Продовження серії семінарів у південних областях України

region
Область:
Миколаївська
date
Дата проведення:
13 серпня 2018
tema
Тематика:
Озимий ріпак, пшениця, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

На цьому тижні продовжилася серія семінарів в форматі "круглий стіл" від Святослава Нереуцького. На цей раз спеціаліста відділу технологічної підтримки в Південному регіоні зустрічали у двох містах на Миколаївщині. Тема заходу залишилась незмінною: «Ріпак озимий і озима пшениця: особливості розвитку та практичні рекомендації щодо технології вирощування в умовах сезону 2018 року»

У минулій статті ми розповідали про озимий ріпак, а зараз зупинимося на озимій пшениці. В першу чергу, був представлений весь портфель сортів озимої пшениці від компанії «Ерідон», описані їх різновиди та сортові типи. Надалі, експерт надав опис та фото сортів, що придатні для вирощування в Південній агрокліматичній зоні:

  • СН Комбін від DSV- високопродуктивний сорт з гарними показниками якості зерна;
  • Сорт Балітус від Saatbau, який придатний для ранніх строків посіву та для зрошення;
  • Сорти Лупус, ТацітусЛукуллус, Паннонікус від Saatbau для пізнього строку посіву, типові «жовтневі пшениці»
  • Нордіка від Limagrain

Також були представлені сорти від нових оригінаторів в портфелі компанії «Ерідон»:

  • Ванесса від Selgen
  • Галліо від Probstdorfer

Озимий ячмінь представлений сортами Пасо від Limagrain та Хайлайт від DSV

Для обробки насіння рекомендується використання «фірмового коктейлю» від Ерідон, який включає препарати Келпак, Блек Джек, Розалік Zn, P, N, S, Інітер та Вітавакс 200 ФФ/Дивіденд Стар/Кінто Дуо

На озимій пшениці фазу ВВСН 13-15 (3-5 листок) для пришвидшення кущіння і росту рекомендовано застосувати препарат Міллерплекс в нормі 0,6 л/га. Його успішно застосовують інноваційні агровиробники півдня України і, що найголовніше, він допомагає підвищити прибутковість з гектару за рахунок прибавки у врожайності

Для стартового застосування рекомендовано застосовувати Росаферт 12-24-12 з розрахунку 70-100 кг/га при посіві. Такий засіб забезпечує посилений розвиток кореневої системи восени та навесні, а також покращить стан посівів в цілому, особливо на бідних ґрунтах.

На наступному тижні на Одещині відбудеться ще один "круглий стіл". До нових зустрічей!

10 ms. PHP memory: 2097152 (512248)