особам.

Надана мною згода на обробку моїх Персональних даних не передбачає від ТОВ «ФІРМА ЕРІДОН» повідомлень про передачу моїх Персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

Я підтверджую, що розумію мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мету обробки моїх Персональних даних, в тому числі збору моїх Персональних даних.

Я погоджуюся, що термін обробки моїх Персональних даних  — безстроковий.

6 ms. PHP memory: 2097152 (508784)