• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Порівняння 10 гібридів озимого ріпаку, Вінницька область ТОВ «Вінагрогруп»

Порівняння 10 гібридів озимого ріпаку, Вінницька область ТОВ «Вінагрогруп»

У сезоні 2023 ми розширюємо географію демонстраційних посівів. Окрім локацій CROPSTAGE ми заклали власні демонстраційні посіви у багатьох областях України. У Вінницькій області, за підтримки господарства ТОВ "ВІНАГРОГРУП", 24 серпня 2022р. був проведений посів лінійки озимого ріпаку DSV, Limagrain, Dekalb. Детальніше про цей посів:

Попередник: пшениця озима
Обробіток ґрунту

  • дискування 20 см;
  • оранка 27-32 см;
  • культивація 7 см.

Добрива: при посіві Росаферт 5-10-25 по 100 кг/га. Сіяли з міжряддям 35 см.

Засоби захисту рослин, які застосували на цьому полі:

  • проти ґрунтових шкідників, а саме озимої совки було застосовано Кіллітоп, КЕ у нормі 1,5 л/га;
  • у фазу 2 справжніх листків було проведено внесення: Бутізан Авант 2,5 л/га проти бур’янів + фунгіцид з ретардатною дією Букат 500, КС 0,3 л/га для регуляції росту рослин;
  • у стадію розвитку 5-6 справжній листок вносили Медакс Топ, КС 1,0 л/га + двокомпонетний інсектицид Інстрайкер, КЕ - 0,15 л/га.

Огляд посівів був проведений 07 жовтня. Пропонуємо переглянути опис стану кожного гібриду з фотографіями або стан певного гібриду - для цього натисніть на його назву у таблиці:

Гібрид Група стиглості Постачальник
Абсолют середньостиглий Limagrain
Александер середньоранній Limagrain
Дайнемік середньоранній DSV
Далтон середньопізній DSV
ДК Імплемент КЛ середньостиглий Dekalb
Домінатор середньоранній DSV
Дюк середньоранній DSV
Карлтон КЛ середньоранній Limagrain
Принц ранньостигий DSV
Теймптейшн середньостиглий DSV

гібрид у фазі розвитку 6-7 справжніх листків, у незначній мірі помічене ураження переноспорозом окремих листків. Проявів нестачі елементів живлення не помічено, проте зафіксовано пошкодження рослин підгризаючою совкою.

Гібрид у фазі 6-7 листків. На значній частині поля спостерігається зрідження, спричинене пошкодженням підгризаючою совкою. Відмічені окремі листки з проявами ураження переноспорозом. Проявів нестачі елементів живлення візуально не помічено.

Гібрид перебував у гарному стані, активно вегетував, фаза розвитку 6-7 листків. На листках зустрічалися поодинокі плями ураження переноспорозом. Проявів нестачі елементів живлення не помічено

Цей гібрид був у гарному стані, активно зростав. Фаза розвитку 6-7 листків. Характерною ознакою цього гібриду є дуже добре розвинута коренева система в порівнянні з іншими гібридами. Проявів хвороб або нестачі елементів живлення візуально не помічено.

Фаза розвитку 6-7 листків, точка росту розміщена на рівні ґрунту і не витягується. Проявів нестачі елементів живлення чи ураження хворобами візуально не помічено. Активно продовжувалась вегетація.

Фаза розвитку 7-8 листків. Добре розвинена коренева система, яка досить глибоко розміщена в ґрунті. Проявів хвороб чи нестачі елементів живлення не помічено. Гібрид не виносив точку росту вище рівня ґрунту.

Гібрид відзначаться активним ростом та розвитком восени, знаходиться в фазі 6-7 листкі,  точка росту не витягується. Має здоровий вигляд, будь-яких проявів хвороб на листовому апараті не помічено.

гібрид знаходився у фазі розвитку 6-7 листків, не виносить точку росту вище рівня ґрунту, помічено поодинокі ураження переноспорозом листків. Проявів нестачі елементів живлення не помічено.

Гібрид у гарному стані, відбувалася активна вегетаці, знаходився у фазі розетки 5-6 листків. Зрідка на рослинах виявлені прояви фомозу на окремих листках. Гібрид має досить активний ріст та розвитк восени.

Гібрид дещо зріджений на ділянці, знаходився у фазі розвитку 7-8 листків. Будь-яких проявів ураження хворобами не виявлено. Рослини перебували у гарному стані, без будь-яких проявів дефіциту елементів живлення

Слідкуйте за нашими оновленнями!

Де придбати?

19 ms. PHP memory: 2097152 (530904)