• Агроінфо
  • Новини
  • Аграрії обирають «Ерідон»!

Аграрії обирають «Ерідон»!

Компанія «Ерідон» — найвідоміший та найвизнаніший в Україні постачальник необхідних аграріям засобів матеріально- технічного забезпечення. Ось уже впродовж 20 років вона впевнено тримається на ринку, щороку збільшуючи кількість клієнтів та асортимент пропонованої продукції, повсякчас поліпшуючи якість комплексного сервісу.

Вкотре компанія отримала чергову Всеукраїнську відзнаку «Агробренд року» в номінації «Дилери та дистриб’ютори».

Чим сьогодні живе «Ерідон», з якими здобутками компанія розпочала цей рік, розповідає

Дмитро Кашпор, 
комерційний  директор компанії:

«2013 р. компанія «Ерідон» у цілому завершила добрими результатами, які позитивно відображаються на перспективах розвитку компанії та діяльності наших партнерів. Особливо хочу відмітити досягнення в сегменті засобів захисту рослин — наша частка ринку України цього року зросла на 2%. Цей результат свідчить, що компанія сьогодні розвивається разом із ринком, а в деяких випадках навіть випереджає його.

Також хотілося б сказати і про бізнес основних добрив. У цьому напрямі нам вдалося утримати лідируючі  позиції і закінчити рік, опанувавши 16% вітчизняного ринку. Досягти такого результату вдалось завдяки тісній співпраці з клієнтами — і не лише в плані продажів, а й у плані консультацій щодо їх ефективного застосування. 

Нашим клієнтам ми пропонуємо зручні форми розрахунків за надавані товари та послуги, щороку пропонуємо нові фінансові програми та механізми. Зокрема, наступного року особливу увагу приділятимемо програмам із вексельними зобов’язаннями у співробітництві з усіма провідними банками України. Сьогодні ми вже маємо успішний досвід роботи з таким фінансовим інструментом. 

По праву гордістю компанії є сильний технологічний відділ, який надає кваліфіковану інформаційно-консультаційну підтримку як продавцям продукції «Ерідон», так і безпосередньо партнерам компанії. Сьогодні це очевидно та логічно, адже, маючи 6 тис. клієнтів, компанія «Ерідон» є свого роду платформою, на якій сільгоспвиробники можуть обмінюватись досвідом та отримувати своєчасні поради і консультації. Головне для нас — це зрозуміти, з якими проблемами сьогодні стикаються сільгоспвиробники, і запропонувати всі можливі засоби для їхнього вирішення».

Під час виставки «Зернові технології 2014», у якій «Ерідон» брала активну участь, її стенд відвідало чимало клієнтів, які поділились своїми враженнями від співпраці з цією компанією.

Петро Картовий: «Дзвінок другу — і товар удома»

«Наше господарство багатогалузеве. В обробітку маємо 3500 га, вирощуємо практично всі найпопулярніші в Україні польові культури: ячмінь, кукурудзу, соняшник, кормові культури. Окрім рослинництва, маємо розвинуте тваринництво. 

З компанією «Ерідон» співпрацюємо вже понад 10 років і замовляємо в них практично всі пропоновані ними товари та послуги, зокрема насіннєву продукцію, мінеральні добрива та комплексні системи захисту рослин. Так, восени минулого року придбали складні змішані добрива, а цього року — близько 700 т аміачної селітри.

Хочу відмітити, що «Ерідон» — це компанія, в якій можна отримати комплекс послуг — все «з одних рук». Важливо, що продукцію поставляють у встановлені строки та у необхідній кількості. А ще приємно відзначити: в «Ерідоні» працюють люди, які вміють почути сільгоспвиробника, зарадити його проблемам. Протягом співпраці з компанією у нас жодного разу не виникало бажання змінити постачальника потрібних агропродуктів, які сьогодні надає нам компанія «Ерідон». Цінним у нашій співпраці є те, що тут завжди вчасно можна отримати фінансову підтримку та консультації спеціалістів. Так, системи захисту постачають дуже оперативно, як то кажуть, «на вчора». Ми не закуповуємо препарати наперед, адже для їхнього зберігання потрібні спеціальні умови — і це забезпечує «Ерідон», про що свідчить стовідсотково ефективна дія цих препаратів. Якби це було не так, то навряд чи ми так довго співпрацювали б».

Дмитро Маліновський: «З «Ерідон» — багато варіантів співпраці»

«Основний напрям роботи нашого підприємства — вирощування овочів, під якими сьогодні зайнято близько 1 тис. га із загальних 4   тис. в обробітку. Основною культурою є картопля, середня врожайність якої становить 400 ц/га. З компанією «Ерідон» працюємо вже тривалий час. Основними продуктами, якими ми користуємось, є засоби захисту рослин, мінеральні добрива, мікродобрива. «Ерідон» — це команда професіоналів, яка здатна надати комплексний пакет послуг для вирішення виробничих завдань конкретного господарства. Так, саме конкретного, а не вирішення проблем і надання рекомендацій щодо використання продуктів та препаратів загалом  для цілого регіону. В компанії працюють кваліфіковані кадри, які здатні проаналізувати поточну ситуацію у господарстві, на   ринку і запропонувати свої методи та програми для їхнього вирішення. Це можуть бути новітні технології систем захисту, підживлення, і, на мою думку, найважливіше те, що компанія може запропонувати різноманітні фінансові інструменти: кредити, векселі, відтермінування платежів, — які дають змогу гнучкіше розвиватись. 

