Технологічний семінар у м. Кривий Ріг

region
Область:
Дніпропетровська
date
Дата проведення:
26 лютого 2021
tema
Тематика:
технології вирощування
org
Організатор:
Ерідон, Avgust, DSV

26.02.2021 у м. Кривий Ріг компанія "Ерідон" спільно з компаніями DSV, Avgust та Lidea (Euralis) провели технологічний семінар для партнерів Дніпропетровського регіону на тему: "Технологічні рішення у вирощувані озимих та ярих культур у сезоні 2021"

На семінарі були обговорені актуальні питання та проблеми, з якими все частіше стикаються сільгоспвиробники в умовах змін клімату та непередбачуваних погодних умов. На основі аналізу сезону 2020 були зроблені висновки та запропоновані технологічні способи протидії негативним факторам.

Сергій Семеренко, директор Криворізького підрозділу "Ерідон", представив учасників заходу, висловив подяку за співпрацю партнерам та поділився планами розвитку у регіоні. У своїй доповіді директор зробив акцент на перевагах роботи з найбільшим дистриб’ютором на ринку України, який забезпечує сільгоспвиробників оборотними засобами для агровиробництва впродовж 27 років, а також зупинився на портфелі послуг компанії, як фінансових так і агрономічних, завдяки яким налагоджується довготривала та ефективна співпраця.

Наступним взяв слово менеджер компанії DSV, Олександр Рибалко. У своєму виступі він презентував присутнім нові гібриди озимого ріпаку та розповів про технологію вирощування в умовах дефіциту вологи та мінливих погодних умов (строки посіву, густоти, застосування регуляторів росту тощо). Окремо він зупинився на сортах озимої пшениці.

Представник компанії Avgust, Славінський Олександр, розповів про нові препарати та системи захисту основних культур регіону: соняшнику, озимого ріпаку та озимих зернових.

Борис Тіунов, менеджер з агрономічних питань компанії "Ерідон" почав свою доповідь з детального аналізу погодних умов у регіоні під час сезону 2020 та попередніх прогнозів на 2021 (аналіз надходження вологи за осінньо-зимовий період). У ході обговорення було виявлено основні проблеми минулого сезону: брак вологи, рання весна з поверненням холодів, заморозки, пилові бурі, зливові дощі та наслідки цих явищ для посівів основних культур.

Спеціаліст представив Thio-Sul® та наголошено на його основних перевагах: найвищому вмісті сірки (серед рідких добрив), ідеальній сумісності з КАС (густина, pH), інгібуючій дії на перетворення азоту ґрунтовою мікрофлорою та економічній доцільності застосування (на прикладі результатів дослідів). Також було представлено продукти від компанії ROSIER: добрива Росаферт 15-15-15 (15), Росаферт 12-24-12 (6,7). Акцент було зроблено на наявності 3-х форм фосфору у складі цих добрив та його пролонгованій дії впродовж вегетації. Для стимуляції росту кореневої системи було рекомендовано застосовувати позакоренево Розалік (Zn, P, N, S), а для стимуляції посиленого фотосинтезу - Розалік (Mg, Mn, N, S). По кожному продукту було надано інформацію стосовно його місця у технології вирощування в розрізі культур та рекомендованих норм.

Для закладки основи гарного врожаю – дружніх та міцних сходів було рекомендовано застосовувати Ерайз завдяки унікальному складу синтетичних фітогормонів, наявності цинку та екстракту морських водоростей. Для посиленого розвитку кореня та запуску ґрунтової мікрофлори в прикореневій зоні був рекомендований Блек Джек. Незмінною складовою технології вирощування с.-г. культур є подолання стресів. Борис розповів про препарати Терра-Сорб Фоліар та Терра-Сорб Комплекс на основі амінокислот, що застосовуються для подолання стресу рослин різної природи. Ці препарати відрізняє неперевершена якість, що досягається за рахунок використання методу ферментативного гідролізу під час виробництва, що забезпечує цілісність цих сполук, а відтак їх високу ефективність.

Згадали і новинки серед засобів захисту рослин – Квістарт, Про-Стар 500, Гексамайт, Інстрайкер та Катадін від IFAGRI. Основний акцент був зроблений на високій якості продуктів, їх доступності та додаткових перевагах за участь у програмі лояльності

Завершив зустріч керівник відділу розвитку олійних культур в Україні компанії Лідеа (Євраліс), Дмитро Нерода. Він розповів про особливості вирощування як вже відомих гібридів соняшнику, так і новинок у сезоні 2021.

До нових зустрічей!

7 ms. PHP memory: 2097152 (513264)