• Агроінфо
  • Новини
  • «Слово і діло - одне ціле»

«Слово і діло - одне ціле»

Як сьогодні працювати успішно? Як не розгубитися у використанні сучасних технологій обробітку ґрунту, особливо у розмаїтті ЗЗР, добрив та насіння? Сьогодні компанії, які можуть запропонувати якісні продукти та надати високопрофесійний сервіс для сільгоспвиробників, можна порахувати на пальцях… 

Компанія «Ерідон» — одна з небагатьох, яка на цьому, як говорять у народі, «з’їла зуби». І «з’їла» недарма, адже сьогодні є лідером ринку України із постачання обігових засобів для сільгоспвиробництва. Сьогодні компанія «Ерідон», попри нестабільну ситуацію в країні, не залишила сільгоспвиробників, не відмовилась від послуг з надання кредитів і дотримується всіх зобов’язань щодо вчасного постачання своєї продукції.

Про її діяльність, потужну інфраструктуру, складську мережу, власний насіннєвий завод, умови співпраці знають або чули практично всі агровиробники України. Чим саме приваблює співпраця з компанією «Ерідон», пропонуємо дізнатися, так би мовити, із перших вуст.

Олексій Васильченко, заступник директора СТОВ «Маяк»
«Ми співпрацюємо не з компанією, а з людьми, які там працюють»

«Наше господарство має в обробітку 6 700 га землі. Основні культури, які ми вирощуємо, — кукурудза, соя, соняшник, озима пшениця, ячмінь. Маємо досить розвинуте тваринництво, яке є основою нашого господарства, тому в сівозміні досить широко представленій кормові культури. Утримуємо 3 200 голів ВРХ, 18 тис. Голів свиней. 

Із компанією «Ерідон» ми працюємо понад 10 років. Беремо в них техніку: зокрема, останнім нашим придбанням стали соняшникові жатки, всі запасні частини до техніки CLAAS. Окрім техніки, компанія повністю забезпечує нас посівним матеріалом, засобами захисту рослин, основними добривами та мікродобривами. 

Співпрацею із компанією більш ніж задоволені. Адже не з кожним партнером можна усно домовитись про об’єми, які господарство планує закуповувати поточного року, «зафіксувати» їх за собою, а потім за потреби домовитись про поставку і вже після отримання зробити повну оплату. Для нас це дуже важливо, адже ми не залучаємо кредитних коштів. Користуємось власними обіговими коштами, яких досить часто не вистачає зовсім або частково, адже ми також залежні від того, наскільки швидко буде оплачено наш товар.

Нас дуже влаштовують гнучкі умови співпраці — з ними завжди можна домовитись про відстрочення платежу, часткове погашення тощо. Жодних проблем не виникає. 

Цього року ми вже сплатили за поставлений товар суму 4,7 млн грн. Я підкреслюю: оплатили поставку, хоча цей рік ще не закінчився, і це лише частина товару, про поставку якого ми домовились на початку року. Інша частина товару зберігається на складах компанії або складах виробників, і якщо вона мені буде потрібна, то після телефонного дзвінка впродовж 3 годин товар буде у господарстві. Я впевнений у якості продуктів, які постачає компанія, у їхній наявності, оперативності доставки і взагалі — в надійності.

Я працюю не з брендом «Ерідон», а з людьми, які там працюють. Вони справжні професіонали і, попри це, «високо не літають» — завжди досяжні: дадуть якісну пораду, проведуть кваліфіковану консультацію та відповідне навчання. Сьогодні ми намагаємось відходити від традиційних способів господарювання та все ширше впроваджувати енергоощадні технології. Підтримка «Ерідон» у цьому плані теж відчувається. Та, насамперед, нам імпонує уважне і людяне ставлення до клієнта».

Олександр Тимоха, голова правління ПП «Ланнівський цукровий завод»
«Проблема — дзвінок — консультація (візит у господарство) — рішення»

«Сьогодні ми об’єднуємо чотири підприємства: ПП «Ланна-Агро», ТОВ «Ланнівська МТС», ТОВ «Промінь», а також ПП «Ланнівський цукровий завод», — які працюють як одне ціле. 

В обробітку маємо 12 тис. га землі. Основною культурою в господарстві є цукрові буряки, площа яких становить 2 тис. га. Крім них, вирощуємо кукурудзу на зерно, силос, адже маємо 3 тис. голів ВРХ, серед яких дійних корів — 1 тис. голів. Також займаємось розведенням овець. А ще маємо сад на площі 53 га та ягідники, які розміщені на 7 га. 

Із компанією «Ерідон» тісно співпрацюємо протягом 10 років поспіль і користуємось усіма послугами та продуктами, що надає компанія. Це насіння, рідкі та гранульовані добрива, мікродобрива, техніка. 

Так, цього року ми закупили близько 1,4 тис. рідких добрив. Усе насіння закуповуємо тільки у них. Окрім того, що «Ерідон» постачає якісне насіння, ми спільно з компанією маємо змогу оптимально дібрати та ефективно використати якісні сучасні препарати для обробки насіння, яку компанія «Ерідон» здійснює на власному насіннєвому заводі. При цьому наші технологи присутні під час цього технологічного процесу і мають змогу його повністю контролювати.