Також ми маємо позитивний досвід співпраці з   компанією «Ерідон» у плані реалізації нашої насіннєвої картоплі через їхню дилерську мережу. Тож діяльність компанії багатостороння — є багато варіантів співпраці».

Микола Пилипів: «Розвиваємося разом»

«Сьогодні маємо в обробітку 4 тис. га. Вирощуємо зернові та технічні культури. Також маємо тваринництво, а саме свинарство.

З компанією «Ерідон» ми тісно співпрацюємо вже четвертий рік, і кожного року обсяги нашої співпраці збільшуються. Так, сьогодні компанія поставляє нам засоби захисту рослин, основні добрива, мікродобрива. Збільшення обсягів відбувається завдяки постачанню якісних препаратів, а найголовніше — забезпечення якісною технічною підтримкою. Це не компанія, що працює за   принципом «купив — продав». Її фахівці «ведуть» нас упродовж усієї технології вирощування, завжди порадять, що ліпше використати,  коли сааме використати, чим замінити в разі потреби тощо.

Адже сьогодні ми працюємо за новими, інтенсивними, технологіями вирощування, і саме завдяки технологічній підтримці, яку вони надають, нам вдається досягати високих результатів. Так, уже два роки поспіль ми отримуємо понад 600 ц/га цукрових буряків, цього року — понад 100 ц/га кукурудзи. Тобто практично відтоді, як ми почали співпрацювати з компанією «Ерідон», ми отримуємо вищі врожаї з однієї і тієї самої площі. Також слід відмітити, що агрономи нашого підприємства багато чому навчились за час нашої співпраці, підвищили свій освітній рівень, адже компанія-партнер — сучасна і відмінно володіє новітніми технологіями, чому й навчає своїх працівників. Мені як керівнику це імпонує, тому що я можу в будь-який момент звернутися до працівників компанії за  допомогою у вирішенні проблем поставки та вирощування сільськогосподарських культур».

Олексій Сергієнко: «Підтримка у будь-який час доби»

«Сьогодні земельний банк нашого підприємство становить близько 360 тис. га землі. Основний напрям діяльності компанії — це  виробництво м’яса птиці під брендом «Наша ряба». Тому наше завдання як рослинників — вирощувати зерно в потрібній кількості та  відповідної якості для того, щоб забезпечити кормами нашу птицю. І нам це вдається, адже ми озброєні сучасними технологіями та маємо надійних ділових партнерів, таких як компанія «Ерідон», із якою ми співпрацюємо з 2003 р.

Чим нам сьогодні найбільше імпонує компанія «Ерідон» — це порядність у бізнесі та якість надаваних послуг. Насамперед, це  стосується поставок продукції (насіння, ЗЗР, добрив та мікродобрив) за зручними та гнучкими логістичними схемами. Оскільки наші підприємства розташовані в різних областях України, є потреба доставки матеріалів у ці господарства. Значною мірою це завдання вирішує «Ерідон», адже її склади розміщені в радіусі діяльності наших господарств. Також ми маємо високопрофесійний технологічний супровід від працівників компанії, які можуть надати консультації нашим агрономам буквально у будь-який час доби.

Я вважаю, що сьогодні «Ерідон» — це беззаперечний лідер у галузі дистрибуції. Маючи суттєві напрацювання в цій галузі, компанія може повністю забезпечити основними засобами матеріально-технічного забезпечення як середні господарства, так і великі агрохолдинги (на зразок нашого), в чому ми переконались особисто. 

Ще одна характерна особливість компанії — її персонал. Попри те, що нині в компанії працює понад 500 осіб, до клієнтів тут ставляться по-особливому — до кожного мають свій індивідуальний підхід. Не має великої різниці, в кого ти замовляєш продукцію: у керівника  компанії чи у менеджера середньої ланки — завжди все буде зроблено за вищим розрядом! «Ерідон» — це та компанія, яка протягом 20 років високо тримає своє ім’я і сьогодні посідає лідируючі позиції на ринку. Не кожній компанії вдалося гідно пройти через всі економічні та політичні негаразди. І з головним завданням — забезпечення товаровиробників основними засобами матеріально-технічного забезпечення в оптимальному режимі та часі — компанія справляється відмінно. В компанії створено всі умови для здешевлення вартості продукції, спеціалісти надають якісні послуги і найголовніше — там працюють професіонали».