Серія з чотирьох днів поля від Ерідон та DSV на тему озимого ріпаку

region
Область:
Херсонська
date
Дата проведення:
5 червня 2018 — 8 червня 2018
tema
Тематика:
озимий ріпак
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", DSV

З 5 по 8 червня на Херсонщині відбулася серія з чотирьох Днів поля, присвячених гібридам озимого ріпаку. Організаторами заходів виступили компанії DSV та МПП Фірма «Ерідон». День поля під назвою «Озимий ріпак. Селекція, технологія, інновації» відбувався на базі дослідної станції DSV.

Менеджер Південного регіону компанії DSV Олександр Лавренко описав досліди на озимому ріпаку, метою яких були виведення та вибір гібридів під особливості клімату та технології вирощування – від застосування регуляторів росту до особливостей розвитку та пошкодження шкідниками і боротьби з ними. Були оглянуті гібриди раннього і оптимального терміну посіву – густота та розвиток рослин, характеристики та особливості вирощування і збирання гібридів озимого ріпаку. Оглянули, також, і гібриди майбутніх сезонів, наприклад, Плуракс КЛ – середньорослий, з високим показником урожайності та олійності.

Для вирішення проблеми вибору гібридів ріпаку для посіву в умовах короткого дня, було представлено досліди з пізнім терміном посіву озимого ріпаку, які ґрунтувались на особливостях гібридів та технологіях.

Були представлені та оглянуті гібриди:

Святослав Нереуцький, експерт відділу технологічної підтримки «Ерідон» описав основні методи регуляції росту озимого ріпаку восени в залежності від особливостей гібридів. Акцент був зроблений на застосуванні Міллерплекс з різними хімічними регуляторами росту, наприклад, препаратом Ретацел або фунгіцидом з ретандартною дією - Нодісер. Завдяки обробці гібридів ріпаку в фазу 2-3 пари листків препаратом Міллерплекс, повноцінний розвиток бокових бруньок відбувається з осені, тож навесні можна побачити результат його дії (див. фото). В кінці доповіді були описані схеми для мінімального та максимального захисту посівів від хвороб. 

Дякуємо партнерам з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської та Запорізької області, які завітали на ці заходи!

Успіхів в роботі!

9 ms. PHP memory: 2097152 (512208)