Серія заходів на CROPSTAGE у ТОВ «Україна» (с. Скорики, Тернопільська обл.), червень 2022

region
Область:
Тернопільська
date
Дата проведення:
21 червня 2022 — 24 червня 2022
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
ТОВ "Україна", "Ерідон"

У період із 21 до 24 червня відбулися традиційні польві семінари на CROPSTAGE у партнерстві з агропідприємством «Україна» у с. Скорики, Підволочиського р-ну, Тернопільської області.

На полігоні загальною площею 95 га гості змогли побачити різноманіття сортів озимої пшениці: Нордіка, Артіст, Аспект, Футурум, Патрас, Меморі, Продуцент, Балітус, Десамо, Гордіан, Банкір, а також новинки:

  • Асорі – сорт озимої пшениці, який був створений складним схрещенням із додаванням гену жита;

  • Сорріал – перший в Україні сорт озимої пшениці від компанії Lidea – напівкарлик із потужним потенціалом врожайності.

Крім пшениці, на полігоні представлено 28 гібридів ріпаку різних оригінаторів. Протягом 4 днів цей інноваційний сільськогосподарський майданчик відвідало близько 150 сільськогосподарських виробників із Західної України. 

Учасники заходу мали можливість не тільки оглянути демо-ділянки, але й ознайомитися з технологіями вирощування та доробки насіння на сучасному насіннєвому заводі, який з 2018 року виробляє насіння вищого ґатунку. Локація працює на постійній основі, асортимент оновлюється і це дає можливість щороку знаходити найкращі рішення для ваших господарств.

Для замовлення насіння озимої пшениці, ячменю та ріпаку телефонуйте до свого менеджера або найближчого регіонального підрозділу . Ознайомитись з повним асортиментом можна за посиланнями:

Дякуємо всім учасникам та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

15 ms. PHP memory: 2097152 (513552)