• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Посіви озимої пшениці – вільні від бур’янів!

Посіви озимої пшениці – вільні від бур’янів!

В осінній період розвитку посівам озимої пшениці перешкоджають бур’яни, які є конкурентами за елементи живлення та вологу, що впливає на кінцевий показник врожайності. Осінній захист від бур’янів здебільшого є невід’ємним елементом технології, оскільки він є одним з головних факторів у формуванні потенційного врожаю. На цьому етапі розвитку відбуваються температурні коливання з перепадами до 15 градусів протягом доби, а іноді й більше.

Відсутність сталих температур обмежує використання гербіцидів в осінній період.

У цей час на посівах можуть розвиватися наступні бур’яни: кучерявець Софії, мак дикий, сухоребрик, талабан польовий, ромашка, фіалка польова, падалиця ріпаку, осот рожевий та жовтий, підмаренник чіпкий, падалиця соняшнику, жовтозілля весняне, злинка канадська, латук дикий і т.п. Вони формують розетку й гарно розвинену кореневу систему, що дає їм можливість добре перезимувати.

Для контролю розвитку бур’янів та їх пригнічення варто застосовувати препарати з хімічного класу сульфонілсечовин, наприклад, Грейнурон, ВГ від IFAGRI. До складу препарату входить діюча речовина трибенурон-метил, 750 г/кг, яка є інгібітором синтезу ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь в утворенні незамінних амінокислот, з подальшим припиненням поділу клітин й росту бур’янів в цілому. Його можна застосовувати при низьких температурах +5 °С, спостерігаючи ефективність дії на бур’яни. Застосовувати гербіцид восени варто з фази розвитку посівів озимої пшениці 2-3 листочки.

Для досягнення максимальної ефективності й підсилення дії гербіциду Грейнурон, ВГ рекомендуємо застосовувати його разом з ПАР Тенеріс 90
Також варто зазначити, що опади через 3 години після обробки посіву не знижують ефективність препарату. Він сумісний з великою кількістю пестицидів, що дає можливість застосовувати його в бакових сумішах з інсектицидами та фунгіцидами.

Рекомендуємо наступну комбінацію продуктів:

Застосовуючи Грейнурон, ВГ ви отримаєте наступні переваги:

  • ефективність проти широкого спектру важкоконтрольованих бур’янів
  • широке вікно внесення – від появи 2-3-х листків (в т.ч. в осінній період) до прапорцевого листка культури
  • низька норма внесення
  • відсутність жодних обмежень у сівозміні

Вдалих Вам врожаїв без бур’янів!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

14 ms. PHP memory: 2097152 (521880)