• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Thio-Sul® (розчин тіосульфату амонію) - рішення 3 в 1

Thio-Sul® (розчин тіосульфату амонію) - рішення 3 в 1

Азот – є обов’язковим елементом у вирощуванні всіх сільськогосподарських культур. Азот, як один з основних елементів, входить до складу амінокислот, які в свою чергу є елементарними «будівельними блоками» білків рослини, з яких складаються всі тканини. Процес синтезу білків у середині рослини є основою формування якісних показників врожаю таких культур як озима пшениця, озимий ріпак, кукурудза та соя.

З метою збільшення ефективності азоту та збільшення коефіцієнту «Азот внесений під врожай/Врожай фактично отриманий» доцільним є застосування продуктів для збільшення доступності азоту з добрив за рахунок збереження доступності даного елементу у часі.

Переважна більшість продуктів для збільшення доступності азоту, представлених на світовому ринку відносяться до «коштовних» та їх застосування поза межами декоративних та спеціальних продуктів вважається недоцільним.

Продукт, який поєднує високу пролонгуючу здатність відносно азотного живлення та доступну ціну - це Thio-Sul®, що є надійним агрохімічним рішенням від бельгійської компанії Tessenderlo Kerley.

Вартість Thio-Sul®  є трохи більшою за КАС, проте за умови його використання український сільгоспвиробник отримує універсальне рішення для:

  1. Пролонгування ефективності азоту у складі КАС;
  2. «Антіфріз» ефект. Суміш КАС+Thio-Sul® не замерзає при від’ємних температурах (мороз);
  3. Швидкість та універсальність внесення, що важливо при ранньовесняному підживленні озимих культур та весняному -  для ярих та пізніх ярих культур.

Таким чином, купуючи та застосовуючи 1 продукт (Thio-Sul®) у складі КАС Ви фактично отримуєте довершене агрохімічне рішення, яке дозволяє: оптимізувати фінансову складову та використання азоту, зберегти КАС від перемерзання та застосовувати азотне добриво у ширному діапазоні погодних умов та температур.

Більше інформації про Thio-Sul® - за посиланням

Бажаємо високих урожаїв та розумної економії!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

16 ms. PHP memory: 2097152 (521216)