• Агроінфо
  • Новини
  • «Свято Кукурудзи 2014»

«Свято Кукурудзи 2014»

На благодатній родючій землі Переяслав-Хмельницького району, що на Київщині, на базі СП ТОВ «Нива Переяславщини», 9 жовтня 2014 року відбулося «Свято Кукурудзи». Організатором заходу виступила компанія «Ерідон». Роки плідної співпраці дали можливість компаніям «Ерідон» та «Нива Переяславщини» бути надійними партнерами в організації цього свята. Незважаючи на тяжкі часи, цей цікавий захід відвідало біля ста представників активного українського агросектору.

Під час проведення міроприємства учасники мали змогу почути найсвіжішу інформацію про переваги співпраці з провідним дистриб’ютором насіння, ЗЗР та добрив – компанією «Ерідон» та оцінити її високі досягнення як незмінного лідера на дистриб’юторському агроринку України, також ознайомитися з технологічними рішеннями від наших провідних спеціалістів, що є неодмінною запорукою високих прибутків. 

Представники компаній Monsanto, Pioneer, Limagrain продемонстрували нові гібриди та продукти на сезон 2015 року. Свої інновації представили компанії Syngenta та ексклюзивний партнер – лідер французької селекції компанія RAGT Semences.

Під час дружнього обіду гості семінару, взявши участь у лотереї, мали можливість отримати цінні призи від компанії «Ерідон» та інопартнерів.

6 ms. PHP memory: 2097152 (514496)