• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Рідка сірка для весняного підживлення озимої пшениці та ріпаку

Рідка сірка для весняного підживлення озимої пшениці та ріпаку

Сірка є незамінним елементом живлення для культур і відіграє важливу роль у формуванні не тільки врожаїв а також у накопиченні та формуванні білкових сполук і жирів. До високобілкових культур відноситься зернові колосові (озима пшениця та ячмінь). До високоолійних - озимий ріпак.

Як показує виробнича практика застосування рідких азотних добрив (КАС) вже набуло великої популярності в Україні. Особливо це стосується регіонів з недостатньою кількістю вологи впродовж вегетаційного періоду. Як вже переконались більшість аграріїв Східних, Південних, Центральних та Південно-Східних регіонів України рідкі азотні добрива дійсно дають кращу ефективність порівняно з традиційним гранульованими продуктами.

Наступним словом у збільшенні ефективності азотних добрив є застосування сірки, яка теж має бути у рідкій формі.

Найбільш ефективним рідким сірковмісним продуктом на ринку є Thio-Sul® - тіосульфат амоню виробництва бельгійського концерну Tessenderlo Kerley. Даний продукт повністю задовільняє потребу у сірці для основних озимих культур: озимої пшениці та ріпаку, та забезпечує багаторазове збільшення ефективності внесених азотних добрив навесні, суттєво зменшуючи втрати азоту.

Успішний виробничий досвід застосування Thio-Sul® в Україні регламентує оптимальні фази застосування даного продукту на озимих:

ОЗИМА ПШЕНИЦЯ:

  1. Внесення у період тало-мерзлого ґрунту у суміші з КАС у пропорції 90/10 %. Тобто на кожні 100 кг готової суміші використовується 90 кг КАС та 10 кг Thio-Sul®.
  2. Внесення у період кінець кущіння-початок виходу в трубку у аналогічній пропорції - 90/10 %.

ОЗИМИЙ РІПАК:

  1. Внесення у період тало-мерзлого ґрунту у суміші з КАС у пропорції 80/20 %. На кожні 100 кг готової суміші використовується 80 кг КАС та 20 кг Thio-Sul®.
  2. Внесення у період кінець кущіння-початок виходу в трубку в аналогічній пропорції - 80/20 %.

Застосування продукту Thio-Sul® забезпечує збільшення врожаїв озимих культур та максимізує прибуток з кожного гектару за рахунок оптимізації азотно-сірчаного живлення та кращої доступності елементів живлення для рослин.

Бажаємо гарних та стабільних врожаїв з продуктами від компанії "Ерідон"!

До зустрічі в полях!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН»  
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович | 
(050)-332-57-89

Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (522544)