Компанія досить гнучка щодо умов співпраці, вони пропонують нам різноманітні схеми фінансування. Ми постійно відвідуємо семінари, які організовує компанія та її партнери. 

Сьогодні ми плануємо свою роботу — від придбання насіння до збирання врожаю — виключно із фахівцями компанії та їхніми партнерами. Адже наука сьогодні не стоїть на місці — постійно з’являються нові препарати, а отже, і нові методи їхнього застосування. Тож схему захисту будуємо також разом з ними. До того ж вони супроводжують свої продукти упродовж усього терміну вирощування. Постійно проводимо із представниками компанії огляд полів, стежимо за тим, як спрацював той чи інший препарат, наскільки оперативно і за потреби корегуємо їхню дію. Нам подобається оперативний стиль роботи: проблема — дзвінок — консультація (візит у господарство) — рішення. Тому ми дуже задоволені співпрацею та на всі 100% упевнені у продукції, яку вони постачають (тим паче, вони пропонують різноманітні схеми фінансово співпраці). Досить привабливою є схема вексельного розрахунку, за якою ми працювали не один рік. 

Крім того, від компанії завжди можна отримати прогноз появи і розвитку шкідників та хвороб сільгоспкультур. Співпраця з «Ерідон» — це впевненість у завтрашньому дні. І більш ніж просто ділові партнерські відносини — це і довіра, і дружні стосунки однодумців, і братня підтримка».

Юрій Москалик, голова ТОВ «Олімп»
«Відносини з партнерами потрібно цінувати»

«Із компанією «Ерідон» співпрацюємо з 2005 р. В обробітку маємо 14 тис. га землі. Профільними культурами, які ми вирощуємо, є кукурудза, соняшник, пшениця. У компанії «Ерідон» ми закуповуємо 95% посівного матеріалу, який використовуємо у господарстві, практично всю систему засобів захисту рослин, гранульовані добрива та мікродобрива. В основі такого вибору партнера — високий рівень відповідальності за взяті на себе зобов’язання та надання різноманітних сприятливих фінансових схем для співпраці: кредит, відстрочення платежу, вексельний розрахунок.

Ми на 100% задоволені якістю продуктів та сервісом компанії, бо за дев’ять років співпраці не мали жодних проблем із поставленими продуктами та сервісом.

У компанії завжди поцікавляться справами у господарстві, як спрацював той чи інший препарат, як розвиваються рослини. Якщо щось не так, то представники компанії «Ерідон» та компанії-виробника завжди допоможуть виправити ситуацію.

Компанія «Ерідон» завжди підставить надійне плече у вирішенні завдань. Ми заздалегідь плануємо свою роботу на весь рік. І якби я не був упевненим, що компанія виконає взяті на себе зобов’язання, то навряд чи замовляв левову частку насіння і ЗЗР саме в них. Із досвіду роботи можу сказати, що ділові відносини з партнерами встановлюються роками, їх потрібно берегти та примножувати. «Ерідон» ставить на цьому особливий акцент, тому з ними легко та приємно працювати».

Анатолій Вуйчицький, Герой України, директор ТОВ «Агрофірма «Дружба»
«12 років співпраці. Чи потрібно ще щось казати?»

«Господарство обробляє 4,8 тис. га ріллі. Спеціалізуємось на вирощуванні польових культур. Основні з них — озима пшениця, соняшник, кукурудза на зерно. Є трохи гречки, ярого ячменю та ярої пшениці. Ми перебуваємо в постійному пошуку чогось нового. Так, нещодавно оновили весь машинно-тракторний парк. 

Маємо досить високі показники щодо врожайності. Торік наше господарство зайняло перше місце в області за врожайністю ранніх зернових культур (у середньому 72 ц/га). Хоча бували роки і кращі — до 77 ц/га, а окремі сорти давали навіть більше — до 94 ц/га. 

Високих урожаїв вдається досягати завдяки сучасному рівню виробництва, використанню новітніх технологій та техніки, постійному підвищенню професійного рівня працівників. Та навіть добрі сорти не дадуть повної віддачі, якщо їх вчасно не підживити і не захистити від хвороб та шкідників. Проте не завжди можна знайти надійного постачальника цих засобів. 

За роки нашої діяльності ми часто стикалися, м’яко кажучи, з аферистами: про якість наданих продуктів, а тим паче про сервіс годі було й мріяти. Ми втрачали кошти, порушувалась технологія, і, відповідно, знижувались урожаї. Та, слава Богу, майже 12 років тому ми познайомилися із фірмою «Ерідон». За весь цей час ми не мали з ними ніякої мороки, ніякої халепи, ніякої біди. Ми у компанії «Ерідон» беремо широкий спектр продукції. Це засоби захисту рослин, добрива, насіння. Завжди наперед замовляємо у них все необхідне й отримуємо вчасно та в повному обсязі. Звичайно, бувають деякі «тертя». Та певні непорозуміння бувають навіть у найщасливіших родинах. Це все — реалії життя. Та ми не звертаємо на це уваги, тому що впевнені у розвязанні будь-якої проблеми. Якщо виникає якесь непорозуміння, ми вчасно повідомляємо компанію — вона оперативно все виправляє. Зробить так, як треба для нас, а не для себе».

8 ms. PHP memory: 2097152 (536656)