• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Що таке Міллерплекс і чому його обирають успішні аграрії?

Що таке Міллерплекс і чому його обирають успішні аграрії?

МІЛЛЕРПЛЕКС – НАЙБІЛЬШ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИЙ ЕКСТРАКТ ВОДОРОСТЕЙ З ЦИТОКІНІНОВИМ ЕФЕКТОМ:

Американська компанія Miller Chemical & Fertilizer LLC, яка є новатором у сфері біостимуляторів та ад’ювантів, створили препарат який підняв цитокінінову активність на новий рівень.

Чому саме цитокінінову активність?

Екстракти Ascophyllum Nodosum використовують у першу чергу для стимуляції закладки більшої кількості квіткових утворень, а це одна з основних функцій цитокінінів. У Міллерплекс екстракт Ascophyllum Nodosum посилений цитокінінами з трьох різних натуральних джерел для максимального вмісту по кількості і видах (сучасна хімія ще не навчилася ефективно синтезувати штучні цитокініни), макро- та мікроелементами, мультивітамінним комплексом від швейцарської фарм-компанії Hoffmann La-Roche та вбудованою системою ад’ювантів. Це зробило Міллерплекс набагато ефективнішим препаратом у порівнянні зі звичайним екстрактом водоростей.

Навіщо агроному МІЛЛЕПРЛЕКС?

Сучасні системи вирощування культур не надто стимулюють цитокініновий тип розвитку рослин (мається на увазі більше кущіння, гілкування), можна сказати навпаки переважає антагоністичний до цитокінів – ауксиновий тип розвитку з апікальним домінуванням (тобто домінує верхівкова брунька/квітка, менше кущення або гілкування).
Тож Міллерплекс - це інструмент для програмування рослин, який при застосуванні у правильні фази розвитку культур дозволяє налаштувати більш цитокініновий тип розвитку, що у свою чергу дозволяє збільшити потенціал урожайності.

Протягом декількох років представниками компанії "Ерідон" було відпрацьовано фази внесення преперату та дози внесення, оптимальні для наших умов. Варто відзначити, що цей інструмент у руках агронома дозволяє підняти урожайність на посівах з різним рівнем технології. Якщо звернутись до цифр, то застосовуючи на ріпаку. Міллерплекс у нормі 0,5-0,6 л/га у фазу 4-6 листа можна очікувати на такі результати:

Область Варіант Урожайність, ц/га До контролю, ц/га Чистий прибуток, $/га
Вінницька Контроль 44,1    
Міллерплекс 0,5 л/га 45,1 +1,0 +25,9
Хмельницька Контроль 28,25    
Міллерплекс 0,5 л/га 29,37 +1,12 +30,7
Вінницька Контроль 38,0    
Міллерплекс 0,5 л/га 40,5 +2,5 +85,9
Львівська Контроль 41,7    
Міллерплекс 0,6 48,3 +6,6 +247,0
Одеська Контроль 19,4    
Міллерплекс 0,5 л/га 26,4 +7,0 +265,9

Як видно, Міллерплекс дає прибавки на різних рівнях урожайності культури і навіть за мінімальних прибавок не тільки окупить свою вартість, але й дасть прибуток. Тому це дійсно безпрограшний варіант для виробника - включити цей препарат до системи вирощування ріпаку.

Гарних Вам врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН»
СВЕРІДА Віктор Михайлович |
(050)-357-03-88

Де придбати?