• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Позакореневе живлення яблуні під час та після диференціації плодових бруньок

Позакореневе живлення яблуні під час та після диференціації плодових бруньок

В період диференціації плодової бруньки, а також після цього процесу, важливо провести декілька обробок із листовим підживленням. Велика кількість макро- та мікроелементів витрачається рослиною яблуні на формування вегетативної маси, плодових бруньок та врожаю. Головними елементами, яких потребує яблуня на період до збирання врожаю являються кальцій, калій та бор. Для компенсації потреби в живленні рекомендуємо використати препарати з лінійки ROSASOL і ROSALIQ бельгійської компанії ROSIER S.A.

Доцільними до використання будуть препарати:

  • Розалік Ca, Mg, N – рідкий препарат з оптимальною пропорцією Ca / Mg
  • Розасоль 8-17-41 – кристалічне добриво з нахилом на калійне живлення
  • Розалік В, Ca – рідке кальцієве добриво, що не містить азоту

Особливо звертаємо увагу на те, що використовуючи препарат Розалік В, Ca в передзбиральний період на яблуні, відпадає потреба в підживленні бором після збирання врожаю.

Також, враховуючи погодні стреси, необхідно додати до найближчих обприскувань і антистресові препарати лінійки Аміноквелант та Терра-Сорб, з амінокислотами та мікроелементами широкого спектру. Ці препарати виробляються на заводі фармацевтичної компанії Bioiberica в Іспанії.
Особливо хочемо відмітити препарат Аміноквелант Майнорс, що окрім амінокислот містить в своєму складі додатково бор, мідь, залізо, магній, марганець, цинк та молібден. Внесення цих мікроелементів позитивно відображається як на візуальному стані дерев, так і на врожайності.

Підсумовуючи вищесказане та потребу яблуні, рекомендуємо використати наступну схему підживлень:


Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (522552)